Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Marka Icebreaker w pełni wykorzystuje termoregulacyjne właściwości wełny merynosów. Produkty z tego wielofunkcyjnego włókna idealnie sprawdzają się podczas aktywności na świeżym powietrzu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości włókien wytrzymałe ubrania i dodatki zaprojektowane specjalnie z myślą o sporcie i rekreacji na świeżym powietrzu zapewniają jeszcze większy komfort - chronią przed zimnem, zapobiegają przegrzaniu oraz nie chłoną nieprzyjemnych zapachów.
Fundamentem filozofii marki Icebreaker jest zrównoważony rozwój i bliskość z naturą. Obecnie ten nowozelandzki producent materiałów funkcyjnych jest liderem rynku odzieży z wełny merynosowej.

Icebreaker – New Zealand Merino


Marka Icebreaker od zawsze była pionierem sektora tkanin z wełny merynosów — w 1994 roku jako pierwszy producent na świecie dostrzegła olbrzymie możliwości tego niesamowitego naturalnego włókna, które nie tylko przewyższa tkaniny syntentyczne i tworzywa sztuczne, ale jest również o wiele lepszym rozwiązaniem dla naszej planety.
Uczciwe i oparte na szacunku relacje z partnerami oraz ze środowiskiem naturalnym odróżniają markę Icebreaker od konkurencji oraz sprawiają, iż jest uznawana za oryginalną i najbardziej autentyczną markę odzieży z wełny merynosowej. Przedstawiciele Icebreaker nie tylko dostrzegli potencjał wełny merynosów jako piersi na świecie, lecz również zawarli długofalowe umowy z hodowcami owiec bazujące na wzajemnym zaufaniu i wspólnej trosce o dobro zwierząt i ochronę środowiska naturalnego.
Bestsellery icebreaker

Icebreaker

331 Produkty
Sortuj