Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Covid-19: Nadal realizujemy zamówienia! - Przejdź do FAQ

High5

2 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
High5

High5

Żywność sportowa High5 od lat cieszy się popularnością wśród sportowców wyczynowych na całym świecie. Żele, napoje mineralne i batony dostarczają organizmowi właściwy zestaw minerałów, węglowodanów i protein potrzebnych podczas treningu, rywalizacji i w fazach odprężenia. Firma High5 zwraca przy tym szczególną uwagę na dobrą tolerancję, dlatego prawie całkowicie rezygnuje z zastosowania barwników i konserwantów. High5 dobrze zna obciążenia i zapotrzebowanie sportowców, a w jej asortymencie każdy kolarz, triatlonista czy biegacz znajdzie kompleksowe wsparcie.

Sortuj
Strona 1 z
1

Żywność sportowa High5 - energetyczne wzmocnienie podczas wysiłku!

Włączenie do diety sportowca zbilansowanych posiłków bogatych w witaminy, minerały i składniki energetyczne gwarantuje utrzymanie wysokiej formy nie tylko w szczycie sezonu, ale i okresie odpoczynku. Aby jednak w pełni cieszyć się z wypracowanej formy i przygotować organizm do wzmożonego wysiłku, warto pomyśleć także o przygotowaniu na czas treningów czy podróży specjalistycznej żywności sportowej. High5 to brytyjska marka oferująca różnorodne odżywki, napoje i żywność funkcjonalną stworzoną z myślą o kolarzach, biegaczach, triathlonowcach i wszystkich fanach aktywnego spędzania czasu.

Stosowanie różnego rodzaju odżywek do biegania czy suplementów w diecie sportowca musi być zawsze zgodne z wymaganiami przepisów antydopingowych. Pracująca nad żywnością dla aktywnych marka High5 poświęca im naprawdę wiele uwagi, przygotowując produkty w stu procentach zdrowe, bezpieczne i przystosowane do wymagającego życia sportowców na każdym etapie kariery zawodowej i amatorskiej. Wsparcie organizmu i wspólne przekraczanie z nim kolejnych granic własnych możliwości nie musi przecież odbywać się kosztem fair play.

Bezpieczne odżywki do biegania – o produktach High5

Ze względu na zaangażowanie zarówno w świecie sportu amatorskiego, jak i profesjonalnego, marka High5 specjalizująca się w produkcji żywności turystycznej, napojów sportowych i odżywek do biegania musi stawiać na w pełni bezpieczne, przetestowane i dopuszczone do użytku przez Światową Agencję Dopingową składniki swoich suplementów. Żywność sportowa High5 to więc nie typowe batony i napoje energetyczne dostępne w sklepach sportowych czy supermarketach, ale poparte badaniami i certyfikatami produkty najwyższej jakości. Każda odżywka, napój czy baton są tu odpowiedzialne za wspieranie rozwoju formy sportowca, czy to w trakcie zawodów czy jeszcze na etapie przygotowań.

Bogata oferta żywności sportowej High5

Jakie produkty znalazły się w ofercie brytyjskiej marki dostępnej w sklepie Addnature.pl? Obok standardowych już odżywek witaminowych i napojów sportowych High5, marka proponuje całą serię wyselekcjonowanych z najlepszych składników rozpuszczalnych elektrolitów, żeli izotonicznych, batonów energetycznych i proszków proteinowych wspierających budowanie masy mięśniowej i ułatwiających regenerację mięśni po intensywnym treningu. Szczególną popularnością cieszą się tu właśnie batony i napoje sportowe, które zarówno biegacze, rowerzyści, jak i amatorzy wspinaczki i długich wypraw trekkingowych zabierają ze sobą jako energetyczne wsparcie w trakcie wzmożonego wysiłku.

Żywność sportowa i turystyczna High5 ułatwia uzupełnianie niedoborów białka, witamin i minerałów dostarczanych przez sportowców do organizmu w postaci zróżnicowanej diety oraz dedykowanych odżywek. W zależności od charakteru wybranej dyscypliny sportowej i indywidualnych predyspozycji każdego zawodnika, zapotrzebowanie na konkretne mikro- i makroelementy może być zróżnicowane, dlatego zawsze należy skonsultować stosowanie dodatkowych odżywek z dietetykiem bądź lekarzem. Pewne jest jedno – odżywki High5 są łatwo dostępnym i w pełni bezpiecznym wyborem dla sportowców, których organizm wymaga wartościowego wsparcia podczas wysiłku.

Żywność turystyczna High5 w sklepie Addnature

Batoniki energetyczne i sportowe napoje witaminowe okazują się być wartościowym dodatkiem do diety nie tylko dla wyczynowych sportowców, ale i amatorów długich, pieszych wędrówek, kempingów i biwakowania. Zabierając ze sobą w trasę lekkie batoniki czy żele wysokokaloryczne można mieć pewność, że pokonanie zaplanowanej trasy stanie się nieco łatwiejsze i bezpieczniejsze. Nawet nie czując głodu warto pomyśleć o przyswajaniu większej ilości kalorii w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów, nie dopuszczając do pierwszego osłabienia organizmu.Potrzebujesz pomocy?
Brak wsparcia telefonicznego
Więcej informacji
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.