Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Biwak z rodziną - Cieszcie się latem wśród natury

Grabner

73 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 36
 • 1
 • 0
 • 1
 • 4
 • 2
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 2
 • 2
 • 42
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1
 • 0
Sortuj
 
Strona 1 z
2

Kajaki i wyposażenie kajakarskie Grabner

Bezpieczeństwo sportów wodnych to w równej mierze zasługa doświadczenia i umiejętności zawodnika, jak i sprawnego sprzętu. Nie ważne, czy na kajaki wybierasz się czysto rekreacyjnie, czy planujesz udział w zawodach – bez właściwie przygotowanego wyposażenia nie będziesz czerpać pełni przyjemności ze spływu. Marka Grabner wie o tym najlepiej. Produkując kajaki i sprzęt do sportów wodnych od ponad 40 lat, twórcy nabyli niespotykanego doświadczenia w pracy z zawodnikami i amatorami, dostarczając do ich rąk wyłącznie najlepsze rozwiązania.

Kajak Grabner

Grabner – najwyższa jakość i bezpieczeństwo na kajakach

Wypływając na kajakach zawsze mierzymy się z nieprzewidywalnym żywiołem. Woda, czy to na zamkniętym akwenie czy w rwącej rzece idealnej na spływy, może zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie. Znając jej możliwości warto już od początku przygotować się na wszystkie okoliczności. Stawiając na wysokiej jakości, wytrzymałe materiały, producent tworzy przede wszystkim kajaki z zamysłem wieloletniego użytkowania – począwszy od odpornej na otarcia gumy EPDM pokrywającej kajaki z zewnątrz, przez wewnętrzną gumę zapewniającą najwyższą szczelność kajaka, po specjalny proces wulkanizacji wzmacniający jakość łączeń i pozwalający zachować wysokie ciśnienie powietrza na całej długości kajaka.

Nadmuchiwane kajaki Grabner z powodzeniem sprawdzą się dla celów wypoczynkowych i spokojnego pływania na jeziorach, jak i bardziej aktywnych, dynamicznych spływów. Producent zadbał o najwyższe bezpieczeństwo użytkownika w każdych warunkach.

Podstawą każdego z kilkunastu modeli kajaków Grabner dostępnych w sklepie Addnature.pl jest solidna, gumowa baza wykonana z wytrzymałej gumy odpornej na uszkodzenia. Ze względu na konstrukcję dmuchanych kajaków upewnienie się o wytrzymałości korpusu to konieczność. W przypadku kajaków Grabner, producent gwarantuje pełną wytrzymałość łączeń i samej gumy, zapewniając w ten sposób odporność na zatonięcie oraz wysoką stabilność kajaka.

Odpowiedzialność środowiskowa firmy Grabner

Wykonane z gumy kajaki są w pełni przyjazne środowisku – materiały, z jakich zostały wykonane mogą być w 100% poddane recyklingowi. Pomimo zastosowania wysokiej jakości gumy odpornej na uszkodzenia, producent wybiera wyłącznie materiał całkowicie wolny od PVC, szkodliwego mikroplastiku i chloru niebezpiecznego dla środowiska wodnego. To ważne, gdy w grę wchodzi praca nad jakością i solidnym przygotowaniem sprzętu – kajaki są intensywnie testowane przed wprowadzeniem na rynek i spełniają najwyższe standardy jakości i normy środowiskowe w Niemczech. Sama guma produkowana jest przez firmę Continental, znaną doskonale z wytrzymałej, najwyższej jakości gumy wykorzystywanej m.in. w oponach samochodowych.

Kajaki Grabner dopasowane do potrzeb użytkownika

W ofercie Grabner w sklepie Addnature.pl znajdziesz szeroki wybór modeli kajaków, ale także akcesoriów i wyposażenia niezbędnych podczas wypraw na wodę. Wszystkie kajaki marki są produkowane z myślą o stosowaniu z wiosłami lub silnikiem, co pozwala dopasować je optymalnie do potrzeb użytkownika i akwenów, na jakich będą wykorzystywane. W Addnature.pl dostępne są także dedykowane wiosła Grabner pojedyncze lub w zestawach, maty do wyściełania wnętrza kajaka, elektryczne i manualne pompki, listwy ochronne na dziób i rufę, a także pełne zestawy akcesoriów idealne, gdy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z kajakami i potrzebujesz wszystkiego pod ręką.

Wybierając kajaki Grabner stawiasz na jakość wykonania, wieloletnią trwałość i bezpieczeństwo użytkowania, a także pełen komfort pływania. Producent zadbał tu o każdy detal, od dużej przestrzeni na nogi po pełną personalizację kajaków przez możliwość dodania steru, silnika czy innego typu wioseł. Ogromną przewagę marki nad konkurencją buduje też fakt, że jako kajaki dmuchane, modele Grabner nie zajmują wiele miejsca, są wyjątkowo wygodne w transporcie i nie potrzebują wiele pracy, by powrócić do stanu pełnej gotowości do wypłynięcia.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.