Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

20 LAT ADDNATURE

Zakupy z kartą upominkową

Zakupy z kartą upominkową:

Z powodu niespodziewanych problemów technicznych nie oferujemy w tej chwili bonów prezentowych. Pracujemy obecnie nad rozwiązaniem usterki, by jak najszybciej przywrócić bony do naszego asortymentu. Dziękujemy za zrozumienie!

Warunki zamawiania i korzystania z kart upominkowych?

 • Zamawianie wyłącznie kart upominkowych, z wyłączeniem innych produktów, nie generuje żadnych dodatkowych kosztów związanych z przesyłką.
 • Po zaksięgowaniu płatności , karta upominkowa wraz z kodem zostanie wysłany na podany wcześniej adres e-mail.
 • Karty upominkowe nie podlegają zwrotowi.
 • Karta upominkowa służy do jednokrotnego użytku.
 • Ze względów technicznych można wykorzystać jeden kod na jedno zamówienie.
 • Karta upominkowa nie łączy się z innymi oferowanymi w sklepie promocjami oraz rabatami. Kody rabatowe nie sumują się ze sobą.
 • Po złożeniu zamówienia z wykorzystaniem kodu, ze względów technicznych nie można ponownie użyć tego samego kodu.
 • Płatność kodami rabatowymi odbywa się, tak jak w przypadku pozostałych zamówień, zgodnie z warunkami płatności oferowanymi przez nasz sklep. Zakupy na rachunek oraz sprzedaż ratalna nie są możliwe.
 • Karta upominkowa nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości ani w części. Również kwota niewykorzystana podczas dokonywania zamówienia nie podlega zwrotowi.

Należy zwrócić uwagę: Nie ma możliwości użycia kilku kart upominkowych podczas jednego zamówienia oraz łączenia ich z innymi kodami (np. pochodzącymi z Newsletterów). W ogólnym założeniu obowiązuje zasada jednego kodu rabatowego na jedno zamówienie. Po dokonaniu zamówienia, nie można ponownie użycia karty upominkowej.

Jakie są przyczyny braku akceptacji kart upominkowych przez system?

 • Najczęstszą przyczyną takiej sytuacji jest zwykły błąd w pisowni, podczas wprowadzania ciągu znaków kodu. Radzimy skorzystać z naszej wskazówki: Należy skopiować kod otrzymany w wiadomości e-mail , a następnie wkleić go w odpowiednie pole na stronie sklepu. Jest to najprostszy i najpewniejszy sposób. Upewnij się dodatkowo, że nie została wprowadzona żadna spacja podczas wpisywania kodu.
 • Podczas jednego zamówienia można wykorzystać jedną kartę upominkową.
 • Wszelkiego rodzaju kody rabatowe i karty upominkowe nie sumują się ze sobą.
 • Kod został już wykorzystany , a zatem karta upominkowa jest nieważny.
 • Upłynął okres ważności kuponu.

W jaki sposób wprowadzić kod z karty upominkowej?

W sklepie Addnature kod rabatowy należy wprowadzić i potwierdzić w kroku 3 podsumowania zamówienia. Pole, w którym trzeba wpisać odpowiedni ciąg znaków, znajduje się w prawym górnym rogu strony. Istnieje możliwość wykorzystania jednego kodu na jedno zamówienie. Ze względów technicznych, po dokonaniu zamówienia z wykorzystaniem kodu, nie można ponownie użyć tej samej karty upominkowej.

W przypadku zwrotu towarów zakupionych z wykorzystaniem kodu rabatowego, kwota widniejąca na rachunku zostanie zwrócona. Kody zniżkowe obejmują tylko produkty znajdujące się w koszyku, nie dotyczą natomiast kosztów dostawy. Nie ma wyznaczonej kwoty minimalnej zamówienia koniecznej do skorzystania z karty upominkowej.


Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.