Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
INOOK - Profesjonalny sprzęt do rakiet śnieżnych
INOOK został założony w 1994 roku przez Jean Claude Bibollet, francuskiego znawcę rakiet śnieżnych. Rozwój wielu nowych technologii, takich jak opatentowana automatyczna pomoc podczas wspinaczki towarzyszy historii marki. Dziś INOOK jest jednym z wiodących producentów rakiet na świecie. Nowoczesna konstrukcja oraz doskonały komfort chodzenia może przekonać wielu entuzjastów sportów zimowych. Wszystkie rakiety INOOK poddawane są surowej kontroli jakości i bezpieczeństwa we Francji. Każdy produkt przetestowany jest przed wysyłką pod kątem funkcjonalności i jakości materiału. Rakiety INOOK testowane są do 200 kg i do minus 40 stopni - bardziej wymagające warunki są rzadko spotykane. Marka posiada również inny asortyment, jak choćby kijki teleskopowe. W związku z tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć wędrować z rakietami śnieżnymi.

INOOK

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Inook

Rakiety śnieżne Inook towarzyszą miłośnikom śnieżnych wspinaczek już od 1994 roku. Modele wyposażone we wszystkie dostępne dotychczas udoskonalenia technologiczne, już dzisiaj mogą zacząć ułatwiać życie również i Tobie!

Dlaczego warto wybrać rakiety śnieżne Inook?

Wśród licznych rozwiązań, jakie zastosowano w rakietach śnieżnych Inook, warto wymienić na początek system Multispike, w ramach którego w jednej rakiecie umieszczonych jest aż 6 ostrych, stalowych zębów. Mają one wydłużony lub stożkowy kształt, zapewniając wysoki poziom przyczepności do podłoża.

Inną zaletą jest łukowaty kształt rakiet, gwarantujący lepszą stabilność i przyczepność na zakrętach. Utrudnia on również przyklejanie się śniegu do rakiety. Zakrzywienie rakiety można spotkać niemal we wszystkich modelach Inook.

Dużym plusem jest również uniwersalność rozmiarowa. Zastosowany w rakietach system wiązania umożliwia swobodną regulację, dzięki której będą one kompatybilne z butami w rozmiarach od 35 do nawet 47.

Rakiety śnieżne Inook idealne na ekstremalne warunki

Firma Inook tworzy swoje modele nie tylko z myślą o użytkowaniu w typowych zimowych warunkach – jest gotowa także na klienta, który zapragnie skorzystać z nich w warunkach skrajnych. Rakiety Inook są testowane w temperaturze -40oC i przy obciążeniu 200 kg. Są to prawdopodobnie najbardziej skrajne warunki, w jakich możliwe jest wykorzystywanie sprzętu sportowego.

Wysoka uniwersalność rakiet śnieżnych Inook

Dzięki swojej zdolności elastycznego dopasowania się do warunków terenowych i wagi nawet o 20% mniejszej niż w przypadku innych, dostępnych na rynku rakiet, można powiedzieć, że rakiety śnieżne Inook będą najlepszym możliwym wyborem. Są one kompatybilne zarówno z obuwiem narciarskim, jak i turystycznymi butami trekkingowymi.

Pełne bezpieczeństwo użytkowania

Przemieszczanie się w trudnych warunkach potrafi być wyjątkowo dużym obciążeniem dla organizmu, dlatego też warto stawiać na modele, które pomogą mu nieco ulżyć. Na to właśnie możemy liczyć w przypadku rakiet Inook – równomierny rozkład nacisku pozwala odciążyć stawy podczas długiego marszu lub zjazdu i lepiej skompresować znajdujący się pod rakietą śnieg.