Addnature sklep internetowy - addnature
Sprzęt na zimowe przygody
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Zimowe ocieplacze na nogi i ręce

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Zimowe ocieplacze na nogi i ręce

Intensywne treningi w zimowym sezonie potrafią solidnie zmęczyć Twoje mięśnie. Dlatego też potrzebują one dodatkowego wsparcia, a także ogrzania. Dobrym rozwiązaniem są zimowe ocieplacze na nogi i ręce, jakie możesz znaleźć w naszym sklepie Addnature. Poniżej przedstawiamy ich największe zalety i sposób działania.

Jak działają zimowe ocieplacze?

Ich działanie opiera się na zasadzie kompresji. Ulegają one stopniowemu zwężeniu, wpływając tym samym na krążenie krwi, co przekłada się z kolei na lepsze zaopatrzenie mięśni w tlen, przygotowując je do większego wysiłku fizycznego. Parametry kompresji dobrej jakości ocieplaczy na nogi i ręce są w pełni zgodne z wymogami medycznymi, nie powodując ucisku i nie utrudniając krążenia krwi.

Zimowe ocieplacze na nogi i ręce – jakie są ich największe zalety?

Jednym z plusów ocieplaczy jest zwiększenie wytrzymałości mięśni i opóźnienie pojawienia się uczucia zmęczenia po treningu. Ocieplacze zabezpieczone są silikonowymi paskami, doskonale przylegającymi do ciała, zapobiegając ich przesuwaniu się w czasie treningu. Cyrkulacja powietrza w sportowych ocieplaczach jest w pełni zoptymalizowana, a zastosowanie takich technologii, jak choćby Heatmemory zapobiega wychłodzeniu ciała.

Ocieplacze sportowe są z powodzeniem wykorzystywane przez zawodowców w międzynarodowych mistrzostwach świata, m.in. w takich dziedzinach, jak triathlon, wymagający wysokiej sprawności fizycznej aż w 3 rodzajach sportu w zmiennych temperaturach odczuwalnych.

Dlaczego warto trenować z ocieplaczami sportowymi?

Podnoszą one jakość treningu i wytrzymałość na intensywne ćwiczenia, a do tego pozwalają zredukować uczucie zmęczenia, przyspieszając tym samym regenerację. Są one na tyle uniwersalnym elementem odzieży sportowej, że mogą być z powodzeniem stosowane w dowolnej formie treningów. Dodatkowym plusem są różnorodne kolory i wzory, jakie możesz dopasować do reszty outfitu i osobistych preferencji.