Addnature sklep internetowy - addnature
Zaoszczędź do 70%1
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
INOOK - Profesjonalny sprzęt do rakiet śnieżnych
INOOK został założony w 1994 roku przez Jean Claude Bibollet, francuskiego znawcę rakiet śnieżnych. Rozwój wielu nowych technologii, takich jak opatentowana automatyczna pomoc podczas wspinaczki towarzyszy historii marki. Dziś INOOK jest jednym z wiodących producentów rakiet na świecie. Nowoczesna konstrukcja oraz doskonały komfort chodzenia może przekonać wielu entuzjastów sportów zimowych. Wszystkie rakiety INOOK poddawane są surowej kontroli jakości i bezpieczeństwa we Francji. Każdy produkt przetestowany jest przed wysyłką pod kątem funkcjonalności i jakości materiału. Rakiety INOOK testowane są do 200 kg i do minus 40 stopni - bardziej wymagające warunki są rzadko spotykane. Marka posiada również inny asortyment, jak choćby kijki teleskopowe. W związku z tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć wędrować z rakietami śnieżnymi.

INOOK

5 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

 • czerwony
 • niebieski
 • biały
 • czarny

Cena

do

Opinie klientów

 • 2
 • 1
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
INOOK Odyssey Rakieta śnieżna z workiem, niebieski
INOOK Odyssey Rakieta śnieżna z workiem, niebieski niebieski
INOOK
Odyssey Rakieta śnieżna z workiem, niebieski
MSRP 892,99 zł 389,00 zł
 • Warianty: EU 34-42
- 56 %
-35% EXTRA
INOOK OXL Rakieta śnieżna z workiem, biały/czarny
INOOK OXL Rakieta śnieżna z workiem, biały/czarny biały/czarny
INOOK
OXL Rakieta śnieżna z workiem, biały/czarny
MSRP 986,99 zł 449,00 zł
 • Warianty: EU 34-42
- 55 %
-35% EXTRA
INOOK Odalys Rakieta śnieżna z workiem, biały
INOOK Odalys Rakieta śnieżna z workiem, biały biały
INOOK
Odalys Rakieta śnieżna z workiem, biały
MSRP 892,99 zł 389,00 zł
 • Warianty: EU 34-42
- 56 %
-35% EXTRA
INOOK Freestep Rakieta śnieżna z workiem, czerwony
INOOK Freestep Rakieta śnieżna z workiem, czerwony czerwony
INOOK
Freestep Rakieta śnieżna z workiem, czerwony
MSRP 1.039,00 zł 469,00 zł
 • Warianty: EU 34-42
- 55 %
-35% EXTRA
INOOK Kid Buty śniegowe Dzieci, czerwony/czarny
INOOK Kid Buty śniegowe Dzieci, czerwony/czarny czerwony/czarny
INOOK
Kid Buty śniegowe Dzieci, czerwony/czarny
MSRP 413,99 zł 179,00 zł
 • Warianty: EU 26-33
- 57 %

Inook

Rakiety śnieżne Inook towarzyszą miłośnikom śnieżnych wspinaczek już od 1994 roku. Modele wyposażone we wszystkie dostępne dotychczas udoskonalenia technologiczne, już dzisiaj mogą zacząć ułatwiać życie również i Tobie!

Dlaczego warto wybrać rakiety śnieżne Inook?

Wśród licznych rozwiązań, jakie zastosowano w rakietach śnieżnych Inook, warto wymienić na początek system Multispike, w ramach którego w jednej rakiecie umieszczonych jest aż 6 ostrych, stalowych zębów. Mają one wydłużony lub stożkowy kształt, zapewniając wysoki poziom przyczepności do podłoża.

Inną zaletą jest łukowaty kształt rakiet, gwarantujący lepszą stabilność i przyczepność na zakrętach. Utrudnia on również przyklejanie się śniegu do rakiety. Zakrzywienie rakiety można spotkać niemal we wszystkich modelach Inook.

Dużym plusem jest również uniwersalność rozmiarowa. Zastosowany w rakietach system wiązania umożliwia swobodną regulację, dzięki której będą one kompatybilne z butami w rozmiarach od 35 do nawet 47.

Rakiety śnieżne Inook idealne na ekstremalne warunki

Firma Inook tworzy swoje modele nie tylko z myślą o użytkowaniu w typowych zimowych warunkach – jest gotowa także na klienta, który zapragnie skorzystać z nich w warunkach skrajnych. Rakiety Inook są testowane w temperaturze -40oC i przy obciążeniu 200 kg. Są to prawdopodobnie najbardziej skrajne warunki, w jakich możliwe jest wykorzystywanie sprzętu sportowego.

Wysoka uniwersalność rakiet śnieżnych Inook

Dzięki swojej zdolności elastycznego dopasowania się do warunków terenowych i wagi nawet o 20% mniejszej niż w przypadku innych, dostępnych na rynku rakiet, można powiedzieć, że rakiety śnieżne Inook będą najlepszym możliwym wyborem. Są one kompatybilne zarówno z obuwiem narciarskim, jak i turystycznymi butami trekkingowymi.

Pełne bezpieczeństwo użytkowania

Przemieszczanie się w trudnych warunkach potrafi być wyjątkowo dużym obciążeniem dla organizmu, dlatego też warto stawiać na modele, które pomogą mu nieco ulżyć. Na to właśnie możemy liczyć w przypadku rakiet Inook – równomierny rozkład nacisku pozwala odciążyć stawy podczas długiego marszu lub zjazdu i lepiej skompresować znajdujący się pod rakietą śnieg.