Addnature sklep internetowy - addnature
Majowe celebracje - tylko przez krótki czas
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 399 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
High5
High5
Żywność sportowa High5 od lat cieszy się popularnością wśród sportowców wyczynowych na całym świecie. Żele, napoje mineralne i batony dostarczają organizmowi właściwy zestaw minerałów, węglowodanów i protein potrzebnych podczas treningu, rywalizacji i w fazach odprężenia. Firma High5 zwraca przy tym szczególną uwagę na dobrą tolerancję, dlatego prawie całkowicie rezygnuje z zastosowania barwników i konserwantów. High5 dobrze zna obciążenia i zapotrzebowanie sportowców, a w jej asortymencie każdy kolarz, triatlonista czy biegacz znajdzie kompleksowe wsparcie.

High5

5 Artykuł
Filtr
Resetuj

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
High5 Zero Triple Pack 3 x 80g, Mixed
High5 Zero Triple Pack 3 x 80g, Mixed
High5
Zero Triple Pack 3 x 80g, Mixed
107,99 zł
  • Warianty: Mixed
High5 Slow Release Energy Drink Sachet 1000g, Lemon
High5 Slow Release Energy Drink Sachet 1000g, Lemon
High5
Slow Release Energy Drink Sachet 1000g, Lemon
134,99 zł
  • Warianty: Black CurrantLemon
High5 Zero Variety Pack 3 x 80g, Mixed
High5 Zero Variety Pack 3 x 80g, Mixed
High5
Zero Variety Pack 3 x 80g, Mixed
107,99 zł
  • Warianty: Mixed
High5 Slow Release Energy Drink Sachet 1000g, Black Currant
High5 Slow Release Energy Drink Sachet 1000g, Black Currant
High5
Slow Release Energy Drink Sachet 1000g, Black Currant
134,99 zł
  • Warianty: Black CurrantLemon
High5 Energie Gel Box with slow Release Carbs 14 x 62g, Black Currant
High5 Energie Gel Box with slow Release Carbs 14 x 62g, Black Currant
High5
Energie Gel Box with slow Release Carbs 14 x 62g, Black Currant
121,99 zł
  • Warianty: Black Currant

Żywność sportowa High5 - energetyczne wzmocnienie podczas wysiłku!

Włączenie do diety sportowca zbilansowanych posiłków bogatych w witaminy, minerały i składniki energetyczne gwarantuje utrzymanie wysokiej formy nie tylko w szczycie sezonu, ale i okresie odpoczynku. Aby jednak w pełni cieszyć się z wypracowanej formy i przygotować organizm do wzmożonego wysiłku, warto pomyśleć także o przygotowaniu na czas treningów czy podróży specjalistycznej żywności sportowej. High5 to brytyjska marka oferująca różnorodne odżywki, napoje i żywność funkcjonalną stworzoną z myślą o kolarzach, biegaczach, triathlonowcach i wszystkich fanach aktywnego spędzania czasu.

Stosowanie różnego rodzaju odżywek do biegania czy suplementów w diecie sportowca musi być zawsze zgodne z wymaganiami przepisów antydopingowych. Pracująca nad żywnością dla aktywnych marka High5 poświęca im naprawdę wiele uwagi, przygotowując produkty w stu procentach zdrowe, bezpieczne i przystosowane do wymagającego życia sportowców na każdym etapie kariery zawodowej i amatorskiej. Wsparcie organizmu i wspólne przekraczanie z nim kolejnych granic własnych możliwości nie musi przecież odbywać się kosztem fair play.

Bezpieczne odżywki do biegania – o produktach High5

Ze względu na zaangażowanie zarówno w świecie sportu amatorskiego, jak i profesjonalnego, marka High5 specjalizująca się w produkcji żywności turystycznej, napojów sportowych i odżywek do biegania musi stawiać na w pełni bezpieczne, przetestowane i dopuszczone do użytku przez Światową Agencję Dopingową składniki swoich suplementów. Żywność sportowa High5 to więc nie typowe batony i napoje energetyczne dostępne w sklepach sportowych czy supermarketach, ale poparte badaniami i certyfikatami produkty najwyższej jakości. Każda odżywka, napój czy baton są tu odpowiedzialne za wspieranie rozwoju formy sportowca, czy to w trakcie zawodów czy jeszcze na etapie przygotowań.

Bogata oferta żywności sportowej High5

Jakie produkty znalazły się w ofercie brytyjskiej marki dostępnej w sklepie Addnature.pl? Obok standardowych już odżywek witaminowych i napojów sportowych High5, marka proponuje całą serię wyselekcjonowanych z najlepszych składników rozpuszczalnych elektrolitów, żeli izotonicznych, batonów energetycznych i proszków proteinowych wspierających budowanie masy mięśniowej i ułatwiających regenerację mięśni po intensywnym treningu. Szczególną popularnością cieszą się tu właśnie batony i napoje sportowe, które zarówno biegacze, rowerzyści, jak i amatorzy wspinaczki i długich wypraw trekkingowych zabierają ze sobą jako energetyczne wsparcie w trakcie wzmożonego wysiłku.

Żywność sportowa i turystyczna High5 ułatwia uzupełnianie niedoborów białka, witamin i minerałów dostarczanych przez sportowców do organizmu w postaci zróżnicowanej diety oraz dedykowanych odżywek. W zależności od charakteru wybranej dyscypliny sportowej i indywidualnych predyspozycji każdego zawodnika, zapotrzebowanie na konkretne mikro- i makroelementy może być zróżnicowane, dlatego zawsze należy skonsultować stosowanie dodatkowych odżywek z dietetykiem bądź lekarzem. Pewne jest jedno – odżywki High5 są łatwo dostępnym i w pełni bezpiecznym wyborem dla sportowców, których organizm wymaga wartościowego wsparcia podczas wysiłku.

Żywność turystyczna High5 w sklepie Addnature

Batoniki energetyczne i sportowe napoje witaminowe okazują się być wartościowym dodatkiem do diety nie tylko dla wyczynowych sportowców, ale i amatorów długich, pieszych wędrówek, kempingów i biwakowania. Zabierając ze sobą w trasę lekkie batoniki czy żele wysokokaloryczne można mieć pewność, że pokonanie zaplanowanej trasy stanie się nieco łatwiejsze i bezpieczniejsze. Nawet nie czując głodu warto pomyśleć o przyswajaniu większej ilości kalorii w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów, nie dopuszczając do pierwszego osłabienia organizmu.