Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

GEAR AID

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Marka Gear Aid

Amerykańska firma Gear Aid, dawniej McNett, założona została w 1981 roku. Początkowo jej działalność koncentrowała się na produkcji zestawów do błyskawicznych i wygodnych napraw sprzętu turystycznego w terenie. Przez ostatnie cztery dekady marka nieustannie ulepszała i rozwijała swój asortyment, starając się zaspokoić potrzeby wszystkich miłośników górskich wspinaczek, kempingów, sportów wodnych i aktywności na świeżym powietrzu. Obecnie w katalogu Gear Aid znajdziemy wszechstronne produkty do ochrony, czyszczenia, konserwacji i usuwania usterek. Przemiana ta wynika z podstawowych celów marki, która chce umożliwić swoim klientom jeszcze dłuższą i bardziej efektywną eksploatację butów, odzieży i sprzętu outdoorowego.

Produkty do ochrony i konserwacji marki Gear Aid

Nawet najbardziej wytrzymałe sprzęty outdoorowe zaczną się niszczyć, jeśli nie zadbamy o właściwą pielęgnację. Zwłaszcza jeśli korzystamy z nich naprawdę często, a podczas wędrówek i podróży wystawione są na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Żeby zwiększyć ich żywotność, marka Gear Aid wprowadziła do swojej oferty szeroką gamę produktów do ochrony i konserwacji. Jednym z nich jest wosk do zamków błyskawicznych w plecakach turystycznych, namiotach, kombinezonach i wszystkich innych elementach wyposażenia. Innowacyjna formuła przeciwdziała uszkodzeniom, które mogą być spowodowane korozją, piaskiem i innymi cząsteczkami, które utknęły w mechanizmie.

Odżywki do gumowych i plastikowych butów Gear Aid skutecznie nawilżają, przywracają połysk oraz chronią przed promieniowaniem UV, nadmiernym wysuszeniem lub brudem. Dostępne są ponadto impregnaty do butów skórzanych i pasty silikonowe do uszczelek. Marka Gear Aid posiada rozbudowaną kolekcję środków do czyszczenia i pielęgnacji różnego rodzaju sprzętów turystycznych, takich jak łodzie, kajaki, namioty, maty lub meble składane. Starannie opracowany skład zapobiega wybielaniu i niszczeniu pod wpływem długotrwałej ekspozycji na słońce. Jednocześnie przywraca ich oryginalny wygląd i zmniejsza pękanie.

Naprawa odzieży, namiotów i sprzętu outdoorowego – oferta Gear Aid

Sklep internetowy Addnature.pl oferuje szeroki wybór preparatów i zestawów naprawczych marki Gear Aid. Niektóre z nich idealnie nadają się do usuwania małych pęknięć w łodziach, kajakach i deskach surfingowych, inne natomiast pozwalają przywrócić dawną kondycję różnego typu tkaninom. Natychmiastową pomoc w przypadku uszkodzonej odzieży lub sprzętu turystycznego zapewnia wodoodporny i elastyczny klej Seam Grip. Zastosowanie znajduje zawsze wtedy, kiedy w naszej ulubionej parze butów, materacach dmuchanych, plandekach i innych akcesoriach pojawiają się dziury lub drobne rozdarcia. Do personalizacji, uszczelniania i usuwania uszkodzeń nadają się również łatki naprawcze Gear Aid o czarnej, matowej powierzchni, które nie wyróżniają się na tle tkaniny i są odporne na działanie wilgoci.

Ręczniki turystyczne

W katalogu marki Gear Aid znajdziemy również antybakteryjne i wyjątkowo chłonne ręczniki turystyczne. Szczególną popularnością cieszą się modele wykonane z mikrofibry, które wyposażone są w praktyczną torbę z kieszeniami na przybory toaletowe i uchwytem do zawieszania.