Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Zimowa Wyprzedaż - Najgorętsze outdoorowe oferty roku!

adidas TERREX

#EscapeTheNoise
Każdy, kto kocha bieganie w terenie, wspinaczkę lub jazdę MTB, uwielbia przesuwać granice swoich możliwości i odkrywać nowe horyzonty. Wyposażone w innowacyjne i zrównoważone rozwiązania projektowe ubrania i buty z serii adidas TERREX pomagają nam osiągać te ambitne cele. Unikatowe produkty adidas TERREX wykorzystują nie tylko autorskie technologie takie, jak BOOSTTM, ale również są wyposażone w zaawansowane materiały partnerskich marek, takich jak GORE-TEX®, PrimaLoft®, Polartec®, Stealth® i Continental.

Zaawansowane produkty do biegania w terenie

Nowości od adidas TERREX

Dowiedz się więcej o adidas TERREXAdidas TERREX - Escape The Noise

Uciec od miejskiego hałasu, zostawić za sobą życie codzienne choć na chwilę i zanurzyć się w świecie przygód. Załóż adidas TERREX Free Hiker - pierwsze buty turystyczne marki z technologią Boost i poczuj się swobodnie i komfortowo podczas długich wędrówek z każdym krokiem. Wodoodporna, oddychająca membrana GORE-TEX utrzymuje stopy przyjemnie suche, niezależnie od warunków. Evan pokazuje imponującą historię rozwoju nowego TERREX Free Hiker na Pacific Crest Trail w tym filmie:

Obietnice marki adidas wobec planety

Parley A.I.R


Parley A.I.R. -strategia on yllyke, aina kun mahdollista, välttää muoveja, eliminoida muovijätettä ja harkita uudestaan, kuinka käytämme ja kierrätämme keinotekoisia materiaaleja. adidas on sitoutunut vähentämään uutta tuotettua muovia valmistamalla tuotteita muovijätteistä, jotka ovat kerätty rannoilta ja rannikoilta.

Oszczędzanie wody


adidas walczy o lepszą przyszłośc angażując się w efektywne wykorzystanie wody, poprawę jej jakości i jej swobodny dostęp. Do 2020 r. firma ma zmniejszyć zużycie wody o 20% u swoich strategicznych dostawców, 35% u pracowników we własnej siedzibie i również 50% u swoich dostawców tekstyliów.

Better Cotton


Wszyscy ludzie na tej planecie używają bawełny każdego dnia. W 2016 roku adidas przeszedł swoje własne oczekiwania, osiągając 68% udziału w Better Cotton Initiative. W tym tempie adidas osiągnie swój cel, by od sezonu jesienno-zimowego 2018/19 stosować wyłącznie bawełnę, której uprawa jest przyjazna dla środowiska.

adidas TERREX

338 Produkty
Sortuj