Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Biwak z rodziną - Cieszcie się latem wśród natury

Carinthia

78 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 25
 • 3
 • 2
 • 10
 • 1
 • 10
 • 0
 • 0
 • 3
 • 28
 • 10
 • 0
 • 5
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Carinthia

Carinthia – We keep you warm

Takim motto kieruje się austriackie przedsiębiorstwo, które od 1948 roku produkuje i sprzedaje sprawdzone śpiwory zarówno na urlop na campingu, jak i do ekstremalnych zastosowań. Szczególne znaczenie w firmie Carinthia ma przy tym wykorzystanie własnego doświadczenia w procesie opracowania nowych produktów, aby w ten sposób zagwarantować najwyższą jakość.

Sortuj
 
Strona 1 z
2

Carinthia – przygotuj się na wypoczynek pod namiotem

Komfortowy wypoczynek pod namiotami? Z odpowiednim sprzętem nie musisz czekać na najcieplejsze miesiące letnie, by w pełni cieszyć się z noclegu pod gołym niebem.

Austriacka marka Carinthia wie doskonale jak zapewnić pełen komfort cieplny podróżników, także w warunkach zimowych, stawiając je sobie za hasło przewodnie produktów i wyposażenia powstających już od 1948 roku. Czym zachwyciły użytkowników i przekonały do siebie nawet najbardziej wymagających podróżników?

Carinthia śpiwór

Carinthia – śpiwory na każde warunki pogodowe

Zachowanie ciepła niezależnie od warunków panujących na zewnątrz to prawdopodobnie największe wyzwanie podczas noclegu pod namiotami. Solidna izolacja od podłoża, zabezpieczenie przed chłodem i mroźnym wiatrem, odporność na wilgoć, a przy tym dobra przepuszczalność powietrza nie dopuszczająca do przegrzewania się ciała – poszukując optymalnego śpiwora na wyprawy outdoorowe trzeba znaleźć własny złoty środek, który w zależności od potrzeb użytkownika będzie kierował uwagę w stronę wielu różnych rozwiązań dostępnych na rynku.

Tworzone przez Carinthia śpiwory syntetyczne i odzież puchowa sprawdzą się nie tylko podczas krótkich wypadów kempingowych, ale i na noclegach w ekstremalnych warunkach pogodowych. Każdy użytkownik, początkujący i bardziej doświadczony, ma szansę znaleźć w ofercie marki rozwiązanie w sam raz dla siebie.

Projekty śpiworów Carinthia powstają na bazie sprawdzonych rozwiązań technicznych, najwyższych standardów jakościowych wyznaczanych przez samych użytkowników, a także charakterystycznego kształtu „mumii” będącego najlepszym z perspektywy utrzymania temperatury kształtem śpiwora. Ich funkcjonalność to przede wszystkim zasługa doskonałych właściwości izolacyjnych zapewnianych przez naturalny lub syntetyczny puch G-Loft oraz materiały przeciwwiatrowe, chroniące dodatkowo przed wychłodzeniem organizmu.

Carinthia nie ogranicza przy tym podróżników rozmiarem śpiworów – lekkie i wygodne do pakowania z łatwością wepniesz na zewnątrz plecaka lub ukryjesz w środku, nie czując dodatkowego obciążenia bagażu podczas długich wypraw górskich.

Wyposażenie outdoorowe Carinthia – jakość tworzona w Europie

Austriacka firma jest jednym z największych i najbardziej zaufanych producentów śpiworów puchowych i odzieży outdoorowej w Europie. Tworząc swoje projekty i gotowe produkty w fabrykach w Austrii oraz na Słowacji, Carinthia dba by wszystkie elementy powstawały od początku do końca lokalnie, zgodnie z najwyższymi standardami i wymaganiami użytkowników poszukujących najlepszych rozwiązań na podróże outdoorowe.

Podróżując po Europie trzeba przygotować się na bardzo różnorodne i zmienne warunki pogodowe i terenowe – w każdych górach, na każdym szlaku możemy spotkać coś zupełnie nowego, niespodziewanego, atrakcyjnego nawet dla najbardziej doświadczonych wędrowców. Twórcy marki Carinthia rozumieją to doskonale – firma zrodziła się z pasji do gór i chęci pokonywania kolejnych barier wytrzymałości, z funkcjonalnym sprzętem zawsze wspierającym podróżnika w najtrudniejszych sytuacjach.

Wybierając jeden z pośród kilkunastu modeli wygodnych śpiworów Carinthia lub stawiając na odzież outdoorową tworzoną w fabrykach austriackiej marki możesz mieć pewność, że każdy projekt został przemyślany pod kątem funkcjonalności, wygody użytkowania, bezpieczeństwa i komfortu użytkownika od A do Z.

Funkcjonalna odzież Carinthia: spodnie outdoorowe i wygodne kurtki turystyczne

Ultralekkie i doskonale izolujące wypełnienie puchowe stosowane w śpiworach Carinthia zostało przeniesione z czasem także na odzież outdoorową, która stanowi obecnie jeden z najważniejszych filarów w asortymencie marki. W sklepie Addnature.pl znajdziesz praktyczne damskie i męskie spodnie outdoorowe, ciepłe i lekkie kurtki i kamizelki puchowe oraz lżejsze kurtki typu softshell zaprojektowane dla optymalnego odprowadzania wody ze skóry i zabezpieczania ciała przed mroźnym wiatrem.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.