Addnature sklep internetowy - addnature
Zaoszczędź do 60%1 na sezonowej wyprzedaży
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Akcesoria do liczników rowerowych

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Lezyne Uchwyt do komputera GPS
Lezyne Uchwyt do komputera GPS
Lezyne
Uchwyt do komputera GPS
81,99 zł

Akcesoria do liczników rowerowych

Korzystanie z licznika rowerowego staje się coraz bardziej popularne. Coraz częściej chcemy znać długość pokonywanej trasy, osiąganą prędkość i inne, ważne parametry. Wszystko to pozwala na lepsze zaplanowanie wycieczek rowerowych, a także na możliwość obserwacji swoich postępów w treningach. Często warto pokusić się również o rozbudowanie możliwości swojego licznika. Wówczas z pomocą przychodzą praktyczne akcesoria, w które możesz zaopatrzyć się właśnie u nas.

Monitor pracy serca

Jeśli pasjonuje Cię szybka, intensywna jazda rowerowa, kontrolowanie pracy serca z pewnością nie zawadzi. Dzięki informacjom na temat jego funkcjonowania podczas treningu masz większą świadomość tego, kiedy możesz podnieść intensywność ćwiczeń, a kiedy lepiej zwolnić tempa. Wykorzystanie technologii tętna optycznego pozwala na dostarczanie wysoce precyzyjnych danych, udzielając przy okazji informacji na temat spalonych kalorii. Dodatkową zaletą jest możliwość łączności monitora ze smartfonem, zegarkiem, komputerem, czy też urządzeniem GPS.

Radar ostrzegawczy

Jego główną funkcją jest informowanie Cię o zbliżających się z tyłu pojazdach, odległości od nich oraz o prędkości, z jaką się poruszają. Radar może być z powodzeniem sparowany ze smartfonem lub urządzeniem rowerowym. Kolejnym plusem jest dostępność aplikacji na smartfony, dzięki której będziesz sprawnie otrzymywać najważniejsze powiadomienia. Dzięki możliwości połączenia z systemami GPS masz możliwość dostępu do mapy z zaznaczonymi miejscami krytycznymi.

Czujniki kadencji

Możliwość kontrolowania kadencji na bieżąco znacznie rozszerza Twoje szanse analizy osiąganych przez Ciebie postępów. Nadajniki zbierają dane z zamontowanych czujników, przekazując je do komputera rowerowego. Co więcej, dzięki zastosowanym blokadom cyfrowym niemożliwa jest ingerencja w dane i ich zamianę, czy też zakłócenie ich gromadzenia w wyniku działania innych aplikacji lub znajdujących się w pobliżu osób postronnych i ich urządzeń.

Wzbogacenie funkcji licznika rowerowego nie stanowi dzisiaj najmniejszego problemu! Tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się sięgnąć po wygodne w użyciu gadżety, dzięki którym Twoja wiedza na temat Twoich możliwości fizycznych stanie się dużo większa.