Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Biwak z rodziną - Cieszcie się latem wśród natury

Finkid

36 Produkty
Cena w zł
Kolor
 • 0
 • 0
 • 0
 • 2
 • 6
 • 18
 • 0
 • 3
 • 0
 • 1
 • 4
 • 0
 • 10
 • 5
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Sortuj
 
Strona 1 z
1

Kolorowe ubranka dla dzieci Finkid

Marka Finkid wywodzi się z Finlandii, kraju, który kojarzony jest przede wszystkim z wielką bliskością jego mieszkańców z naturą i umiłowaniem przestrzeni. Zarówno natura, jak i przestrzeń symbolizują wolność, do jakiej mieszkańcy kraju dążą – podobne dążenie wyróżnia twórców marki Finkid.

Finkid ubranka dla dzieci

Wolność ruchu, pragnienie działania i odkrywania to cechy, które wyróżniają dzieci. Prosta konstrukcja i funkcjonalność odzieży Finkid pozwala na to, aby młodzi użytkownicy mieli zapewnioną wysoką swobodę zabawy i czerpania radości z aktywności fizycznej. Ponadto wszystkie ubranka dla dzieci Finkid tworzone są w taki sposób, aby były atrakcyjne wizualnie i już samo ich noszenie sprawiało dzieciom radość.

Inspiracją dla działalności marki były w znaczącym stopniu dzieci jej twórców. Obserwowanie zabaw i aktywności dzieci, zarówno w codziennych sytuacjach, jak i w czasie szkolnych zawodów oraz w innych momentach, pozwoliło na dobre zrozumienie ich potrzeb. Dzięki licznym informacjom zwrotnym od klientów marka może stale ulepszać swoje produkty, w taki sposób, aby coraz pełniej spełniały one potrzeby najmłodszych sportowców.

Tym co wyróżnia ubranka dla dzieci Finkid jest fakt, że każda z kolekcji jest tworzona tak, by bezproblemowo łączyć się z innymi elementami odzieży, dając spójny strój. Dzięki dużej dbałości o szczegóły wykonania oraz wysoką jakość materiałów udaje się zapewnić klientom pierwszorzędną odzież. Dbałość o jakość każdego produktu wyróżnia produkty Finkid – sprawia to, że oferta Finkid sprosta zarówno potrzebom ruchliwych dzieci, dając im możliwość swobodnej zabawy, jak i ich rodzicom, dając im poczucie odpowiedniej troski o dzieci, dzięki najlepszej odzieży sportowej.

Odzież Finkid dla dzieci

Producenci marki stworzyli bardzo bogaty wybór odzieży dziecięcej. Dzięki różnorodnym elementom garderoby można w odpowiedni sposób ubrać dziecko bez względu na to, w jakich warunkach ma spędzić czas.

 • Kurtki i bezrękawniki – bogaty wybór modeli kurtek przystosowanych do zróżnicowanych warunków atmosferycznych pozwala na dopasowanie stroju do różnych sytuacji. W ofercie dostępne są takie modele jak kurtki zimowe, w tym z wypełnieniem puchowym i syntetycznym, a także modele softshell, polarowe oraz przeciwdeszczowe. Wszystkie kurtki zostały przygotowane w taki sposób, aby zapewnić najmłodszym użytkownikom komfort cieplny oraz ochronę przed panującymi warunkami. Zachęcamy do zapoznania się ofertą Finkid.
 • Koszule i bluzy – warstwa izolacyjna jest istotnym elementem w kompletowaniu stroju dziecka. Dzięki odpowiedniemu dobraniu odzieży bezpośrednio przylegającej do skóry dziecka zapewnia mu się maksymalny komfort cieplny w każdych warunkach. W ofercie Finkid dostępne są zarówno koszulki z długim, jak i krótkim rękawem oraz różne modele bluz. Dzięki wzajemnie się uzupełniającym kolorom i wzorom odzież marki daje bardzo estetyczny i funkcjonalny strój.
 • Spodnie i szorty – w ofercie Finkid dostępne są różne modele spodni dostosowanych do wielu sytuacji. Dostępne są zarówno kroje codzienne oraz sportowe. Na zimę polecamy spodnie ocieplane i narciarskie, w terenie dobrze sprawdzą się modele hardshell oraz turystyczne i przeciwdeszczowe. Najlepszym wyborem na co dzień będą jeansy oraz inne modele spodni codziennych. Wygodny podział na rozmiary łatwo pozwala dopasować odzież do potrzeb szybko rosnącej pociechy.
 • Bielizna i odzież bazowa – warstwa odzieży bezpośrednio dotykająca skóry to element odpowiedzialny za to, jaką temperaturę będzie się odczuwało. Aby zminimalizować ryzyko wychłodzenia, warto ubrać dziecko w odzież z wełny merynosów, której naturalne właściwości grzewcze zapewniają bardzo duży komfort cieplny nawet w trudnych warunkach.
 • Kombinezony – połączenie kurtki i ciepłych spodni umożliwia zapewnienie odpowiedniej temperatury nawet w najtrudniejszych warunkach. Kombinezony są najchętniej wybierane przez rodziców najmłodszych dzieci, jednak Finkid proponuje również modele dla starszych dzieci. Estetyczne wykonanie i duża swoboda ruchów sprawiają, że dzieci chętnie noszą modele fińskiej marki.

Akcesoria Finkid

Wśród produktów marki dostępny jest również duży wybór akcesoriów i dodatkowych elementów odzieży, które pozwalają na dopełnienie stroju oraz ochronę odsłoniętych części ciała.

 • Rękawiczki – dłonie i palce marzną niezwykle szybko – aby zapewnić dziecku bezpieczne podejmowanie aktywności istotne jest wyposażenie go w rękawiczki odpowiednie do panujących warunków atmosferycznych. W Finkid dostępne są modele polarowe i wełniane, które świetnie dogrzeją zmarznięte rączki dziecka w czasie niesprzyjającej aury. Dla dziecka warto wybierać modele rękawic jednopalczastych, które lepiej grzeją.
 • Nakrycia głowy – Finkid proponuje różnorodne modele czapek i kapeluszy. Bogaty wybór modeli czapek przeznaczonych do ochrony głowy przed zróżnicowanymi warunkami pozwala na dopełnienie stroju każdego dziecka. W ofercie Finkid dostępne są zarówno letnie modele czapek i kapeluszy, jak i zimowe grube modele czapek. Ochrona wrażliwej głowy dziecka powinna być priorytetem bez względu na panujące warunki atmosferyczne – latem ochrona głowy zapewnia bezpieczeństwo przed udarem słonecznym, zimą przed nadmiernym wytracaniem ciepła.
 • Szaliki – wybierając dla dziecka odzież, która ma ochronić szyję przed nadmiernym wychłodzeniem, warto rozważyć wybór modelu komina. Odmienna od tradycyjnego modelu forma szalika pozwala mieć pewność, że w żadnych warunkach szalik się nie odwinie i nie odsłoni gołej szyi dziecka, narażając je na przeziębienie.

Finkid w Addnature.pl

Duży wybór oryginalnych produktów Finkid pozwala na stworzenie kompletnego stroju dla dziecka, bez względu na warunki, w jakich aktualnie spędza ono czas. Marka pochodzi z Finlandii i szereg artykułów przeznaczonych jest do aktywności w sezonie jesienno-zimowym, jednak oferta firmy jest znacznie bogatsza. Odzież z krótkim rękawem, codzienne modele spodni oraz czapeczki z daszkiem to dobry wybór na codzienny strój małego odkrywcy. Finkid dba o wysoką jakość produktów oraz o odpowiednią estetykę, dzięki czemu z powodzeniem ubrania mogą być noszone przez chłopców i dziewczynki. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami fińskiego producenta dostępnymi w Addnature.plMasz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.