Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Bukłaki do biegania

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
SOURCE Widepac Pęcherz nawadniający 3l, niebieski
SOURCE Widepac Pęcherz nawadniający 3l, niebieski niebieski
SOURCE
Widepac Pęcherz nawadniający 3l, niebieski
177,99 zł
SALE

Bukłaki do biegania

Marka Addnature obecna jest na europejskich rynkach z branży outdoor. Uznanie zyskała między innymi we Franacji, Szwecji oraz w Niemczech, a teraz także i w Polsce. Jej misją jest zapewnienie pasjonatom aktywności fizycznych przeprowadzanych na zewnątrz niezbędnego wyposażenia, akcesoriów oraz ubioru i obuwia. Addnature skupia się na pielęgnowaniu więzi pomiędzy jej klientami a naturą.

Oferta sklepu Addnature.pl

W sklepie Addnature.pl znaleźć można wszelki ekwipunek potrzebny do podróżowania, kempingowania, a także uprawiania mniej lub bardziej wyczynowych sportów:

  • wspinaczki,
  • pływania,
  • biegania
  • trekkingu.

Oferta kierowana jest zarówno dla sportowców, jak i turystów czy amatorów przebywania na świeżym powietrzu.

Bukłaki do biegania

Bukłaki do biegania to element niezbędny przy wzmożonym wysiłku fizycznym, szczególnie przy bieganiu. Świetnie sprawdzają się w sytuacji, kiedy przebywa się dłuższy czas poza domem i bez dostępu do wody. Bukłak noszony przy sobie staje się wtedy niezwykle przydatny.

Odpowiednie nawodnienie jest bardzo ważne podczas uprawiania sportu. Jednak bukłak przyda się nie tylko podczas biegania. Nawet podczas trekkingu czy spaceru należy pamiętać o uzupełnianiu płynów w celu utrzymania odpowiedniego nawodnienia organizmu. Odwodnienie może prowadzić do sytuacji zagrażających życiu i zdrowiu, zwłaszcza jeśli znajdujemy się w odosobnieniu przyrody.

Bukłaki do biegania są pojemne. Można wybrać odpowiedni model wedle uznania i indywidualnych potrzeb. Dostępne są bukłaki o pojemności 1,5l, 2l lub nawet 3l. Napełnić je można wodą lub płynem izotonicznym. Bukłaki Addnature zaprojektowane zostały z myślą o ich użytkownikach, dlatego design jest praktyczny i funkcjonalny. Bidony są szczelne oraz higieniczne. Dzięki szerokim otworom łatwo napełnić je płynem.

Materiał, z którego zostały wykonane bukłaki do biegania dostępne w sklepie Addnature.pl, jest wytrzymały i trudny do uszkodzenia, co przekłada się na wiele lat użytkowania. Wyróżniają się odpornością na upadki, otarcia oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcja zaopatrzona w technologię wykorzystującą jony srebra przeciwdziała powstawaniu bakterii i pleśni.