Addnature sklep internetowy - addnature
Wyprzedaż - rabaty do 80%¹
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Bauerfeind

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Bauerfeind

Bauerfeind to firma, która działa na rynku już od 1929 roku, kiedy to Bruno Bauerfeind założył ją i rozpoczął jej działalność. Jest to firma, która nadal pozostaje w rękach rodziny, przez co może być stale udoskonalana i rozwijana zgodnie z założeniami i pomysłami jej założycieli. Głównym założeniem tej marki jest to, aby produkowane przez nią produkty mogły być noszone z przyjemnością i aby miały jak najlepszy wpływ na zdrowie użytkownika. Z tego też względu marka ta stale się rozwija, śledzi najnowsze trendy, technologie i badania, a także współpracuje z lekarzami, klinikami i technikami ortopedii oraz wieloma ekspertami w tych dziedzinach. Dzięki temu produkty marki Bauerfeind mogą stawać się coraz lepsze i bardziej innowacyjne.

Produkty marki Bauerfeind

Marka Bauerfeind posiada w swojej ofercie bogaty wybór różnego rodzaju produktów takich jak ortezy, rękawy kompresyjne, nakolanniki, skarpety kompresyjne i zwykłe oraz wiele więcej. Wszystkie te produkty stworzone zostały z myślą o zdrowiu, przez co w procesie ich projektowania oraz produkcji udział brali eksperci w dziedzinach medycyny, którzy stale doradzają firmie w zakresie najlepszych rozwiązań. Dzięki temu firma Bauerfeind znana jest z wysokiej jakości swoich produktów oraz ich skutecznego działania, a produkowanie wyrobów zaczynając od samych podstaw, czyli np. materiału pozwala mieć kontrolę nad każdym etapem produkcji i tym samym dbać o jakość finalnego produktu.

Nasza oferta produktów marki Bauerfeind

Nasz sklep Addnature posada w swojej ofercie bogaty wybór różnego rodzaju produktów marki Bauerfeind, które są w pełni oryginalne i dostosowane do wymagań zarówno kobiet, jak i mężczyzn. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można rękawy kompresyjne, nakolanniki, skarpety, stabilizatory i wiele więcej. Wszystko to pochodzi bezpośrednio od marki Bauerfeind, która znana jest z wysokiej jakości swoich produktów oraz ich niezawodności. Z tego względu szukając tego typu produktów, warto zwrócić uwagę na towary tej marki dostępne w naszym sklepie, ponieważ jest to najlepszy wybór, biorąc pod uwagę cenę oraz korzyści, jakie daje użytkowanie wyrobów tej marki.