Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Alpina Ximo

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Alpina Ximo – kaski rowerowe dla dzieci

Alpina Ximo to seria kasków rowerowych dla najmłodszych stworzona przez niemiecką markę, która już od 1980 roku stale cieszy się uznaniem konsumentów na całym świecie. Pozostający w rękach rodziny brand specjalizuje się w produkcji kasków dedykowanych nie tylko rowerzystom, lecz także narciarzom. Alpina projektuje też okulary, gogle i rozmaite ochraniacze. Tak szerokie portfolio marki sprawia, iż Alpina Ximo to połączenie wieloletniego doświadczenia w dbaniu o bezpieczeństwo z rozwiązaniami, które dbają także o komfort. Wygoda kasków Alpina Ximo to jeden z najlepszych argumentów, które zachęcą najmłodszych do ich noszenia. Nie możemy jednak pominąć też ich strony wizualnej, która dla dzieci jest przecież kluczowa. Możliwość jeżdżenia na rowerze w kasku Alpina Ximo ozdobionym barwnym deseniem czy też ulubionym motywem z bajki to doskonała zabawa! A dla tych najmłodszych, którzy wolą jednokolorowe kaski rowerowe dla dzieci, marka Alpina przygotowała modele utrzymane w odcieniach żywych, wibrujących pozytywną energią barw.

Alpina Ximo – bezpieczeństwo dla aktywnych najmłodszych

Dbanie o bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu to absolutna podstawa. Podczas jazdy na rowerze najważniejsza jest ochrona głowy dziecka, co z łatwością zapewni kask Alpina Ximo. Wewnętrzna skorupa kasku wykonana jest z materiału Hi-EPS (High Expanded Polystyrene), który dzięki mikroskopijnym pęcherzykom znakomicie amortyzuje wszelkie wstrząsy. Co istotne, pomimo optymalnej ochrony, surowiec ten nie pogrubia sylwetki kasku. Smukły design kasku Alpina dla dzieci idzie w parze z płaską strefą tylną, dzięki czemu dziecko może komfortowo podróżować, siedząc w krzesełku doczepionym do roweru opiekuna. Komfort zwiększają też ergonomicznie zaprojektowane otwory wentylacyjne, dzięki którym łatwiej utrzymać optymalną temperaturę głowy i co za tym idzie, całego ciała.

Alpina Ximo – niemiecka jakość, na której możesz polegać

Marka Alpina dotrzymuje standardów jakości, jakich spodziewamy się po produktach niemieckich przedsiębiorstw. Wykonane w technologii in-mold kaski dla dzieci Alpina Ximo to nie tylko solidność wykonania, lecz także możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb. Warto wspomnieć, że w serii Alpina Ximo występuje kilka modeli, które różnią się między sobą np. obecnością oświetlenia w postaci lampki LED.