Addnature sklep internetowy - addnature
Sprzęt na zimowe przygody
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
HJC Sports – Żyj chwilą
Nazwa HJC jest znana na całym świecie już od 1971 roku, dzięki produkcji wszechstronnych i atrakcyjnych cenowo kasków motocyklowych. Każdego roku HJC produkuje i sprzedaje ponad milion kasków motocyklowych! W ostatnich latach marka zdecydowała się wykorzystać swoje bogate doświadczenie z branży motocyklowej do produkcji kasków rowerowych. Celem zespołu HJC jest stworzenie kasków zapewniających nie tylko bezpieczeństwo, lecz również lekkość, doskonałą aerodynamikę i optymalną wentylację przy zachowaniu wysokich walorów estetycznych.

HJC

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

HJC – największy producent kasków motocyklowych na świecie

Od 1971 roku firma HJC zapewnia na całym świecie dobrej jakości, bezpieczne, a także atrakcyjne cenowo kaski motocyklowe oraz rowerowe. Obecnie HJC promując sporty motocyklowe, rocznie produkuje miliony kasków dla miłośników sportów ekstremalnych i outdoorowych, opierając swoje działania na wieloletnim doświadczeniu. Celem firmy jest dostarczenie bezpiecznych, lekkich kasków, zapewniających doskonałą wentylację i aerodynamikę, a to wszystko uzupełnione ciekawym i modnym designem.

Od lat motocykliści ceniący sobie bezpieczeństwo i komfort wybierają kaski motocyklowe HJC. Pierwotnie firma zakładała produkcję i sprzedaż swoich produktów jedynie osobom związanym z branżą motocyklową, ale szczególne zainteresowanie ich projektami doprowadziło do tego, że rozszerzyli dystrybucję również dla konsumentów prywatnych. Opierając się na swoim doświadczeniu, HJC w ostatnich latach podjął decyzję, aby rozszerzyć swoją ofertę produktów o funkcjonalne kaski rowerowe.

Firma HJC jest liderem na światowych rynkach, specjalizujących się w projektowaniu funkcjonalnych i bezpiecznych kasków motocyklowych i rowerowych. Ich innowacyjne pomysłu, a także atrakcyjne ceny sprawiły, że kaski HJC Sports zyskały swoich zwolenników w wielu krajach.

HJC kaski

Bezpieczne kaski motocykle tylko od HJC

HJC Sports jest jedynym producentem kasków motocyklowych i rowerowych, zapewniających maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy. Wszystkie kaski HJC są stale testowane w nowoczesnych laboratoriach w rzeczywistych warunkach, aby zapewnić jak najwyższą jakość i ochronę dla miłośników motoryzacyjnych.

HJC przed wypuszczeniem do sprzedaży testuje kaski w tunelu aerodynamicznym, aby sprawdzić poziom ich wentylacji, hałasu oraz stanu aerodynamiki, która jest niezbędnym kryterium, wyróżniającym ich produkty na tle innych. Nowoczesna technologia produkcji, a jednocześnie stylowy design sprawia, że od lat HJC utrzymuje się swoją pozycję na światowych rynkach, rocznie zwiększając ilość projektowanych i produkowanych kasków.

W ofercie Addnature znajduje się szeroki wybór kasków HJC dla rowerzystów oraz motocyklistów. Posiadamy kaski o ciekawym designie i niezwykłych właściwościach przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w bogatej stylistyce oraz kolorystyce.