Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
Isbjörn of Sweden - dla naszego środowiska i dzieci

Dzieci uwielbiają odkrywać i doświadczać natury. Aby to osiągnąć, przyszli poszukiwacze przygód potrzebują najlepszej możliwej odzieży outdoorowej. Od 2005 roku szwedzka marka lifestylowa Isbjörn dba o to, aby dzieci mogły cieszyć się i odkrywać naturę, tworząc praktyczną odzież i sprzęt. Firma opracowuje produkty, które maksymalizują wrażenia z przebywania na świeżym powietrzu, są przyjazne dla środowiska, zrównoważone i wolne od niebezpiecznych substancji chemicznych. Ten wysokiej jakości, funkcjonalny i trwały sprzęt może być przekazany rodzeństwu lub latoroślom znajomych, gdy Twoja już z niego wyrośnie.

Odzież od Isbjörn of Sweden

Odkrywaj nowości od Isbjörn of Sweden

Isbjörn of Sweden Walrus Legginsy przeciwsłoneczne Dzieci, niebieski
Isbjörn of Sweden Walrus Legginsy przeciwsłoneczne Dzieci, niebieski niebieski
Isbjörn of Sweden
Walrus Legginsy przeciwsłoneczne Dzieci, niebieski
MSRP 211,99 zł 139,00 zł
- 34 %
SALE

Isbjörn of Sweden

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

płeć

Rozmiary dziecięce

  • 122
  • 128

Kolor

  • niebieski

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Isbjörn of Sweden Walrus Legginsy przeciwsłoneczne Dzieci, niebieski
Isbjörn of Sweden Walrus Legginsy przeciwsłoneczne Dzieci, niebieski niebieski
Isbjörn of Sweden
Walrus Legginsy przeciwsłoneczne Dzieci, niebieski
MSRP 211,99 zł 139,00 zł
  • Warianty: 122/128
- 34 %
SALE

Isbjörn of Sweden – marka funkcjonalnej odzieży dla dzieci

Kolekcja Isbjörn of Sweden to w dużej mierze podmarka szwedzkiej marki Nordic KidsWear AB, która powstała w 2005 za sprawą dwóch młodych mam, które nie mogły znaleźć idealnych ubrań i sprzętu outdoorowego dla swoich dzieci. Obecnie ubrania Isbjörn of Sweden są sprzedawane dla niemowląt oraz dzieci do 14 roku życia, a marka oprócz wysokiej jakości ubrań wierzchnich, kombinezonów i kurtek posiada także w sprzedaży inne warstwy odzieży niezbędnej do zapewnienia odpowiednich warunków termicznych maluchom przebywającym na świeżym powietrzu.

Marka Isbjörn of Sweden jest uznawana za jedną z największych i najpopularniejszych na świecie. Pomimo swoich początków ograniczających się jedynie do sprzedaży kolekcji w małych sklepach z odzieżą w Szwecji, dzisiaj są one dostępne na wielu europejskich rynkach. Ekskluzywne i dobrej jakości ubrania outdoorowe dla dzieci są dystrybuowane do sklepów na całym świecie, czym zyskały sobie większe grono zainteresowanych klientów.

Isbjörn of Sweden

Kolekcja Isbjörn of Sweden w Addnature

Isbjörn of Sweden uznawane jest za najlepszą markę lifestylową na całym świecie. To właśnie dzięki ich ubraniom dzieci zyskały możliwość lepszego eksplorowania świata zewnętrznego przy zachowaniu najwyższego komfortu termicznego i wygody. Opracowywane przez firmę produkty są przyjazne środowisku, co zawdzięcza specyficznemu podejściu do zrównoważonej produkcji ograniczającej wykorzystywanie niebezpiecznych substancji chemicznych. Dzięki temu ubrania dla dzieci od Isbjörn of Sweden są w pełni ekologiczne, bezpieczne, a także doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach atmosferycznych.

Ubrania od Isbjörn of Sweden wyróżniają się ogromną trwałością, co zawdzięcza wysokiej jakości wykorzystywanych materiałów. Dzięki temu marka dostarcza idealne produkty, które doskonale sprawdzają się jednakowo podczas wycieczek trekkingowych, zimowych szaleństw czy spacerach z dzieckiem na świeżym powietrzu.

W sklepie Addnature posiadamy szeroki wybór ubrań dla dzieci od marki Isbjörn of Sweden. Oferujemy odzież zimową, idealną do zabaw w niskich temperaturach i uprawiania sportów zimowych. Proponujemy również odzież do kajakarstwa oraz sportów wodnych.