Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Biwak z rodziną - Cieszcie się latem wśród natury

Helinox

56 Produkty
Seria
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 38
 • 1
 • 5
 • 3
 • 0
 • 12
 • 0
 • 4
 • 1
 • 0
 • 3
 • 3
 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 3
 • 0
pls
Helinox

Helinox – stabilne i lekkie meble turystyczne

Helinox to marka krzeseł, stołów i łóżek turystycznych prowadząca przez wiodącego producenta lekkich stelaży do namiotu. Meble Helinox są nie tylko lekkie, ale również bardzo solidne, trwałe i proste w budowie i obsłudze.

Sortuj
 
Strona 1 z
1

Meble turystyczne Helinox: krzesła, leżaki, stoły

Krzesło turystyczne: prosty dodatek, który może całkowicie odmienić komfort wypoczynku na świeżym powietrzu. Przenośne meble kempingowe, które od lat podróżują z ludźmi na krótkie wypady pod namioty i dłuższe wakacje pod gołym niebem, powinny spełniać dwa podstawowe kryteria – gwarantować wygodę wypoczynku na łonie natury i być na tyle lekkie, kompaktowe i mobilne, by transportowanie ich na miejsce kempingu nie wymagało wynajmowania dodatkowego samochodu na sprzęt. Wybierając markę Helinox możesz mieć pewność, że oba warunki zostaną spełnione w stu procentach.

Helinox krzesło turystyczne

Helinox – krzesła turystyczne, na których odpoczniesz

Znalezienie odpowiedniego krzesła lub stołka turystycznego to wbrew pozorom nie takie proste zadanie. Poza lekkim stelażem, wytrzymałym siedziskiem i wygodnym systemem składania konstrukcji, jako użytkownik warto zwrócić uwagę na oferowany komfort siedzenia, trwałość wykonania, jakość wykorzystanych materiałów czy wreszcie dostępność dodatkowych akcesoriów poprawiających wygodę korzystania z mebli turystycznych. Prostota obsługi i lekka konstrukcja nie muszą wykluczać optymalnych warunków wypoczynku na świeżym powietrzu.

Jako specjaliści ciekawych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie krzeseł turystycznych, marka Helinox od początku skupia się na oczekiwaniach użytkowników kochających życie outdoorowe. Wszystkie powstające konstrukcje mają na celu maksymalnie ułatwić poruszanie się z meblami kempingowymi, usprawnić ich rozstawianie i składanie, a tym samym maksymalnie wydłużyć czas, jakim możesz cieszyć się podczas relaksu na świeżym powietrzu. Jednocześnie nie masz obawiać się o zniszczenie krzesła przez rozstawienie go w błocie, niespodziewane opady deszczu, niskie temperatury czy uszkodzenia podczas pakowania do bagażu. Dzięki wytrzymałym materiałom i prostej, choć dość unikalnej konstrukcji, wszystkie krzesła turystyczne Helinox powstają z przeznaczeniem na wiele lat użytkowania.

Krzesła turystyczne, stołki i łóżka Helinox: dlaczego warto?

Wyjątkowa lekkość krzeseł turystycznych Helinox to prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalna cecha marki i zaleta, na której z powodzeniem można budować rynkowe standardy. W przypadku najbardziej uniwersalnego i najczęściej kupowanego modelu krzesła Helinox One, waga konstrukcji to niecałe 0,96 kilograma. Pomimo lekkości, krzesełko zachowuje pełną stabilność podczas siedzenia i nie utrudnia korzystania nawet dla osób cięższych – producent deklaruje, że maksymalny udźwig krzesełek One to aż 145 kilogramów. W ofercie marki w Addnature.pl dostępne są także modele krzesełek w wersji dziecięcej, większe, przypominające fotel krzesła Savanna, a także adaptery pozwalające przekształcić proste krzesełko Chair One w fotel bujany.

Lekka konstrukcja krzesła zawdzięczana jest stelażowi z DAC Aluminium – strzeżonego stopu lekkiego metalu o wyjątkowej trwałości i odporności na uszkodzenia. Siedziska są w 100% poliestrowe, oddychające i szybkoschnące, dzięki czemu nie utrudniają wygodnego korzystania z krzesełka nawet wtedy, gdy podczas kempingu zaskoczy nas deszcz.

Produkty Helinox w Addnature.pl

Wszystkie meble turystyczne i akcesoria dostępne w ofercie Helinox mogą być z powodzeniem wykorzystywane na plaży, podczas wypoczynku pod namiotami, na leśnych biwakach, w przydomowym ogrodzie, na wyjazdach rowerowych, w górach, na rybach i wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba rozstawienia tymczasowego punktu odpoczynku. Dla wymagających stworzony został nawet model łóżka polowego Helinox Cot One. Z łatwością rozstawisz go w namiocie, obozowisku, ale też gdy zechcesz położyć się wygodnie i rozprostować nogi po dłuższej przejażdżce rowerowej na szczyt wzniesienia.

Oprócz krzeseł turystycznych i łóżek, w Addnature.pl znajdziesz także wygodne stoły turystyczne Helinox, krzesełka dziecięce, dodatkowe zestawy akcesoriów do krzeseł i łóżek, a także specjalne piłkowe podnóżki do krzeseł eliminujące efekt zapadania się stelaża w grząskim gruncie.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.