Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

10% rabatu na wszystkie namioty* Twój nowy 1000-gwiazdkowy hotel | Kod rabatowy: NAMIOT10

adidas TERREX

#EscapeTheNoise
Każdy, kto kocha bieganie w terenie, wspinaczkę lub jazdę MTB, uwielbia przesuwać granice swoich możliwości i odkrywać nowe horyzonty. Wyposażone w innowacyjne i zrównoważone rozwiązania projektowe ubrania i buty z serii adidas TERREX pomagają nam osiągać te ambitne cele. Unikatowe produkty adidas TERREX wykorzystują nie tylko autorskie technologie takie, jak BOOSTTM, ale również są wyposażone w zaawansowane materiały partnerskich marek, takich jak GORE-TEX®, PrimaLoft®, Polartec®, Stealth® i Continental.

Zaawansowane produkty do biegania w terenie

Nowości od adidas TERREX

Dowiedz się więcej o adidas TERREXAdidas TERREX - Escape The Noise

Ucieknij od miejskiego zgiełku, zostaw za sobą życie codzienne i zanurz się w świecie pełnym różnorodnych przygód. Wskocz w nowe buty Free Hiker firmy adidas TERREX, pierwszego obuwia turystycznego marki z technologią Boost i zaznaj wolności i najwyższego komfortu podczas długich wędrówek wśród dzikiej przyrody.

Obietnice marki adidas wobec planety

Parley A.I.R


Parley A.I.R. -strategia on yllyke, aina kun mahdollista, välttää muoveja, eliminoida muovijätettä ja harkita uudestaan, kuinka käytämme ja kierrätämme keinotekoisia materiaaleja. adidas on sitoutunut vähentämään uutta tuotettua muovia valmistamalla tuotteita muovijätteistä, jotka ovat kerätty rannoilta ja rannikoilta.

Oszczędzanie wody


adidas walczy o lepszą przyszłośc angażując się w efektywne wykorzystanie wody, poprawę jej jakości i jej swobodny dostęp. Do 2020 r. firma ma zmniejszyć zużycie wody o 20% u swoich strategicznych dostawców, 35% u pracowników we własnej siedzibie i również 50% u swoich dostawców tekstyliów.

Better Cotton


Wszyscy ludzie na tej planecie używają bawełny każdego dnia. W 2016 roku adidas przeszedł swoje własne oczekiwania, osiągając 68% udziału w Better Cotton Initiative. W tym tempie adidas osiągnie swój cel, by od sezonu jesienno-zimowego 2018/19 stosować wyłącznie bawełnę, której uprawa jest przyjazna dla środowiska.

adidas TERREX

296 Produkty
Sortuj