Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Akcesoria do biegania zimą

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Rozmiar buta

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
cep The Run Rękawy do łydek Kobiety, fioletowy
cep The Run Rękawy do łydek Kobiety, fioletowy fioletowy
cep
The Run Rękawy do łydek Kobiety, fioletowy
MSRP 140,99 zł 79,00 zł
  • Warianty: II | Calf 25-31cm
- 43 %
SALE

Akcesoria do biegania zimą

Bieganie zimą wygląda nieco inaczej niż w czasie innej pory roku. Dochodzą tu częste opady śniegu, niskie temperatury, zmuszające organizm do większego wysiłku w celu ogrzania się. Na szczęście nawet o tej porze treningi mogą być skuteczne i wydajne, a wszystko to dzięki zastosowaniu dostępnych u nas akcesoriów. Co mamy Ci do zaoferowania?

Elastyczne opaski i rękawy kompresyjne od Addnature

Zastosowanie rękawów kompresyjnych pozwala na poprawienie krążenia krwi i ustabilizowanie mięśni, co w rezultacie spowalnia pojawienie się zmęczenia i poprawia efektowność treningów. Intensywność ucisku w opaskach kompresyjnych jest dostosowana zgodnie z normami medycznymi, tak aby nie zahamować krążenia i nie przyczynić się w najlepszym wypadku do dyskomfortu, a w najgorszym do uszczerbku na zdrowiu.

Opaski kompresyjne stanowią swego rodzaju amortyzację, zmniejszając siłę oddziałującą na mięśnie podczas biegu, zmniejszając tym samym ryzyko kontuzji i zmniejszając zmęczenie mięśni po treningu.

Wygodne kominy ochronne w sklepie Addnature

Oprócz rękawów kompresyjnych zakładanych na kończyny górne i dolne, dostępne są również wygodne kominy ochronne. Te w pełni oddychające i wodoodporne gadżety zapewniają skuteczną ochronę przed komarami i kleszczami, nie obciążając Cię nieprzyjemnym uczuciem przegrzania i zawilgocenia. Komin ochronny jest dostępny m.in. w rozmiarze dla najmłodszych, dzięki czemu skutecznie uchronisz swoje pociechy przed zagrożeniami, jakie mogą płynąć z kontaktów z insektami.

Opaski na latarkę od Addnature

Współcześnie produkowane latarki typu czołówki są dużo wygodniejsze, niż modele wcześniejszych generacji, lecz jeśli pragniesz zapewnić sobie dodatkowy komfort i większą gwarancję, że nie zsunie się ona z głowy w krytycznym momencie, możesz rozważyć dobranie wygodnej, ciepłej opaski. Opaski wykonane są w technologii bezszwowej, dzięki czemu nie uciskają ani nie wywołują swędzenia. Ponadto, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii zapobiegają rozwojowi bakterii i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.