Addnature sklep internetowy - addnature
Zaoszczędź do 60%1 na sezonowej wyprzedaży
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Giro

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Marka Giro

Giro to założona w 1985 roku amerykańska firma z siedzibą w Santa Cruz, specjalizująca się w produkcji kasków rowerowych i narciarskich. Marka stosuje sprawdzone rozwiązania i innowacyjne technologie, które pozwalają jej stworzyć kaski zapewniające maksymalną możliwą ochronę głowy w trakcie aktywności fizycznej. Giro oferuje ponadto różnorodne akcesoria rowerowe, takie jak skarpetki i buty, oraz akcesoria narciarskie, między innymi gogle.

Oferta marki Giro

W sklepie internetowym Addnature.pl dostępne są akcesoria rowerowe oraz narciarskie marki Giro.

Kaski rowerowe

W ofercie marki Giro znajduje się niezwykle szeroki wybór męskich, damskich oraz dziecięcych kasków rowerowych zapewniających optymalną ochronę głowy w trakcie ewentualnego wypadku. Dostępne są lekkie i doskonale wentylowane kaski w różnych fasonach przeznaczonych do różnego stylu jazdy. Bogactwo oferty sprawia, że każdy miłośnik jednośladów jest w stanie znaleźć kask odpowiadający jego indywidualnym potrzebom.

Buty rowerowe

Marka Giro posiada bogatą kolekcję damskich i męskich butów rowerowych wykonanych z wysokiej jakości odpornych i oddychających materiałów oraz podeszwami zapewniającymi właściwą ochronę śródstopia. Dostępne jest obuwie do pedałów wpinanych MTB, pedałów platformowych, a także pedałów blokowych rowerów szosowych. Buty rowerowe marki Giro są sznurowane, zapinane na rzepy lub wyposażone w system zamykający stanowiący kombinację sznurówek i rzepów.

Skarpetki rowerowe

W ofercie marki Giro znajdują się wykonane z syntetycznych materiałów skarpetki rowerowe z funkcją kompresji. Skarpetki te ściśle dopasowują się do stopy, zapewniając wysoki komfort noszenia i zapobiegając powstawaniu otarć. Cechują się wysoką oddychalnością i doskonałą pochłanialnością potu.

Kaski narciarskie

Marka Giro oferuje swoim klientom lekkie i wygodne kaski narciarskie zapewniające wysoki stopnień ochrony w obliczu ewentualnego upadku. W większości kasków wdrożony został wielokierunkowy system osłony przed uderzeniami MIPS, polegający na takiej konstrukcji kasku, by górna skorupa była odizolowana od miękkiej, wewnętrznej wyściółki. Kaski Giro nie posiadają wizjera. Dostępne są w różnych rozmiarach dostosowanych do potrzeb dorosłych kobiet i mężczyzn, a także dzieci.

Gogle narciarskie

Giro posiada w swoim katalogu szeroki wybór damskich, męskich i dziecięcych gogli narciarskich. Dostępne modele chronią wzrok przed promieniowaniem UV oraz obrażeniami mechanicznymi. Dokładnie dopasowują się do twarzy i są kompatybilne z kaskiem. Gogle Giro oferują szerokie pole widzenia i znakomitą optykę. W katalogu znajdują się modele wyposażone w powłokę przeciwmgielną oraz przyjazne osobom noszącym okulary korekcyjne.