Addnature sklep internetowy - addnature
Wyprzedaż - rabaty do 80%¹
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
image
Esbit – Made to Survive
Ambitnym miłośnikom campingu marka Esbit kojarzy się z popularnym suchym paliwem. Ta innowacja, umożliwiająca szybkie zagotowanie wody już od roku 1936 ułatwia przygody na łonie natury i umożliwia beztroski wypoczynek. Zachęcona wielkim sukcesem tego praktycznego rozwiązania marka Esbit wciąż rozszerza swój asortyment produktów. Przemyślane akcesoria do przygotowywania jedzenia dowodzą wieloletniego doświadczenia tego tradycyjnego przedsiębiorstwa, które zajmuje stałą pozycję w segmencie wyposażenia campingowego.

Esbit

2 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • czarny
  • srebrny

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Esbit Majoris Zamknięcie do Butelek sportowych, czarny
Esbit Majoris Zamknięcie do Butelek sportowych, czarny czarny
Esbit
Majoris Zamknięcie do Butelek sportowych, czarny
MSRP 42,99 zł 29,00 zł
- 32 %
SALE
Esbit Filtr do kawy do Esbit Coffee Maker
Esbit Filtr do kawy do Esbit Coffee Maker
Esbit
Filtr do kawy do Esbit Coffee Maker
MSRP 41,99 zł 29,00 zł
- 30 %
SALE

Esbit: praktycznie na kempingu

p>Niemiecka marka Esbit specjalizująca się w produkcji wyposażenia outdoorowego i turystycznego już od ponad 80 lat wprowadza na rynek światowy wyjątkowej jakości produkty niezbędne podczas podróży. Założona w Hamburgu firma rodzinna skupia się na uzyskiwaniu najwyższej wydajności i funkcjonalności z prostych kuchenek turystycznych, przedstawiając użytkownikom praktyczne warunki do przygotowywania smacznych i pełnowartościowych posiłków w każdych warunkach. Wynalezienie nowoczesnego paliwa stałego w pastylkach przez twórcę marki, Ericha Schumma było przełomem w kuchni turystycznej. To m.in. dzięki temu wynalazkowi marka Esbit zajmuje dziś na rynku tak ważną, renomowaną pozycję. Termosy Esbit

Esbit – suche paliwo pierwszym krokiem do wygodnego gotowania w terenie

Stworzenie przez założyciela marki Esbit pastylek z suchym paliwem stało się wydarzeniem przełomowym nie tylko dla samej marki, ale całego rynku wyposażenia outdoorowego i kuchni turystycznych zasilanych dotąd przede wszystkim paliwem płynnym. W przeciwieństwie do gazu czy benzyny, suche paliwo stałe nie sprawia najmniejszych problemów z transportem, bezpiecznym pakowaniem czy przechowywaniem. Suche paliwo może być też z powodzeniem transportowane w samolocie, co automatycznie wynosi go na szczyt praktyczności zastosowania w długich podróżach. Rozstawienie i rozpalenie kuchenki turystycznej stało się łatwiejsze, niż kiedykolwiek, a przygotowywanie posiłków w terenie zwyczajnie wygodniejsze i bardziej przystępne.

Esbit rozwija swoje produkty od ponad 80 lat, nieustannie stawiając na innowacyjne rozwiązania i poszukując nowych pomysłów na sprawdzone już projekty. Marka pozostaje jednak niezmiennie wierna swojej tradycji i jakości – proponowane przez nią paliwo stałe jest trzonem produktów marki i kluczem do sprawnego gotowania w terenie dla wielu podróżników.

W ofercie Esbit w Addnature.pl znajdziesz praktyczne kuchenki na paliwo suche, lekkie przenośne palniki do gotowania w terenie oraz cały szereg akcesoriów do kuchni przenośnych niezbędnych podczas pikników, biwaków, wyjazdów kempingowych i dłuższych podróży z daleka od cywilizacji. Produkty Esbit to kolekcja dla prawdziwych minimalistów uwielbiających pracę i wypoczynek w stylu survivalowym.

Akcesoria turystyczne Esbit: praktyczne wyposażenie podróżnicze

Obok rozpoznawalnych na całym świecie kuchenek i paliwa suchego Esbit, w ofercie marki pojawia się cały szereg wygodnych i praktycznych akcesoriów turystycznych niezbędnych podczas krótkich i dłuższych wypraw outdoorowych. W Addnature.pl znajdziesz m.in. wygodne butelki, bidony i termosy na wodę i ciepłe napoje, garnki, kubki i menażki aluminiowe wygodne do przygotowywania posiłków na trasie, oraz naczynia turystyczne przystosowane do pracy w trudnych warunkach i intensywnego użytkowania. W kolekcji marki Esbit znajdziesz ponadto sztućce wielkokrotnego użytku, łatwe do zapakowania i bezpiecznego przechowywania w bagażu podczas wypraw po przygodę.

Sprawdź ofertę Esbit w Addnature.pl i wybierz sprawdzoną jakość, wytrzymałość i funkcjonalność przetestowaną przez podróżników i survivalowców na całym świecie. Pośród dostępnych artykułów znajdziesz m.in.: wygodne i niezawodne w każdych warunkach kapsułki z paliwem stałym, kuchenki turystyczne na paliwo suche, sztućce, menażki, a także butelki na wodę, termosy turystyczne, kubki oraz kubki termiczne. Wygodne pojemności, poręczny projekt i materiały pozwalające na zachowanie świeżości i optymalnej temperatury posiłków oraz napojów w podróży to wartość, której nie można przecenić. Gdy na świeżym powietrzu spędzasz cały dzień, tydzień czy miesiąc, każdy element wyposażenia podróżnego zaczyna nabierać zupełnie nowego znaczenia. Marka Esbit dba o to, by gotowanie, jedzenie i uzupełnianie energii w podróży zawsze pozostawało jedną z najłatwiejszych i najprzyjemniejszych części dnia życia outdoorowego.