Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

EVOC

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Plecaki i torby Evoc

Historia marki Evoc to historia aktywnych ludzi, którzy w swojej pracy kierują się chęcią tworzenia dla swoich klientów nowoczesnych i prawdziwie innowacyjnych produktów, które pomogą w wygodnym uprawianiu aktywności sportowych różnego rodzaju. Holger Feist, były snowboardzista freerider, po groźnym wypadku w górach stwierdził, że istotne jest, aby stosować akcesoria zwiększające bezpieczeństwo sportowców. Tak powstał pomysł stworzenia plecaka z systemem ochrony pleców.

Plecaki ochronne pierwotnie dedykowane były sportowcom uprawiającym aktywności zimowe, jednak jak się okazało równie dobrze sprawdzają się one do użytku przez rowerzystów górskich, którzy pokonują trudne trasy w niedostępnych miejscach. Popularnym produktem w ofercie Evoc, jednocześnie tym, który pozwolił marce na zdobycie międzynarodowego zainteresowania, była torba na rower. Pojemna, przystosowana do spakowania całego roweru, umożliwia bezpieczne transportowanie roweru, bez obaw o uszkodzenie jego konstrukcji lub zgubienie delikatnych elementów. Torba na rowery Evoc i zainteresowanie jakie wywołała zaowocowały powstaniem w 2008 roku tego brandu. Obecnie Evoc cieszy się dużą popularnością zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów.

Evoc plecaki i torby

Plecaki Evoc

Plecaki Evoc to bogaty wybór zróżnicowanych produktów dopasowanych do potrzeb osób podejmujących się różnorodnych sportów. Charakterystycznym elementem plecaków jest ochraniacz pleców Liteshield, produkowany zgodnie z normą EN 1621-2, dzięki któremu noszenie plecaka jest bezpieczne i zabezpiecza plecy przed urazem kręgosłupa. Dla osób, które aktywnie trenują narciarstwo i snowboard takie ochraniacze pozwalają na zwiększenie komfortu psychicznego. Jednocześnie projektowanie plecaka zgodnie z potrzebami osób podejmujących się aktywności zimowych wpływa korzystnie na rozplanowanie komór i kieszeni – większość plecaków posiada miejsce na mocowanie butów narciarskich lub snowboardu. Konstrukcja plecaka umożliwia przymocowanie dwóch czekanów.

Katalog produktów Evoc zawiera również plecaki specjalistyczne, np. z wbudowanym systemem hydracyjnym, które są dobrym wyborem dla osób trenujących biegi lub kolarstwo. Wygodnie przyczepiona rurka umożliwia regularne uzupełnianie płynów bez konieczności zatrzymywania się i sięgania po bidon. Umiejscowienie wewnątrz plecaka bukłaka z wodą chroni przed ewentualną utratą wody ze względu na uszkodzenie pojemnika oraz zabezpiecza przed nadmiernym parowaniem. Siateczkowa kieszonka z przodu plecaka pozwala na przechowywanie kasku, co jest dużą wygodą dla rowerzystów. Dla rowerzystów przygotowano również pojemniejsze plecaki, które dzięki przewiewnemu materiałowi jakim pokryte zostały ramiączka, nie powodują u użytkowników nadmiernego pocenia się.

Dla osób, które podejmują aktywności zimowe, w trudnym terenie odpowiednim wyborem będą plecaki lawinowe, wyposażone w elementy wsparcia pleców, które zabezpieczają przez utonięciem pod lawiną i chronią wrażliwy kręgosłup przed urazami. Wszystkie plecaki posiadają łatwy dostęp do map i akcesoriów dedykowanych ochronie zdrowia.

Torby sportowe Evoc

Bezpieczne zapakowanie sprzętu sportowego nie tylko zabezpiecza go przed działaniem warunków atmosferycznych i przez zgubieniem drobnych elementów konstrukcyjnych, ale także pozwala na wygodniejsze transportowanie.

Innowacyjne torby na rower pozwalają sportowcom na bezproblemowe zapakowanie roweru, po ściągnięciu kół do torby mieści się cały rower oraz jego osprzęt. Umożliwia to komfortowe transportowanie roweru np. samolotem, pociągiem lub w innych środkach transportu. Doskonałe dla sportowców, którzy dużą część roku spędzają podróżując i szukają profesjonalnego rozwiązania, które zabezpieczy rower przez skutkami nieodpowiedniego przewożenia.

Producent Evoc proponuje także swoim użytkownikom sprzęt do przewożenia akcesoriów zimowych – nart i snowboardu. Wygodne torby przystosowane do zmieszczenia pary nart lub deski, umożliwiają transportowanie niezbędnych akcesoriów sportowych w taki sposób, aby nie uległy one zniszczeniu. Jednocześnie torby są niewielkich rozmiarów, a wygodna rączka ułatwia ich noszenie.

Odzież ochronna Evoc

W ofercie sklepu Addnature.pl dostępne są nie tylko akcesoria marki Evoc, ale również odzież ochronna. Wykonana w taki sposób, by osłaniać wrażliwe części ciała i kości przed urazem. Zależnie od uprawianej dyscypliny sportowej można wybrać odzież zabezpieczającą kręgosłup – koszulki z wzmocnieniem kręgosłupa lub spodenki ze wzmocnieniem osłaniającym kości biodrowe, dolne odcinki kręgosłupa oraz uda. Odzież ochronna przystosowana jest do potrzeb kobiet i mężczyzn, dlatego z powodzeniem można dobrać ubiór do indywidualnych potrzeb związanych z anatomią ciała danej płci. W sprzedaży dostępne są również ochraniacze dziecięce, dzięki którym najmłodsi sportowcy mogą się zabezpieczyć przed poważniejszymi urazami wskutek wypadku.

Ochraniacze Evoc są doskonałym wyborem dla osób podejmujących się wymagających dyscyplin kolarstwa wyczynowego, MTB lub uprawiających zimowe sporty freeride. Upadki zdarzają się wszystkim, nawet zaawansowanym sportowcom, dlatego, aby uniknąć ich przykrych skutków i zabezpieczyć się przed ewentualnymi konsekwencjami, warto nabyć ochraniacze na górną i dolną część ciała i zabezpieczyć się.

Akcesoria marki Evoc

Wszystkie produkty marki powstają z myślą o spełnieniu wysokich wymagań sportowców. Dzięki wysokiej jakości materiałów oraz odpowiednim projektom poszczególnych akcesoriów, użytkownicy wybierający Evoc mają pewność, że wybrane przez nich produkty będą sprawnie funkcjonować przez długi czas. Torby na rower Evoc to rewolucyjny produkt, który zmienił sposób przewożenia rowerów zarówno wśród osób profesjonalnie zajmujących się kolarstwem, jak i dla tych, którzy jedynie amatorsko trenują, jednak szukają najlepszych rozwiązań. Wszystkie produkty Evoc dedykowane są dla sportowców podejmujących się trudnych i wymagających dyscyplin – duży wybór ochraniaczy umożliwia osłonięcie narażonych na urazy części ciała.

W ofercie sklepu Addnature.pl dostępne są oryginalne plecaki, torby oraz odzież – duży wachlarz produktów i atrakcyjne ceny umożliwiają kompleksowe wyposażenie się we wszystkie niezbędne elementy odzieży i akcesoriów sportowych.