Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Koszulki do biegania bez rękawów

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Koszulki do biegania bez rękawów

Dobra koszulka do biegania odznacza się pewnymi cechami. Dzięki niej zachowasz komfort i świeżość niezależnie od tego, gdzie jesteś, jaki dystans masz za sobą i jaka pogoda towarzyszy Ci w danej chwili. Dlatego też, aby pomóc Ci dokonać jak najlepszego wyboru, przedstawiamy Ci koszulki sportowe od najlepszych producentów.

Koszulki do biegania bez rękawów – komfort w każdych warunkach

Warto zacząć od zastosowania metod umożliwiających zdecydowanie lepszą wentylację, niż ma to miejsce w klasycznych T-shirtach. Dobrym przykładem będzie tutaj zastosowanie zintegrowanego systemu wentylacji, polegający na wykonaniu szczelin o szerokości 2 mm, zapewniających dużo lepszą cyrkulację, przyjemne chłodzenie i pełne odprowadzanie wilgoci od ciała.

Dodatkowym plusem jest stosowanie rozwiązań zapobiegających nadmiernemu przegrzaniu organizmu – technologia 37,5 oprócz tego umożliwia skuteczne blokowanie zapachów, zapewniając CI świeżość na długie godziny. Warto wspomnieć również o takich rozwiązaniach jak Silvadur, odpowiadających za ochronę przed rozwojem bakterii na ubraniach.

Nowoczesne rozwiązania w koszulkach do biegania

Czy odzież sportowa może być ekologiczna? To pytanie zadają sobie wszyscy miłośnicy uprawiania aktywności fizycznej, przejawiający troskę o stan naszej planety. Odpowiedź jest na szczęście jak najbardziej twierdząca, choćby dzięki zastosowaniu przędzy z nateksu – materiału pochodzenia organicznego, który schnie aż do 50% szybciej, niż tradycyjne materiały, a do tego jest aż o 25% lżejszy.

Inne materiały wykorzystywane do produkcji dostępnych u nas koszulek do biegania bez rękawów obejmują bio elastan oraz przędza poliamidowa, ulegająca pełnej biodegradacji.

Warto zwrócić również uwagę na zastosowaniu rozwiązań takich jak T-Hexagon, polegającą na wykorzystaniu tkaniny zbudowanej z trójwymiarowych sześciokątów. W niektórych modelach koszulki tkanina różni się grubością w zależności od miejsca – jest ona grubsza w obrębie tułowia, co ma na celu zapewnienie większej solidności, i cieńsza w obrębie klatki piersiowej, gwarantując tym samym znacznie lepszą oddychalność.