Addnature sklep internetowy - addnature
Wyprzedaż - rabaty do 80%¹
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Akcesoria do bukłaków

3 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • szary
  • niebieski

Cena

do

Opinie klientów

  • 1
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Platypus Big Zip EVO Rurka do bukłaka Butelka 2l
Platypus Big Zip EVO Rurka do bukłaka Butelka 2l
Platypus
Big Zip EVO Rurka do bukłaka Butelka 2l
MSRP 126,99 zł 79,00 zł
- 37 %
SALE
Osprey Hydraulics Zestaw do czyszczenia roweru
Osprey Hydraulics Zestaw do czyszczenia roweru
Osprey
Hydraulics Zestaw do czyszczenia roweru
MSRP 192,00 zł 159,00 zł
- 17 %
SALE
CamelBak Reservoir Suszarka, szary
CamelBak Reservoir Suszarka, szary szary
CamelBak
Reservoir Suszarka, szary
MSRP 70,99 zł 62,99 zł
- 11 %

Akcesoria do bukłaków

Korzystanie z bukłaków podczas dłuższej trasy rowerowej stanowi niezwykle wygodne rozwiązanie. Podłączona do nich rurka do picia pozwala Ci nawodnić się w każdej chwili bez konieczności przerywania przejażdżki. Jednak długotrwałe użytkowanie może prowadzić do nagromadzenia się wewnątrz niebezpiecznych bakterii. Dlatego też, aby móc wciąż bezpiecznie korzystać ze swojego bukłaka, koniecznie zaopatrz się w wygodne akcesoria czyszczące.

Akcesoria czyszczące dostępne w sklepie Addnature

W ofercie proponujemy zarówno wygodne szczotki do czyszczenia samego bukłaka, jak i rurki do picia. Usunięcie zanieczyszczeń z rurki w inny sposób mogłoby być dosyć uciążliwym rozwiązaniem, dlatego też koniecznie rozważ zaopatrzenie się w specjalną szczotkę. Umieszczona na giętkiej sprężynie, pozwoli Ci skutecznie pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń i bakterii nagromadzonych wewnątrz rurki, a wszystko to w zestawieniu ze specjalnymi tabletkami czyszczącymi Bottle Bright, której składniki podlegają całkowitej biodegradacji i nie zawierają chloru. Taką samą funkcję pełni szczotka większych rozmiarów, dedykowanych do czyszczenia bukłaka. Szczotki dostępne są zarówno osobno, jak i w wygodnych, łatwych w przechowywaniu zestawach.

Wygodne zawory do rurek od Addnature

Oprócz akcesoriów czyszczących oferujemy również wygodne zawory do rurek. Są one wyposażone m.in. w osłonę przeciwpyłową, dzięki czemu dostawanie się zanieczyszczeń do wnętrza rurki staje się mocno ograniczone. Dodatkowo szczelny korek skutecznie zapobiega przeciekaniu podczas podróży.

Jeśli jazda w niskich temperaturach Ci niestraszna, koniecznie zaopatrz się w rurkę do picia z izolacją. Zapobiega ona zamarzaniu wody i pozwala Ci tym samym na szybkie nawodnienie niezależnie od panujących na zewnątrz warunków.

Bukłaki na wodę, kompatybilne z dostępnymi dziś na rynku plecakami rowerowymi to ogromne udogodnienie dla wielu zapalonych kolarzy i miłośników rekreacji na jednośladach. Jednak oprócz wygody musimy myśleć również o higienie, dlatego też serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą akcesoriów do bukłaków.