Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Bagażniki samochodowe na tylną klapę

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Rowerowe bagażniki samochodowe na tylną klapę

Addnature to marka, która obecna jest na wielu europejskich rynkach - między innymi w Niemczech, Francji czy Szwecji. Specjalizuje się w sprzedaży odzieży oraz sprzętu wykorzystywanych w środowisku outdoor. Współpraca z międzynarodowymi klientami oraz specjalistyczna oferta sprawiają, że firma znajduje się w czołówce marek kierujących swoje towary do osób zainteresowanych kolarstwem, wspinaczką, kempingiem i innymi aktywnościami mającymi miejsce na dworze.

Oferta marki Addnature

Szeroka oferta marki Addnature gwarantuje znalezienie akcesoriów potrzebnych do jazdy na rowerze, pływania, biegania czy nawet wspinania się po górach. W sklepie internetowym Addnature.pl znaleźć można zarówno odzież i obuwie na każdą pogodę oraz podłoże, a także wyposażenie w postaci toreb, plecaków, zegarków, latarek, gogli, okularów, kompasów, zasilaczy i wielu innych, niezwykle przydatnych podczas obcowania z naturą przedmiotów.

Rowerowe bagażniki samochodowe na tylną klapę

Rowerowe bagażniki samochodowe na tylną klapę świetnie sprawdzi się do przewozu jednego lub dwóch rowerów. Ich montaż jest niezwykle prosty, ponieważ nie wymaga kogoś o dużej tężyźnie fizycznej. Przez to, że znajduje się z tyłu samochodu, a nie na dachu, zabezpieczenie roweru podczas transportu staje się dziecinnie łatwe.

Bagażniki rowerowe na tylną klapę samochodu są również bardziej uniwersalne niż te montowane na dachu, gdyż pasują do wielu rodzajów nadwozi. Bezpieczne mocowanie zarówno rowerów sportowych, turystycznych, dziecięcych, jak i elektrycznych umożliwia jazdę jednośladem w każdym zakątku świata.

Oprócz tego Addnature zapewnia w swoich rowerowych bagażnikach na tylną klapę samochodu bardzo długie paski mocujące felgi, uchwyty z przyciskami ogranicznika momentu obrotowego, które można w dowolnym momencie zdjąć, a także specjalny mechanizm służący do wygodnego składania bagażnika.

Bagażniki rowerowe są lekkie i kompaktowe, dzięki czemu można je ze sobą zabierać w dłuższe podróże, podczas których waga i mobilność pojazdu pozostaną niezmienione. Idealnie się sprawdzą podczas rodzinnych wycieczek, kolarskich wypraw czy podróży solo.