Addnature sklep internetowy - addnature
Zaoszczędź do 70%1
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Endura Hummvee

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Endura Hummvee

Endura Hummvee to szkocka firma specjalizująca się w produkowaniu profesjonalnej odzieży rowerowej. Działa od 2011 roku, nieprzerwanie udoskonalając swoje produkty dla jak największego komfortu nie tylko kolarzy, ale także innych sportowców.

Endura Hummvee wprowadza na rynek produkty wyłącznie po wykonaniu długotrwałych testów sprawdzających ich trwałość i komfort noszenia. Sprawdzone są one przez rowerzystów-testerów, którymi są zarówno pracownicy firmy jak i osoby z zewnątrz. Dopiero dopracowany w każdym calu produkt trafia do sprzedaży.

Pracownicy firmy dbają o to, by stosunek ceny do jakości był odpowiedni, bezkonkurencyjny na rynku. Wszystkie modele są doskonale wykonane, zapewniają komfortowe używanie, a także są trwałe, przez co posłużą przez wiele lat. Każdy klient, który nabył dowolną rzecz marki, może zwrócić się do producenta z każdym problemem lub pytaniem i nigdy nie pozostanie pozostawiony bez odpowiedzi. Fachowcy doradzą także jaki model wybrać i jak dostosować produkty pod swoje wymagania, by każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany. Każdy produkt objęty jest gwarancją i jakiekolwiek wady możesz od razu zgłaszać.

Oferta marki Endura Hummvee

Endura Hummvee to produkty takie jak szorty, spodnie, kaski, buty, skarpety, bluzy czy kurtki. Możesz skompletować cały zestaw ubrań i być przygotowanym na każde sportowe wyzwanie.

Kaski

Kaski Endura Hummvee są lekkie, ze zdejmowanym daszkiem i szerokim zakresem regulacji dla jak największej wygody. Duże otwory wentylacyjne zapewniają wietrzenie nawet w gorące dni. Dla wygodnego użytkowania zaprojektowano kask tak, byś mógł regulować go jedną ręką i poprawiać w czasie jazdy, gdy zajdzie taka potrzeba. Wyściółki są szybkoschnące, miękkie w dotyku i wymienne, byś mógł cieszyć się kaskiem w najlepszej jakości przez długi czas.

Kurtki

Kurtki od Endura Hummvee są wodoodporne, szybkoschnące, wiatroszczelne i pozbawione szwów, by nie powodowały żadnego dyskomfortu podczas uprawiania sportu. Dzięki wywietrznikom pod pachami gwarantują odpowiednią wentylację skóry. Zapinane kieszenie z przodu i z tyłu to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju drobiazgi. Dla zwiększenia wygody zastosowano także elementy odblaskowe.

Poznaj inne produkty od Endura Hummvee i wznieś poczucie komfortu na wyższy poziom!