Addnature sklep internetowy - addnature
Sprzęt na zimowe przygody
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

GEAR AID

7 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • żółty
  • zielony
  • pomarańczowy
  • niebieski
  • czarny

Cena

do

Opinie klientów

  • 1
  • 1
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
GEAR AID Outgo MicroNet Ręcznik 50x100cm, zielony
GEAR AID Outgo MicroNet Ręcznik 50x100cm, zielony zielony
GEAR AID
Outgo MicroNet Ręcznik 50x100cm, zielony
66,99 zł
GEAR AID Tenacious Łatki Dzika przyroda
GEAR AID Tenacious Łatki Dzika przyroda
GEAR AID
Tenacious Łatki Dzika przyroda
41,99 zł
GEAR AID Smar silikonowy 7g
GEAR AID Smar silikonowy 7g
GEAR AID
Smar silikonowy 7g
29,00 zł
GEAR AID Revivex Środek chroniący przed promieniowaniem UV 120ml
GEAR AID Revivex Środek chroniący przed promieniowaniem UV 120ml
GEAR AID
Revivex Środek chroniący przed promieniowaniem UV 120ml
50,99 zł
GEAR AID Tenacious Łatki Happy Camper
GEAR AID Tenacious Łatki Happy Camper
GEAR AID
Tenacious Łatki Happy Camper
41,99 zł
GEAR AID Aquasure +EP Szpachla naprawcza epoksydowa 57g
GEAR AID Aquasure +EP Szpachla naprawcza epoksydowa 57g
GEAR AID
Aquasure +EP Szpachla naprawcza epoksydowa 57g
33,99 zł
GEAR AID MicroNet Terry Ręcznik
GEAR AID MicroNet Terry Ręcznik
GEAR AID
MicroNet Terry Ręcznik
113,99 zł
  • Warianty: XL

Marka Gear Aid

Amerykańska firma Gear Aid, dawniej McNett, założona została w 1981 roku. Początkowo jej działalność koncentrowała się na produkcji zestawów do błyskawicznych i wygodnych napraw sprzętu turystycznego w terenie. Przez ostatnie cztery dekady marka nieustannie ulepszała i rozwijała swój asortyment, starając się zaspokoić potrzeby wszystkich miłośników górskich wspinaczek, kempingów, sportów wodnych i aktywności na świeżym powietrzu. Obecnie w katalogu Gear Aid znajdziemy wszechstronne produkty do ochrony, czyszczenia, konserwacji i usuwania usterek. Przemiana ta wynika z podstawowych celów marki, która chce umożliwić swoim klientom jeszcze dłuższą i bardziej efektywną eksploatację butów, odzieży i sprzętu outdoorowego.

Produkty do ochrony i konserwacji marki Gear Aid

Nawet najbardziej wytrzymałe sprzęty outdoorowe zaczną się niszczyć, jeśli nie zadbamy o właściwą pielęgnację. Zwłaszcza jeśli korzystamy z nich naprawdę często, a podczas wędrówek i podróży wystawione są na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Żeby zwiększyć ich żywotność, marka Gear Aid wprowadziła do swojej oferty szeroką gamę produktów do ochrony i konserwacji. Jednym z nich jest wosk do zamków błyskawicznych w plecakach turystycznych, namiotach, kombinezonach i wszystkich innych elementach wyposażenia. Innowacyjna formuła przeciwdziała uszkodzeniom, które mogą być spowodowane korozją, piaskiem i innymi cząsteczkami, które utknęły w mechanizmie.

Odżywki do gumowych i plastikowych butów Gear Aid skutecznie nawilżają, przywracają połysk oraz chronią przed promieniowaniem UV, nadmiernym wysuszeniem lub brudem. Dostępne są ponadto impregnaty do butów skórzanych i pasty silikonowe do uszczelek. Marka Gear Aid posiada rozbudowaną kolekcję środków do czyszczenia i pielęgnacji różnego rodzaju sprzętów turystycznych, takich jak łodzie, kajaki, namioty, maty lub meble składane. Starannie opracowany skład zapobiega wybielaniu i niszczeniu pod wpływem długotrwałej ekspozycji na słońce. Jednocześnie przywraca ich oryginalny wygląd i zmniejsza pękanie.

Naprawa odzieży, namiotów i sprzętu outdoorowego – oferta Gear Aid

Sklep internetowy Addnature.pl oferuje szeroki wybór preparatów i zestawów naprawczych marki Gear Aid. Niektóre z nich idealnie nadają się do usuwania małych pęknięć w łodziach, kajakach i deskach surfingowych, inne natomiast pozwalają przywrócić dawną kondycję różnego typu tkaninom. Natychmiastową pomoc w przypadku uszkodzonej odzieży lub sprzętu turystycznego zapewnia wodoodporny i elastyczny klej Seam Grip. Zastosowanie znajduje zawsze wtedy, kiedy w naszej ulubionej parze butów, materacach dmuchanych, plandekach i innych akcesoriach pojawiają się dziury lub drobne rozdarcia. Do personalizacji, uszczelniania i usuwania uszkodzeń nadają się również łatki naprawcze Gear Aid o czarnej, matowej powierzchni, które nie wyróżniają się na tle tkaniny i są odporne na działanie wilgoci.

Ręczniki turystyczne

W katalogu marki Gear Aid znajdziemy również antybakteryjne i wyjątkowo chłonne ręczniki turystyczne. Szczególną popularnością cieszą się modele wykonane z mikrofibry, które wyposażone są w praktyczną torbę z kieszeniami na przybory toaletowe i uchwytem do zawieszania.