Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
Helsport – na kempingu jak w domu
Z Helsport mamy w ofercie jedną z norweskich outdoorowych marek, która jest liderem wśród producentów namiotów i śpiworów w Skandynawii. Firma została założona w 1951 roku jako Helliksen Sport, nazwa pochodziła od nazwiska założyciela Arilda Helliksena. W 1954 roku powstał pierwszy śpiwór, a w 1957 r. został zrobiony pierwszy namiot. Zainspirowany licznymi wyprawami do najwyższych i najzimniejszych regionów świata, firma Helsport zaczęła produkować lekkie i funkcjonalne namioty i śpiwory. W latach 70. Marka wprowadziła z sukcesem na rynek pierwsze namioty tunelowe. Obecnie produkty Helsport są nie tylko doceniane przez skandynawskich amatorów życia blisko natury. W kategoriach Trek, Pro i X-trem Helsport oferuje innowacyjne i funkcjonalne namioty i śpiwory, jak również najlepszej jakości plecaki.

Helsport

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

 • szary

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Helsport Varanger 8-10 Namiot wewnętrzny
Helsport Varanger 8-10 Namiot wewnętrzny
Helsport
Varanger 8-10 Namiot wewnętrzny
MSRP 1.349,00 zł 799,00 zł
darmowa wysyłka
- 40 %
SALE

Helsport-gama produktów

Oferta produktów w sklepie Addnature.pl zawiera niezbędny asortyment dla miłośników wypraw outdoorowych oraz wędrówek w terenie. Klienci mogą wybierać spośród wielu produktów wykorzystywanych podczas wędrówek i kempingu, do których zaliczają się:

 • namioty,
 • śpiwory,
 • wyposażenie i akcesoria biwakowe,
 • buty i odzież.

Celem marki Helsport jest produkcja asortymentu, którego głównymi cechami są praktyczność, funkcjonalność, lekkość i wysoka jakość. Produkty Helsport zyskują popularność wśród coraz większej liczby osób pragnących spędzać czas na łonie natury.

Namioty Helsport

Namioty Helsport w sklepie Addnature.pl oferowane są w szerokim wachlarzu asortymentu pozwalającego na dobranie produktów dostosowanych do miejsca i rodzaju wypoczynku oraz liczby osób. Klienci mają do wyboru wiele rodzajów namiotów różniących się od siebie kształtem, liczbą miejsc w środku, kolorem i materiałem wykonania. Każdy z nich spełnia inne funkcje i przeznaczenie.

 • Namioty jednoosobowe - charakteryzujące się łatwością obsługi, lekkością i małymi rozmiarami.
 • Namioty 3-osobowe - oferujące komfort, przestrzeń i wygodę, odznaczające się stabilnością oraz równie łatwą obsługą.
 • Namioty rodzinne - dostosowane do przebywania w nich większej ilości osób, używane w każdych warunkach atmosferycznych, odznaczające się trwałością i wodoodpornością.
 • Namioty o różnych kształtach - wśród nich do wyboru namioty różnej wielkości, przeznaczone dla różnej ilości osób-tunelowe, kopułowe, tipi. Każdy z namiotów dostosowany do innych warunków pobytu i rodzaju podłoża.

Śpiwory Helsport

Klienci sklepu Addnature.pl mogą wybierać spośród szerokiej gamy śpiworów dostosowanych do różnych warunków temperaturowych, począwszy od temperatur powyżej 0°, a kończąc na śpiworach sprawdzających się doskonale nawet przy -10°. Wszystkie śpiwory Helsport są lekkie, termicznie wydajne, oferujące bardzo dobrą jakość snu i wypoczynku.

Wyposażenie i akcesoria biwakowe

Wśród wyposażenia biwakowego Helsport znajdują się do wyboru:

 • wodoodporne pokrowce do przechowywania ubrań i ekwipunku,
 • akcesoria biwakowe do rozstawiania namiotu (śledzie, elementy naciągu, linki, kotwy śnieżne),
 • podkładki pod namiot zapewniające ochronę przed jego przedwczesnym zużyciem,
 • namiot wewnętrzny dla dodatkowych 2 osób.

Odzież i obuwie Helsport

Firma Helsport jest również ukierunkowana na innowacyjne rozwiązania, których przykładem może być wszechstronna plandeka pełniąca funkcję poncha chroniącego przed wiatrem i zimnem, szczególnie cenionego przez myśliwych; wiatrochronu i pokrowca na śpiwór.

Dla osób pragnących komfortu i ciepła, ochrony przed wilgocią, Helsport oferuje specjalne buty, przydatne podczas rodzinnych wypadów na kemping.