Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Biwak z rodziną - Cieszcie się latem wśród natury

Basic Nature

255 Produkty
Sortuj
 
Strona 1 z
5

Basic Nature: wszystko, czego potrzebujesz na kemping

Solidny sprzęt outdoorowy to podstawa każdej wyprawy, bo nawet najmniejsze akcesoria mogą wpłynąć na komfort Twojego biwakowania i pieszych wędrówek. Linia produktowa Basic Nature marki Relags oferuje cały szereg różnego rodzaju dodatków, gadżetów i podstawowego wyposażenia outdoorowego i dba o to, by cały sprzęt zabierany w podróż był maksymalnie praktyczny, funkcjonalny, odporny na zniszczenia i zabrudzenie oraz wygodny w użytkowaniu, niezależnie od warunków, terenu i pogody. Co znajdziesz w ofercie marki w Addnature.pl?

Basic Nature

Sprzęt outdoorowy Basic Nature

Niemiecka jakość i funkcjonalność sprowadzone do prostych, praktycznych i podstawowych narzędzi jakich może potrzebować w podróży każdy amator biwakowania, trekkingu i życia outdoorowego. Stworzona w 1985 roku marka Relags jest w Polsce znana przede wszystkim za sprawą swojej kolekcji Basic Nature, w której wysokiej jakości sprzęt w postaci śpiworów, poduszek podróżnych, krzesełek, stolików i plecaków łączy się z rozbudowanym asortymentem gadżetów, które mogą okazać się w podróży praktycznym i wygodnym dodatkiem eliminującym zbędny nadmiar bagażu. Ciekawsze propozycje marki to m.in. wodoodporne zapałki, breloki z pojemnikiem na przyprawy, zapalniczki z lukiem elektrycznym zasilanie na USB, hamaki, latarki kieszonkowe, miniaturowe piły drutowe, czy łopaty survivalowe – prawdziwie eklektyczna, a zarazem tak niezbędna w podróży mieszanka wszystkiego.

Tym, czego zdecydowanie można spodziewać się po kolekcji Basic Nature jest dobry stosunek jakości do ceny. Akcesoria i sprzęt outdoorowy dostępne w ofercie pojawiają się w przystępnych, konkurencyjnych cenach, ale jednocześnie nie należą do grupy tanich akcesoriów przydatnych na jednorazową wyprawę – poncza, plecaki i śpiwory z powodzeniem sprawdzą się w różnorodnych warunkach i zapewnią komfortowe warunki wypoczynku na świeżym powietrzu.

Basic Nature: krzesła składane, śpiwory, ręczniki i akcesoria

Rozbudowana oferta marki obejmuje tak wiele kategorii produktów, że nie sposób ująć je wszystkie jednym, wspólnym określeniem. Obok typowego sprzętu outdoorowego, a więc śpiworów, mat do śpiworów, składanych krzeseł, ręczników czy zestawów naczyń do kuchni turystycznych, poszczególne grupy produktowe w ofercie Basic Nature reprezentują bardzo różnorodne potrzeby i sytuacje, jakie mogą pojawić się podczas biwakowania i spacerów na łonie natury. Marka przedstawia obok podstawowego sprzętu biwakowego produkty, które choć nieoczywiste, w trakcie wyprawy okażą się bardzo praktycznym dodatkiem.

Dla częstych biwakowiczów pojawiają się tu między innymi:

  • akcesoria do naprawy i rozbijania namiotów,
  • siatki przeciw owadom,
  • akcesoria do kuchni turystycznych (w tym np. podróżne sztućce, naczynia, ale także linki, rozpałki i kieszonkowe popielniczki),
  • w pełni wyposażone apteczki w wygodnych, wodoodpornych pokrowcach z możliwością przymocowania do plecaka dla pełnego i ciągłego dostępu do podstawowego wyposażenia medycznego.

Im mniejszy gadżet, tym łatwiej zapomnieć o nim podczas pakowania się na wyprawę. Basic Nature dba, by w terenie nie zabrakło Ci niczego, co może przesądzić o wygodzie i bezpieczeństwie biwakowiczów.

Wyposażenie biwakowe Basic Nature w Addnature.pl

Oferta Basic Nature jest mocno rozbudowana i zróżnicowana, ale celem marki jest zapewnienie swoim klientom najlepszego dostępu do praktycznych gadżetów i niezbędnego wyposażenia biwakowego i outdoorowego w zasięgu ręki. Drobne akcesoria stanowią jeden z ciekawszych dodatków do całej kolekcji Basic Nature. To produkty, o których zapakowaniu zapomina się dość regularnie, ale które podczas podróży mogą okazać się niezastąpione. Obok wygodnych śpiworów, wyściółek do namiotów, plecaków turystycznych i składanych krzesełek podróżnych znajdziesz więc także stoliki, hamaki, zapalniczki z łukiem elektrycznym, wiosła, poncza, wodoodporne zapałki, śledzie do namiotów, karabińczyki, ręczniki, pałeczki fluorescencyjne i wiele innych.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.