Addnature sklep internetowy - addnature
Sprzęt na zimowe przygody
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Naprawa i konserwacja roweru

2 Artykuł
Filtr
Resetuj

Seria

  • WD-40 Bike 1

Kolor

  • szary
  • pomarańczowy

Cena

do

Opinie klientów

  • 1
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Red Cycling Products Przenośna myjka ciśnieniowa
Red Cycling Products Przenośna myjka ciśnieniowa
Red Cycling Products
Przenośna myjka ciśnieniowa
809,99 zł * 620,00 zł
darmowa wysyłka
- 23 %
WD-40 Chain Spray All-Weather 250ml
WD-40 Chain Spray All-Weather 250ml
WD-40
Chain Spray All-Weather 250ml
61,99 zł

Narzędzia do naprawy i konserwacji roweru

Sprawy rower w dobrym stanie to istotna kwestia, o której powinien pamiętać każdy rowerzysta. Przeglądy i konserwacje powinny być przeprowadzane regularnie, aby uniknąć niepotrzebnych awarii i konieczności zrezygnowania z przyjemności aż do momentu naprawy roweru. Jednak to miłośnicy kolarstwa, którzy wykorzystują swoje jednoślady do uprawiania sportu lub długich wypraw rowerowych, powinni wyposażyć się w podstawowe narzędzia i akcesoria do konserwacji rowerów.

Preparaty do konserwacji rowerów

O tym, że środki do konserwacji rowerów powinny być wysokiej jakości i posiadać specjalne zastosowanie, wie chyba każdy posiadacz roweru. Zwykłe środki czyszczące mogą więcej zaszkodzić nic pomóc, dlatego zamawiając preparaty do konserwacji warto korzystać jedynie z oferty producentów, specjalizujących się w tej branży.

W sklepie Addnature posiadamy szeroki wybór profesjonalnych preparatów do czyszczenia i konserwacji jednośladów. Specjalne płyny do czyszczenia i konserwacji układu napędowego, a także środki usprawniające jazdę to nieliczne preparaty, jakie mogą Państwo u nas kupić. Oferujemy również różnego rodzaju szczotki i miękkie ściereczki do czyszczenia trudnodostępnych miejsc.

Jakie narzędzia do naprawy i konserwacji roweru warto posiadać?

Narzędzia do naprawy roweru to nie tylko klucz lub multitool, pozwalający na odkręcenie i przykręcenie koła. W sklepie Addnature proponujemy profesjonalne narzędzia do samodzielnej naprawy w tradycyjnym, a także kompaktowym formacie. Znajdą u nas Państwo m.in.:

  • ściągacze do kaset i korb,
  • klucze dynamometryczne,
  • narzędzia do łańcuchów i szczypce.

Na szczególna uwagę zasługują również takie narzędzia jak: klucze Torex i imbusowe, łyżki do opon, klucze do szprych.

Oferta narzędzi do naprawy rowerów w sklepie Addnature

Wyjeżdżając na częste wycieczki rowerowe, warto zaopatrzyć się w małe zestawy naprawcze i zawsze mieć je obok siebie. W skład takiego zestawu wchodzą wszystkie niezbędne narzędzia, które pozwolą każdemu naprawić rower i doprowadzić go do miejsca postojowego lub osoby specjalizującej się w konserwacji jednośladów.

Zestawy mininarzędzi to absolutny must-have dla każdego, kto posiada rower i często z niego korzysta. Zwłaszcza takie akcesoria jak minipomka są niezbędnym elementem, którego nie powinno zabraknąć nawet w trakcie jazdy w przestrzeni miejskiej.