Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
pls
Helinox – stabilne i lekkie meble turystyczne
Helinox to marka krzeseł, stołów i łóżek turystycznych prowadząca przez wiodącego producenta lekkich stelaży do namiotu. Meble Helinox są nie tylko lekkie, ale również bardzo solidne, trwałe i proste w budowie i obsłudze.

Helinox

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • czarny

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Helinox Ground Sheet do Chair Two, czarny
Helinox Ground Sheet do Chair Two, czarny czarny
Helinox
Ground Sheet do Chair Two, czarny
164,99 zł

Meble turystyczne Helinox: krzesła, leżaki, stoły

Krzesło turystyczne: prosty dodatek, który może całkowicie odmienić komfort wypoczynku na świeżym powietrzu. Przenośne meble kempingowe, które od lat podróżują z ludźmi na krótkie wypady pod namioty i dłuższe wakacje pod gołym niebem, powinny spełniać dwa podstawowe kryteria – gwarantować wygodę wypoczynku na łonie natury i być na tyle lekkie, kompaktowe i mobilne, by transportowanie ich na miejsce kempingu nie wymagało wynajmowania dodatkowego samochodu na sprzęt. Wybierając markę Helinox możesz mieć pewność, że oba warunki zostaną spełnione w stu procentach.

Helinox krzesło turystyczne

Helinox – krzesła turystyczne, na których odpoczniesz

Znalezienie odpowiedniego krzesła lub stołka turystycznego to wbrew pozorom nie takie proste zadanie. Poza lekkim stelażem, wytrzymałym siedziskiem i wygodnym systemem składania konstrukcji, jako użytkownik warto zwrócić uwagę na oferowany komfort siedzenia, trwałość wykonania, jakość wykorzystanych materiałów czy wreszcie dostępność dodatkowych akcesoriów poprawiających wygodę korzystania z mebli turystycznych. Prostota obsługi i lekka konstrukcja nie muszą wykluczać optymalnych warunków wypoczynku na świeżym powietrzu.

Jako specjaliści ciekawych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie krzeseł turystycznych, marka Helinox od początku skupia się na oczekiwaniach użytkowników kochających życie outdoorowe. Wszystkie powstające konstrukcje mają na celu maksymalnie ułatwić poruszanie się z meblami kempingowymi, usprawnić ich rozstawianie i składanie, a tym samym maksymalnie wydłużyć czas, jakim możesz cieszyć się podczas relaksu na świeżym powietrzu. Jednocześnie nie masz obawiać się o zniszczenie krzesła przez rozstawienie go w błocie, niespodziewane opady deszczu, niskie temperatury czy uszkodzenia podczas pakowania do bagażu. Dzięki wytrzymałym materiałom i prostej, choć dość unikalnej konstrukcji, wszystkie krzesła turystyczne Helinox powstają z przeznaczeniem na wiele lat użytkowania.

Krzesła turystyczne, stołki i łóżka Helinox: dlaczego warto?

Wyjątkowa lekkość krzeseł turystycznych Helinox to prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalna cecha marki i zaleta, na której z powodzeniem można budować rynkowe standardy. W przypadku najbardziej uniwersalnego i najczęściej kupowanego modelu krzesła Helinox One, waga konstrukcji to niecałe 0,96 kilograma. Pomimo lekkości, krzesełko zachowuje pełną stabilność podczas siedzenia i nie utrudnia korzystania nawet dla osób cięższych – producent deklaruje, że maksymalny udźwig krzesełek One to aż 145 kilogramów. W ofercie marki w Addnature.pl dostępne są także modele krzesełek w wersji dziecięcej, większe, przypominające fotel krzesła Savanna, a także adaptery pozwalające przekształcić proste krzesełko Chair One w fotel bujany.

Lekka konstrukcja krzesła zawdzięczana jest stelażowi z DAC Aluminium – strzeżonego stopu lekkiego metalu o wyjątkowej trwałości i odporności na uszkodzenia. Siedziska są w 100% poliestrowe, oddychające i szybkoschnące, dzięki czemu nie utrudniają wygodnego korzystania z krzesełka nawet wtedy, gdy podczas kempingu zaskoczy nas deszcz.

Produkty Helinox w Addnature.pl

Wszystkie meble turystyczne i akcesoria dostępne w ofercie Helinox mogą być z powodzeniem wykorzystywane na plaży, podczas wypoczynku pod namiotami, na leśnych biwakach, w przydomowym ogrodzie, na wyjazdach rowerowych, w górach, na rybach i wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba rozstawienia tymczasowego punktu odpoczynku. Dla wymagających stworzony został nawet model łóżka polowego Helinox Cot One. Z łatwością rozstawisz go w namiocie, obozowisku, ale też gdy zechcesz położyć się wygodnie i rozprostować nogi po dłuższej przejażdżce rowerowej na szczyt wzniesienia.

Oprócz krzeseł turystycznych i łóżek, w Addnature.pl znajdziesz także wygodne stoły turystyczne Helinox, krzesełka dziecięce, dodatkowe zestawy akcesoriów do krzeseł i łóżek, a także specjalne piłkowe podnóżki do krzeseł eliminujące efekt zapadania się stelaża w grząskim gruncie.