Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Acepac

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Acepac

Przemieszczanie się po bezdrożach lub choćby po mieście nierzadko wymaga spakowania ze sobą nieco większej ilości bagażu, dlatego też warto w tym celu zaopatrzyć się w mocny, pojemny plecak, którego możesz swobodnie uczynić swoim towarzyszem podczas licznych wypraw. Jedną z propozycji są właśnie plecaki i torby Acepac. Co możemy o nich powiedzieć?

Plecaki Acepac idealne na każdą okazję

Warto na samym wstępie zaznaczyć, że plecaki Acepac zostały zaprojektowane przez Richarda 'Gaspi' Gasperottiego, freeridera i kaskadera, który miał szansę sprawdzić w praktyce, w ekstremalnych warunkach to, czego najbardziej brakuje w dostępnych na rynku plecakach. I tak oto stworzył dla nich alternatywę – plecak, który oferuje Ci wszystko!

Udogodnienia w plecakach Acepac

Jednym z rozwiązań jest obniżenie w plecakach Acepac środka ciężkości, dzięki czemu większość ciężaru można przenieść na biodra, odciążając tym samym ramiona.

Jedną z największych zalet jest jednak możliwość segregowania zawartości, wraz z pełną kompatybilnością z pokrowcem na baterię Acepac. Jest to duże ułatwienie, gdy musisz szybko dostać się do niezbędnych przedmiotów w trudnych warunkach.

Warto wspomnieć tutaj o systemie rolowanego zamykania w niektórych modelach, co ułatwia szybkie zamykanie plecaka bez konieczności zdejmowania rękawiczek w trudnych warunkach, nawet do -20oC.

Nie sposób pominąć także informacji o suwakach wykonanych z antypoślizgowego materiału Hypalon. Jest to wyjątkowo duży plus, ułatwiający dostanie się do niezbędnych elementów bagażu. Razem z plecakami Acepac dostępne są pokrowce ochronne, dzięki którym dodatkowo zabezpieczysz swój ekwipunek przed deszczem lub śniegiem.

Wygodne torby na ramę Acepac

Oprócz plecaków i toreb gotowych ruszyć z Tobą na nowe szlaki Acepac oferuje Ci dodatkowe torby na ramę rowerową, dzięki którym zapewnisz sobie miejsce na kilka dodatkowych, ważnych drobiazgów. Łatwy system mocowania i szybki dostęp to niewątpliwe plusy sprawiające, że trudno sobie odmówić tego typu udogodnienia.