Swimrun: przewodnik + darmowy e-book Addnature.pl

Swimrun: przewodnik + darmowy e-book Addnature.pl

Swimrun – ekscytująca przygoda pośród natury

Jeśli jeszcze nie słyszałeś/-aś o swimrun, wiele tracisz! Coraz więcej sportowców wytrzymałościowych bierze udział w tej wymagającej przygodzie, która jest czymś więcej niż tylko triathlonem bez roweru. Każdego roku, również w Polsce, organizowanych jest sporo nowych wydarzeń swimrun-owych. Niemal każdego dnia powstają plany nowych biegów – zarówno miejskich jak i tych osadzonych na łonie natury.  Branża sportowa także dostrzegła rosnące znaczenie tego trendu i przystąpiła do opracowywania serii specjalnych produktów, które czynią dyscypilnę jeszcze szybszą i bardziej ekscytującą. Nasz przewodnik po swimrun dla początkujących i zaawansowanych zawodników wprowadzi Cię w nowy, fascynujący świat: Jakie są korzenie swimrun? Jaki sprzęt potrzebny jest do treningów i wyścigów? W jakich zawodach można wziąć udział i gdzie się one odbywają? Ten przewodnik jest dostępny do pobrania za darmo. Mamy nadzieję, że uda nam się zobaczyć z Tobą na jednym z nadchodzących zawodów, zarowno w Polsce jak i za granicą! Życzymy miłego czytania i odkrywania tego wspaniałego sportu!

O nas: Addnature.pl

Addnature oferuje szeroki wachlarz wysokiej klasy wyposażenia na wszystkie outdoorowe przygody. Niezależnie od tego, czy wspinasz się, wędrujesz, biegasz, jeździsz na rowerze czy pływasz, wszystko czego potrzebujesz znajduje się na naszej stronie internetowej. Znamy się na rzeczy, ponieważ nasz zespół składa się z pasjonatów spędzania czasu na łonie natury i testowania produktów dla Ciebie. Góry, skały, namiot, otwarte przestrzenie i woda  – każdy z członków naszego zespołu wnosi pasję i  doświadczenie zdobyte w outdoorze. Oprócz naszgo dużego asortymentu i pogłębionej wiedzy, oferujemy także całodobowy serwis zamówionych produktów. Jeśli jednak mimo wszystko będziesz niezadowolony/-a z naszych usług, możesz dokonać zwrotu towaru w przeciągu 100 dni!

Specjalne podziękowania

Składamy podziękowania dla André Hooka i jego drużyny za nieoceniony wkład podczas tworzenia tego e-booka. Jako autor tego przewodnika, André odwołał się do swojego rozległego doświadczenia by stworzyć dla nas świetne wprowadzenia do swimrun. Razem udało się nam przygotować jeden z pierwszych europejskich przewodników po swimrun. Mamy nadzieję, że ten przewodnik przybliży Ci tajniki tego wyjątkowego sportu.

O dyscyplinie swimrun

Jak sugeruje angielska nazwa, swimrun to połącznie pływania (swimming) i biegania (running), a dokładniej biegania trailowego i pływania na otwartych wodach. Sport powstał w Szwecji, ale zyskał entuzjastów na całym świecie. Dwie najbardziej charakterystyczne zasady swimrun to: 1. Zawodnicy na zmianę wykonują obie dyscypliny bez zmiany ubioru. Zawodnicy biegają w specjalnych piankach i pływają w butach do biegania.  2. Swimrun to sport drużynowy. W zawodach startuje się w parach. Swimrun pozwala na kontakt z naturą, na łonie której zwykle odbywają się zawody.  Sport ten jest wszechstronny, wymagający, socjalny i właściwie dość trudny do opisania. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem.

ZNAJDZIESZ NAS RÓWNIEŻ NA

Copyright © Wszystkie prawa zastrzeżone