Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
Rękawice Hestra – od drwali do alpinistów
Tradycyjne rodzinne przedsiębiorstwo HESTRA zostało założone w 1936 roku przez Martina Magnussona w szwedzkiej prowincji Smålan. Marka ta od zawsze specjalizuje się w produkcji rękawic zapewniających dłoniom ochronę przed zimnem i surowymi warunkami atmosferycznymi. Początkowo oferowała wyłącznie rękawice dla drwali, stopniowo rozszerzając ofertę o rękawice narciarskie. Wraz z popularnością narciarstwa w Szwecji rosła również pozycja marki HESTRA jako jednego z najbardziej znanych producentów rękawic dla dzieci i dorosłych do jazdy na nartach, snowboardzie, wspinaczki górskiej, jazdy na rowerze, golfa, jak również na co dzień.

Hestra

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Rękawiczki Hestra

Dobrej jakości rękawice zimowe to niezbędne akcesorium, które powinno znaleźć się w każdej szafie. Znalezienie jednak idealnej pary rękawiczek, dzięki którym z łatwością można spędzać czas na zewnątrz przy ujemnych temperaturach i uprawiać sporty zimowe bez ryzyka powstania odmrożenia jest trudne. Doskonale w tej roli sprawdzają się rękawice Hestra, uznawane za jedną z najlepszych marek rękawiczek do rekreacji i narciarstwa.

Hestra rękawice

Hestra – wiodąca marka rękawiczek zimowych

Hestra to szwedzka, ale jednocześnie rodzinna firma specjalizująca się projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji rękawic do freeskiingu oraz narciarstwa alpejskiego. W bogatej ofercie znajdują się także zimowe rękawiczki do noszenia na co dzień.

Hestra rękawiczki zimowe z jednym palcem to akcesoria wykonane ze skóry bydlęcej oraz wełny, zapewniającej wygodę noszenia, a przede wszystkim wysoki komfort termiczny nawet przy bardzo niskich temperaturach. Poszczególne modele i serie rękawic Hestra wyróżniają się dodatkową izolacją cieplną, przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej wentylacji i cyrkulacji powietrza, zapobiegając tym samym gromadzenia się w środku wilgoci.

Początkowo szwedzki producent Hestra specjalizował się w projektowaniu i produkcji rękawic o profesjonalnym zastosowaniu dla drwali oraz prac budowlanych.

Rękawice zimowe Hestra w sklepie Addnature

Pragniemy zaoferować naszym klientom dobrej jakości rękawice i rękawiczki zimowe, które doskonale sprawdzą się zarówno podczas jazdy na nartach, jak i w trakcie rekreacji na świeżym powietrzu. Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór rękawiczek marki Hestra, przeznaczonych dla miłośników sportów zimowych. Poszczególne modele jedno lub pięciopalczastych rękawiczek są produkowane ze skóry, tkanin odpornych na trudne warunki atmosferyczny oraz wełny.

Wysoka jakość Hestra rękawice zapewnia maksymalny komfort w trakcie jazdy na nartach. Odpowiednia wentylacja oraz ich niska absorpcja wilgoci sprawia, że na rynku nie ma lepszych akcesoriów narciarskich i rekreacyjnych.

W ofercie naszego sklepu Addnature znajduje się bogaty wybór skórzanych i wełnianych rękawic zimowych Hestra. Proponujemy również rękawiczki narciarskie dla dzieci i dorosłych. Rękawice Hestra to doskonały wybór dla osób uwielbiających spędzać czas na stoku narciarskim lub szukających najlepszych rozwiązań do zapewnienia ciepła swoim dłoniom nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.