Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Pompki podłogowe

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Pompki rowerowe podłogowe

Kolarstwo to jedna z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Nie dotyczy ona tylko profesjonalnych kolarzy, ale również amatorów, którzy uwielbiają spontaniczne i rekreacyjne wycieczki po okolicach.

Pompka podłogowa

Addnature wie, jak powszechna jest jazda na rowerze i z jakimi problemami spotykają się czasem rowerzyści. Jednym z nich jest niskie ciśnienie w oponach, które może później prowadzić do przebicia dętki lub deformacji całej ramy koła i w rezultacie do zepsucia roweru. Aby tego uniknąć, nasza strona oferuje szereg nie tylko mini pompek, czy takich z nabojami CO2, ale również pompki rowerowe podłogowe.

Pompki podłogowe do rowerów - czym się one wyróżniają?

Przede wszystkim szeregiem możliwości. Modele oferowane przez Addnature kierowane są zarówno do zwykłych miłośników kolarstwa, jak i ich zespołów zajmujących się naprawą rowerów podczas różnego rodzaju wyścigów.

Wszystkie rodzaje pompek podłogowych do rowerów cechuje najlepsza jakość w najniższej cenie. Wiele marek np. Topeak czy Red Cycling Products, z którymi współpracujemy, stale pracuje nad zwiększeniem wydajności. Większość z nich osiąga to dzięki wprowadzeniu trzystopniowej skali optymalizacji rękojeści czy kompatybilności z wszystkimi zaworami.

Sprawdza się to zwłaszcza w czasie wyścigów, gdy podczas zwiększania ciśnienia w oponach kolarzy liczy się oczywiście szybkość pompowania, ale również jego ergonomiczność i precyzyjność. Zapewnia je stabilna budowa pompek podłogowych, długi, elastyczny wąż, duży i czytelny manometr, ergonomiczny uchwyt czy upustowy zawór powietrza.

To, że pompki podłogowe najlepiej służą profesjonalistom, nie oznacza jednak, że nie sprawdzą się one przy codziennym użytkowaniu. O ich uniwersalności świadczy przede wszystkim wentyl, który pasuje do wszystkich typów zaworów, ale także dźwignia zapewniająca duże ciśnienie nawet dla rowerów szosowych. Niektóre modele są także składane, dzięki czemu bez problemu można je spakować do plecaka i zabrać na całodzienną rowerową przygodę.

Podłogowe pompki rowerowe to zatem idealne rozwiązanie dla wszystkich kolarzy ceniących sobie precyzję wygodę użytkowania i możliwość korzystania z pompek w każdej sytuacji. Są one wręcz niezbędne na długich rowerowych wycieczkach.