Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Nowe szlaki wzywają! - Ruszaj w plener, przygoda czeka

adidas TERREX

Let more Outside in
Każdy, kto kocha bieganie w terenie, wspinaczkę lub jazdę MTB, uwielbia przesuwać granice swoich możliwości i odkrywać nowe horyzonty. Wyposażone w innowacyjne i zrównoważone rozwiązania projektowe ubrania i buty z serii adidas TERREX pomagają nam osiągać te ambitne cele. Unikatowe produkty adidas TERREX wykorzystują nie tylko autorskie technologie takie, jak BOOSTTM, ale również są wyposażone w zaawansowane materiały partnerskich marek, takich jak GORE-TEX®, PrimaLoft®, Polartec®, Stealth® i Continental.
Nowości od adidas TERREX

Dowiedz się więcej o adidas TERREX

Dowiedz się więcej o adidas TERREX Swift R3:

"Dajesz z siebie wszystko podczas wędrówek w każdym terenie? Model adidas TERREX Swift R3 został stworzony właśnie w tym celu. Łączy w sobie lekkość i właściwości amortyzujące butów do biegania po szlakach oraz stabilność i wszechstronność klasycznych butów do wędrówek. Więc nie musisz iść na kompromis i możesz jechać tak szybko, jak chcesz."

ZOBACZ PRODUKT

Redukcja plastikowych odpadów dzięki innowacyjności

Dzisiejsze odpady z tworzyw sztucznych to jutro poważny problem ekologiczny. Dlatego adidas TERREX nieustannie pracuje nad zmniejszeniem śladu ekologicznego swoich produktów poprzez zrównoważone innowacje. Jednym z celów jest stosowanie od 2024 roku wyłącznie poliestru pochodzącego z recyklingu. Ponieważ nie chodzi tylko o sport, ale także o naszą przyszłość.adidas TERREX

262 Produkty
Sortuj