Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Biwak z rodziną - Cieszcie się latem wśród natury

Gregory

Mountain Products
Chłopaki i dziewczęta z Gregory Mountain Products z Salt Lake City w Utah starają się stworzyć sprzęt, któremu można zaufać w każdej sytuacji. Podążają tymi samymi ścieżkami co Ty, dzięki czemu dokładnie wiedzą, co jest ważne w życiu codziennym, w biurze iw przyrodzie. Podobnie jak Ty, muszą znaleźć równowagę między czasem wolnym, pracą i rodziną. Dbają o to, by ich psy miały wystarczająco dużo ruchu, wysyłały dużo e-maili, odkrywały nowe trasy, a także zastanawiały się, co będzie dziś wieczorem na obiad. Dzięki tej bliskości codzienności powstają innowacyjne plecaki, które należą do najlepszych, najbardziej niezawodnych i najwygodniejszych produktów na świecie.

Plecaki Gregory'ego

Odkryj nowości od Gregory

Make:Time to reconnect!

Make:Time oznacza poświęcanie czasu na to, co najważniejsze w życiu. Wystarczy wyłączyć się, zostawić za sobą codzienny stres i cieszyć się prawdziwym życiem w otoczeniu przyjaciół. Bo nikt nie opowiada historii o wieczorach spędzonych na kanapie. Wyjdź i pozwól się zainspirować naturą. Plecaki Gregory pomogą Ci w pełni wykorzystać ten czas. Make:Time to reconnect!

Dowiedz się więcej o marce Gregory

MAKERS AT HEART
Gregory wykorzystuje najnowsze technologie do produkcji najbardziej niezawodnych plecaków technicznych na rynku. Marka posiada prototypy popularnych plecaków stworzonych przez wykwalifikowanych rzemieślników w swojej siedzibie w Salt Lake City.

Widok zapierający dech w piersiach
Od 2015 roku siedziba główna firmy Gregory znajduje się kilka kilometrów na południe od Salt Lake City, u stóp łańcucha Wasatch. Tutaj pracownicy marki mają codziennie wspaniały widok na pasmo górskie i doskonały dostęp do pierwszorzędnych obiektów do uprawiania turystyki pieszej, jazdy na rowerze górskim, wędkarstwa, jazdy na nartach i snowboardzie.

Filozofia pracy Gregory
Wszyscy pracownicy kochają i żyją tym, co robią i widać to codziennie w biurach przedsiębiorstwa Gregory. Jeśli odwiedziłbyś markę któregokolwiek dnia, zobaczyłbyś mnóstwo rowerów, nart, znoszonych butów, prawie tyle psów co pracowników i oczywiście plecaki, mnóstwo plecaków!

Zrównoważony rozwój jako proces
Gregory postrzega zrównoważony rozwój jako proces, a nie jako punkt końcowy. Choć od dawna jest to dla marki oczywistością, wciąż pracuje ona nad jeszcze bardziej zrównoważonym rozwojem. Przy tym myślenie przyszłościowe, duch innowacji i gotowość do podejmowania ryzyka są kluczem do reduckji śladu węglowego i ulepszania produktów.

Gregory

128 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 20
 • 2
 • 0
 • 32
 • 0
 • 40
 • 7
 • 8
 • 5
 • 0
 • 0
 • 18
 • 10
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Sortuj
 
Strona 1 z
3

Plecaki turystyczne Gregory

Plecaki Gregory

Jednym z najistotniejszych elementów wyposażenia każdego turysty (zaraz obok butów) jest odpowiednio dobrany plecak. Jest to czynnik, który niejednokrotnie odpowiada bezpośrednio nie tylko za wygodę, ale także za ogólne powodzenie całego outdoorowego przedsięwzięcia. Wśród najbardziej rozpoznawalnych marek plecaków na świecie jest Gregory – amerykańska firma, która zrewolucjonizowała podejście do konwencjonalnego systemu pakowania. Jej oficjalne początki datuje się na 1977 rok, chociaż pierwszy plecak autorstwa Wayne’a Gregory’ego powstał kilka lat wcześniej na potrzeby projektu w ramach drużyny skautów. Jednym z przełomowych momentów w historii Gregory’ego w obrębie produkcji plecaków turystycznych było stworzenie zewnętrznego stelaża z miękkiego materiału. Miało to miejsce pod koniec lat 70. ubiegłego wieku i wykreowało zupełnie nową jakość w kategorii popularnych plecaków – miękki stelaż otworzył drzwi do całkowicie nowego wymiaru swobody ruchów, a przy tym jego konstrukcja była znacznie lżejsza. Trend ten, zapoczątkowany przez markę Gregory, wyznaczył ścieżkę, którą wiodący producenci plecaków podążają do dzisiaj.

Wybór plecaka na szlak

Wybór plecaka nie jest łatwą rzeczą i w pierwszej kolejności musimy jasno określić to, do czego w głównej mierze będzie nam on służył. Zupełnie inne wymagania będzie stawiał przed przyszłym plecakiem rowerzysta, inne alpinista, a jeszcze skrajnie różne zwykły turysta, który planuje weekendową wycieczkę w niższych partiach gór. Różnice pomiędzy poszczególnymi modelami są znaczne i decydują nie tylko o funkcjonalności konkretnego modelu, ale także o komforcie. Tak naprawdę każdy wybór podyktowany jest pewnymi ustępstwami i kompromisami – nie ma jednego plecaka, który sprawdziłby się w każdych warunkach. Istotnym zatem jest zawężenie potencjalnej aktywności outdoorowej i zdobycie wiedzy w zakresie różnic pomiędzy danymi plecakami.

Gregory, mając na uwadze szerokie spektrum zainteresowań turystów i nie tylko oraz aktualne trendy w aktywnościach związanych z outdoorem, kategoryzuje swoje plecaki w następujący sposób:

 • Backpacking & Hiking – plecaki trekkingowe stworzone do pokonywania niezliczonej ilości kilometrów, szczególnie na dalsze wypady, w których wliczone jest nocowanie w naturalnym środowisku. Konstrukcja plecaków z serii B&H nastawiona jest na maksymalną wygodę i funkcjonalność – muszą one nie tylko pomieścić sporą ilość bagażu, ale także zapewnić odpowiedni komfort przenoszenia ładunku.
 • Day Hiking – produkty lekkie i kompaktowe, zapewniające potrzebną przestrzeń do zapakowania niezbędnych rzeczy na jednodniową wycieczkę. Bez problemu pomieszczą przekąskę, termos, kurtkę czy drobiazgi (klucze, telefon, portfel etc.), gwarantując przy tym maksymalny komfort, jakiego możemy oczekiwać na szlaku.
 • Alpine & Ski – plecaki stworzone dla profesjonalistów, którzy potrzebują bezkompromisowego produktu w najmniej sprzyjającym środowisku. Plecaki dedykowane narciarzom posiadają niezbędną przestrzeń na pomieszczenie niezbędnego wyposażenia na stoku i poza nim (lawinowe ABC, zapasowa odzież, przekąski), natomiast plecaki alpinistyczne to minimalistyczne projekty, których cechą szczególną jest ergonomia połączona z wytrzymałością i lekką konstrukcją. Ponadto oferują możliwość troczenia niezbędnych narzędzi (raki, czekany, lina).
 • Urban Outdoor – plecaki i torby zaprojektowane do przemieszczania się w środowisku miejskim. Oprócz sztandarowej wygody i funkcjonalności oferują unikalny styl i wzornictwo, dzięki czemu nadają się także do bardziej formalnego użytku.

Technologie plecaków Gregory

Firma Gregory nie ustępuje w stałym dążeniu do poprawy funkcjonalności i komfortu swoich produktów, wdrażając tym samym coraz to nowsze technologie. Niektóre z nich uważane są za prawdziwie rewolucyjne i wprowadzające istotne zmiany w sportach outdoorowych. Poniższa lista prezentuje technologie, które aktualnie powszechnie występują w plecakach Gregory:

Aerolon Suspension

System nośny oparty o anatomicznie wyprofilowaną płytkę z aluminium. Rozwiązanie to zapewnia nie tylko lepsze wsparcie przy przenoszeniu ciężkich ładunków, ale usprawnia w znacznym stopniu wentylację pleców.

Biosync Active Trail Suspension

Połączenie mobilności z absorbcją wstrząsów – plecaki z system B.A.T.S zapewniają komfort podczas aktywności nastawionych na minimalizm wyposażenia i szybkie przemieszczanie się w technicznym terenie.

Crossflo Dynamic Trail Suspension

Technologia, która oddziela plecy użytkownika od powierzchni plecaka – dedykowana aktywnościom w wysokich temperaturach i wszędzie tam, gdzie wentylacja ma charakter priorytetowy.

Fusion Flex Pro Suspension

System nośny zaprojektowany dla alpinistów, którzy polegają na swoich plecakach w skrajnie niekorzystnych warunkach. Fusion Flex Pro w realnym stopniu poprawia skuteczność przenoszenia ciężkiego sprzętu w najtrudniejszym terenie.

Fusion Flex Suspension

Od swojego odpowiednika Pro różni się lżejszą konstrukcją – doskonały do ataków szczytowych i wszędzie tam, gdzie każdy gram ma znaczenie.

Response A3 Automatic Angle Adjust

System nośny, który dostosowuje się do ruchów ciała użytkownika. Jeden z najnowszych patentów Gregory’ego, który zdobył uznanie najlepszych alpinistów na całym świecie. Występuje osobno w wersji męskiej i damskiej.

VertFlex Suspension

Zaprojektowane z myślą o narciarzach i snowboardzistach, oferując pożądaną sztywność podczas pokonywania najtrudniejszych linii.

VersaFit Suspension

Flagowa technologia Gregory’ego. Zapewnia niezastąpiony poziom regulacji systemu nośnego, dzięki czemu odznacza się doskonałym dopasowaniem do każdych pleców.

Plecaki Gregory w sklepie Addnature.pl

Wybór plecaka to z reguły zakup na lata i jeden z istotniejszych aspektów wyposażenia każdego turysty, przez co zakup powinien być dobrze przemyślany. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz stylowego plecaka na co dzień, funkcjonalnego wora do wspinaczki w Alpach czy też wysokiej jakości produktu do całodziennej jazdy na nartach, plecaki Gregory należą do jednych z najbardziej renomowanych na całym świecie – miliony użytkowników i pozytywnych recenzji nie mogą się mylić. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą plecaków Gregory w sklepie Addnature.pl.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.