Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Jednodniowe wycieczki - Odzież i sprzęt na wędrówki
Edelrid

Edelrid Swift Eco Dry Rope 8,9mm x 60m, assorted colours (2021)

ID: 753759
919 zł
860 zł
- 59 zł
Zawiera podatek VAT, darmowa wysyłka
Przenieś do Ulubionych
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Darmowa wysyłka od 399 zł,-6
  • 50.000 Produktów 500 Marek
Szczegóły produktu

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

Pierwsza lina wolna od PFC na rynku, spełniająca normę UIAA dla lin wodoodpornych. Wykonane z wysokiej jakości przędz resztkowych z naszej produkcji, każda partia ma unikalny wzór. Bardziej zrównoważony rozwój nie jest możliwy.

Uwaga: W przypadku użycia jako pojedyncza lina nie nadaje się do wspinaczki treningowej lub topowej.

Cewka oczkowa 3D
Od teraz to już przeszłość ze wszystkimi linami EDELRID! Nowa technologia EDELRID 3D Lap Coil eliminuje konieczność owijania liny po raz pierwszy. W tym celu Edelrid wyposażył swoją produkcję w nową maszynę do zwijania okrążeń, która specjalnie nawija swoje liny. W połączeniu z dobrze przemyślaną konstrukcją opakowania jest teraz dziecinnie proste, aby od razu rozpocząć wspinaczkę z nową liną, ponieważ można ją łatwo wyciągnąć z opakowania. Oznakowanie na lince oraz szczegółowy opis na opakowaniu dodatkowo ułatwiają wyciąganie, dzięki czemu lina może być używana natychmiast, bez irytującego skręcania i przekręcania.

Bluesign Product
Edelrid jest pierwszym producentem lin na świecie, któremu udało się dostosować swoje liny do ścisłego systemu bluesign. System bluesign jest najbardziej rygorystyczną normą środowiskową dla produkcji wyrobów włókienniczych. Jest ona niezależna, uznana na arenie międzynarodowej i oparta na pięciu zasadach: wydajności zasobów, kontroli emisji, bezpieczeństwa pracy, ochrony wody i ochrony konsumentów.

Pro Dry
Liny nieprzetworzone mogą wchłonąć do 50% swojej masy własnej w wodzie. Takie liny stają się niezwykle ciężkie, gdy są mokre, niewygodne w obsłudze i mogą zamarznąć w zimnych warunkach. Ponadto tracą znaczną część swojej rezerwy bezpieczeństwa. Pro Dry to nowo opracowany proces wykańczania, który dokładnie przeciwdziała tym problemom. W tym procesie wykończeniowym, przędze rdzeniowe są w pierwszym etapie impregnowane. Po zakończeniu procesu oplatania gotowa lina (rdzeń i oplot) jest ponownie impregnowana. Impregnat jest następnie utrwalany termicznie. Rezultatem jest lina, która jest trwale wodoodporna i odporna na zabrudzenia. Liny schną szczególnie szybko, w wilgotnych warunkach nie mają prawie żadnego przyrostu masy i nie mogą łatwo zamarznąć w niskich temperaturach otoczenia. Ze względu na niską absorpcję wody wynoszącą 1-2% według testu UIAA Water Repellent, liny Pro Dry prawie nie tracą swoich właściwości w mokrych warunkach i dlatego oferują wysokie rezerwy bezpieczeństwa nawet w mokrych warunkach.

Osłona termiczna
Thermo Shield to podstawowe wykończenie, którym Edelrid traktuje wszystkie liny, aby zagwarantować ich sprawdzoną elastyczność. Wykończenie to jest procesem termicznym, dzięki któremu przędze rdzeniowe i powłokowe są idealnie dopasowane. Specjalna obróbka cieplna powoduje, że włókna w linach rozluźniają się i kurczą. Harmonizuje to właściwości ślizgowe przędz wewnątrz liny i sprawia, że lina jest elastyczna i zwarta. W ten sposób powstają liny, które nie kurczą się ani nie stają się szybko sztywne.

Dodatkowe informacje

  • Numer spadania (kiedy używana jest jako lina pojedyncza/pół/dwie liny): 5/22/22
  • Zatrzask zabezpieczający (stosowany jako lina pojedyncza, pół- lub podwójna): 8,8/6,7/10,4 kN
  • wydłużenie dynamiczne (w przypadku stosowania jako lina pojedyncza/połowa/dwie liny): 33/30/28 %
  • wydłużenie statyczne (w przypadku stosowania jako lina pojedyncza/pół-/dwie liny): 9,0/8,6/5,3 %
  • Wygodna obsługa dzięki obróbce termicznej
  • Impregnacja bez PFC; absorpcja wody poniżej 2 % zgodnie z UIAA Water Repellent Test
Cechy specjalne

bluesign PRODUCT

Bluesign Product identifies consumer products that comply with the bluesign CRITERIA. They offer the highest level of consumer safety, manufacturing with the lowest possible impact on people and the environment, and the responsible use of resources. Look for the bluesign PRODUCT mark when buying and support the textile industry on its journey on the blue path. Live the blue way.
Wyposażenie
Wymiary
Grubość liny: 8.9 mm
Długość liny: 60 m
Waga liny: 3120 g
Materiał
Cechy szczególne: Impregnowanie, Oznaczenie środka liny
Osłona: 34 %
Płeć
Unisex
Rok produkcji
2021
Numer produktu
753759
Video
Opinie klientów
Pomóż innym w podjęciu decyzji i bądź pierwszym klientem, który oceni ten produkt!

Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.