Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Biwak z rodziną - Cieszcie się latem wśród natury

Coghlans

127 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 25
 • 2
 • 7
 • 17
 • 20
 • 7
 • 0
 • 0
 • 17
 • 2
 • 18
 • 7
 • 7
 • 0
 • 1
 • 3
 • 17
 • 5
 • 13
Sortuj
 
Strona 1 z
3

Wyposażenie kempingowe Coghlans

Marka Coghlans jest cenionym na świecie producentem akcesoriów campingowych. Założona w 1959 roku w Winnipeg w Kanadzie firma rodzinna zbudowała reputację rozpoznawalnej marki, dzięki dbałości o szczegóły i o wysoką jakość każdego z produktów. Co ciekawe działalność firmy zaczęła się od …. tostera.

Zanim jeszcze marka oficjalnie została założona Norm Coghlan zajmował się sprzedażą lamp, latarni, pieców kempingowych, płaszczy i innych rzeczy na rynek amerykański i kanadyjski. W 1959 roku kupił mały lokal usługowy w Winnipeg w Kanadzie i założył własną działalność. W tym samym czasie marka skupiła się na tworzeniu produktów do ogrzewania naturalnym gazem. Celem Norma Coghlana było również stworzenie namiotów, śpiworów i materacy, aby zapewnić wygodny nocleg osobom decydującym się na spędzenie nocy na kempingu. W tym czasie renoma sklepu Coghlana rosła – wielu obozowiczów przynosiło do niego zepsute piece i lampiony do naprawy i jednocześnie często decydowało się na wynajem lub zakup dodatkowych sprzętów i akcesoriów kempingowych.

Dużym problemem dla klientów był fakt, że kuchenki kempingowe stale przypalały tosty - zrobienie tego rodzaju śniadania w warunkach kempingu było prawie niemożliwe. Znana była już wówczas kuchenka innej amerykańskiej firmy – była ona sprzedawana w sklepie Norma. Właściciel widząc ogromne zainteresowanie tematem tostów na kempingu, postanowił wykupić tę firmę i samodzielnie zająć się sprzedażą kuchenek. Od połowy lat 60. produkcja kuchenek odbywała się już w Winnipeg.

Tym, co wyróżnia markę Coghlan są: silna koncentracja na dostarczeniu klientowi doskonałej obsługi, inteligentne zarządzanie zapasami marki i wysoki poziom działalności marketingowej. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i doskonałej lokalizacji magazynów firmowych w Winnipeg w Kanadzie i w St.Paul w stanie Minnesota w Stanach Zjednoczonych kanadyjska firma jest wiodącym dostawcą akcesoriów kempingowych i outdoorowych dla klientów w USA i Kanadzie. Produkty Coghlan są dystrybuowane na całym świecie – w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Obecnie w ofercie kanadyjskiego producenta dostępnych jest ponad 450 produktów i akcesoriów zaprojektowanych w taki sposób, aby zwiększyć komfort osób decydujących się na wypoczynek na świeżym powietrzu. Zarówno kemping, jak i wędkarstwo, piesze wędrówki, trekking lub nawet spacer czy rodzinny piknik są znacznie przyjemniejsze dzięki użytku produktów Coghlan.

Coghlans kemping

Produkty do gotowania w plenerze

Wyposażenie kempingowe Coghlan to przede wszystkim bogata oferta akcesoriów do gotowania i przygotowywania posiłków na wolnym powietrzu. Możliwość komfortowego i szybkiego podgrzania wody oraz ugotowania ciepłego jedzenia wpływa znacząco na wygodę wszystkich osób, które cenią sobie aktywności outdoorowe. W ofercie Coghlans dostępny jest duży wybór akcesoriów do gotowania oraz do przechowywania jedzenia.

 • Paliwo – w ofercie Coghlans dostępne są zróżnicowane produkty do rozpalania ogniska lub umożliwiające rozpalenie kuchenki różne paliwa.
 • Rozkładane grille – stalowe stelaże grillowe zajmują mało miejsca i umożliwiają wygodne przygotowanie posiłku nad rozpalonym ogniskiem. W ofercie dostępne są zarówno małe, jak i większe grille turystyczne.
 • Naczynia – podczas kempingu ważne jest posiadanie produktów, które są odporne na tłuczenie się oraz uszkodzenia, dlatego tradycyjne domowe naczynia nie sprawdzają się w trudnych warunkach kempingowych. Coghlans proponuje kubki, talerzyki, czajniki i inne akcesoria umożliwiające wygodne przygotowanie i spożywanie posiłków i napojów.

Bezpieczne spędzenie nocy na świeżym powietrzu

W ofercie Coghlans dostępny jest szeroki zakres produktów zwiększających wygodę stawiania namiotu oraz jego użytkowanie, np. trwałe sznurki do naciągania, dodatkowe śledzie do przybijania, a także materiały do cerowania przedartej powierzchni.

Coghlans oferuje również duży wybór hamaków, które umożliwiają wygodne spędzenie nocy na powietrzu – odpowiednio wyprofilowany śpiwór umożliwia wygodny sen bez konieczności rozkładania namiotu. Do prawidłowego ułożenia hamaku wymagane jest przywiązanie dwóch jego końców do dwóch drzew albo palików, które zapewnią utrzymanie hamaku oraz całego ciężaru ciała turysty. Warto zwracać uwagę na nośność hamaku – większość wytrzyma ponad sto kilogramów obciążenia, co zwykle pozwala na przechowywanie na hamaku również swojego bagażu. W ofercie kanadyjskiej firmy znajdują się również hamaki dla dwóch osób – umożliwiają wygodne spędzenie nocy, a ponadto śpiąc razem dwójka turystów grzeje się wzajemnie, dzięki czemu minimalizuje ryzyko wychłodzenia organizmu.

Coghlans oferuje również tzw. namioty awaryjne, czyli wykonane z ogniotrwałego materiału namioty, których jedynym elementem montażu jest sznurek przytwierdzający górę namiotu do drzewa. Namioty tego typu są dobrym i łatwo rozkładalnym schronieniem podczas intensywnych opadów deszczu lub w czasie silnego wiatru. Istotną zaletą tego typu ochrony przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi jest krótki czas jaki zajmuje przygotowanie schronienia.

Wygoda spędzania czasu na wolnym powietrzu

W ofercie Coghlans dostępny jest szereg produktów umożliwiających komfortowe spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Bogata oferta produktów usprawniających codzienne czynności podejmowane w trakcie kempingu lub w czasie wycieczek trekkingowych pozwala na zwiększenie wygody. W sprzedaży dostępne są ochronne siatki na owady – możliwości założenia kapelusza z siatką lub spodni czy bluzy, pozwala na osłonięcie ciała przed niebezpiecznymi ukąszeniami owadów. Nieprzemakalna osłona na walizkę lub torbę pozwala na zabezpieczenie swojego bagażu przed wilgocią, co ma duże znaczenie w czasie podróży deszczową porą lub w trakcie podróżowania w trudnym terenie.

Wyposażenie kempingowe Coghlans

Już od wielu lat kanadyjska marka Coghlans dostarcza swoim klientom duży wybór wyposażenia kempingowego, które uprzyjemnia czas spędzany na świeżym powietrzu. Ze względu na różnorodne potrzeby turystów oraz różne sytuacje przed jakimi mogą oni stanąć w czasie trekkingu lub spędzania nocy na dworze w ofercie Coghlans pojawiają się produkty o zróżnicowanych zastosowaniach. Od produktów, które z pewnością sprawdzą się na każdym kempingu aż po wyspecjalizowane akcesoria, przydatne tylko profesjonalistom. Zapraszamy do zakupów na Addnature.pl w celu zapoznania się z produktami Coghlans.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.