Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Klean Kanteen

87 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 25
 • 0
 • 0
 • 3
 • 1
 • 9
 • 0
 • 1
 • 7
 • 0
 • 3
 • 0
 • 0
 • 4
 • 4
 • 0
 • 37
 • 3
 • 3
Klean Kanteen

Klean Kanteen – ekologiczne bidony i pojemniki na żywność bez BPA

Klean Kanteen oferuje miłośnikom outdooru i wypoczynku na łonie natury ekologiczne i nieszkodliwe dla zdrowia bidony, termosy, pojemniki na żywność i niezbędne akcesoria. Historia sukcesu tych produktów dopiero się zaczyna. Coraz silniejsze uwrażliwienie społeczeństwa na kwestie ochrony środowiska, zdrowego trybu życia oraz zrównoważonego rozwoju sprawia, że produkty Klean Kanteen maja przed sobą wielką przyszłość.

Sortuj
 
Strona 1 z
2

Termosy i butelki marki Klean Kanteen

Historia marki Klean Kanteen rozpoczęła się w 2002 roku. Wówczas jeszcze butelki na wodę wykonane ze stali nierdzewnej nie były popularne w użytku indywidualnym. Najczęściej produkowano butelki z tworzyw sztucznych, które były bardzo niekorzystnym rozwiązaniem dla środowiska naturalnego. Dlatego też Robert Seal zwracając uwagę na istnienie tego problemu stworzył prototyp butelki Klean Kanteen, którą wykonał z materiałów zakupionych w lokalnym sklepie w Chico w Kalifornii.

Klean Kanteen

W 2004 roku Robert zaprezentował model 27oz Klean Kanteen na rynku, chcąc przedstawić ludziom korzystne właściwości jakie ma butelka wykonana z tego materiału: jest bezpieczna, zdrowa, lekka i nadaje się do przetworzenia w materiał wolny od szkodliwych substancji chemicznych. Założeniem marki Klean Kanteen jest zaproponowanie użytkownikom alternatywy umożliwiającej zakup dobrych jakościowo produktów bezpiecznych dla środowiska. Produkty marki były użytkowane przez uczestników spotkań na rzecz ochrony środowiska, festiwali muzycznych, w czasie aktywności outdoorowych, a także podczas innych wydarzeń.

W 2005 roku markę przejęła rodzina Cresswell, która rozbudowuje firmę zgodnie z pierwotnym założeniem Seala – produkty wykonywane są ze stali nierdzewnej, która nie wpływa negatywnie na środowisko i nie przyczynia się do gromadzenia odpadów. Markę prowadzą brat i siostra - Jeff Cresswell i Michelle Kalberer, którzy dbają o prawidłowy rozwój firmy oraz o bezpieczne zdobywanie kolejnych światowych rynków, a ponadto kierują dzialanością charytatywną firmy..

Duży przełom przyszedł w 2007 i 2008 roku kiedy w mediach zrobiło się głośno na temat szkodliwości BPA – wówczas wielu konsumentów zaczęło poszukiwać alternatywy dla produktów z tworzyw sztucznych, które zostały uznane za produkty potencjalnie kancerogenne. Bardzo szybko zwiększyło się zapotrzebowanie na produkty marki Klean Kanteen – ponadto z roku na rok wzrasta świadomość konsumentów w zakresie szkodliwości wyrzucania plastiku i wielu ludzi decyduje się na wybór alternatywnego produktu. W bardzo krótkim czasie produkty marki zostały docenione przez użytkowników, co jest dużym sukcesem jej właścicieli, a także pokazuje efektywność i znaczenie działań na rzecz ochrony środowiska. Marka od 2014 roku dołączyła do organizacji 1% i przekazuje ponad 1% swoich dochodów na działalność charytatywną dla organizacji non-profit działających na rzecz planety. W 2012 roku Klean Kanteen dołączyła również do grona firm certyfikowanych znakiem „Certified B Corporations”, która zrzesza firmy spełniające rygorystyczne standardy działalności.

Butelki Klean Kanteen

Produkty Klean Kanteen doskonale nadają się do użytku dla sportowców i osób podejmujących aktywności outdoorowe. W ofercie dostępne są modele butelek o różnej pojemności, dzięki czemu każdy klient ma możliwość dopasowania produktu do swoich potrzeb – od małych butelek Klean Kanteen o pojemności 335 ml po duże butle 1900 ml. W ofercie sklepu dostępne są także niewielkie butelki 148 ml ze smoczkiem dla najmłodszych użytkowników. Dzięki wytrzymałemu materiałowi produkty mogą być stosowane przez wiele lat.

Sportowcy w czasie treningu potrzebują dużo wody, by na bieżąco uzupełniać braki płynów i nie dopuścić do odwodnienia organizmu. Wygodne butelki Klean Kanteen mogą być używane jako bidony dla rowerzystów lub wygodne pojemniki na wodę dla innych użytkownikow - w czasie biegów czy wspinaczki. Bezpieczne, szczelne zamknięcie i odporna na zarysowania powłoka zewnętrzna sprawiają, że użytkowanie butelek jest bardzo wygodne i bezproblemowe. Ponadto materiał wewnętrzny odporny jest na utratę temperatury napojów, dlatego nadaje się nie tylko do napełniania wodą, ale może być używany do przenoszenia soków, napojów energetycznych i innych płynów, także ciepłych.

Zależnie od pojemności butla sprawdzi się podczas krótkich lub dłuższych aktywności – odpowiednio dobrany stop stali nierdzewnej nie pochłania zapachów i zapewnia długie trzymanie temperatury:

 • Ciepłe napoje do 6 godzin,
 • Zimne napoje do 24 godzin.
Butelki Klean Kanteen

Producent Klean Kanteen oprócz tradycyjnych modeli butelek przygotował również produkty o większej średnicy, dzięki czemu można z nich korzystać również w formie pojemników na posiłek. Ponieważ produkty Klean Kanteen przygotowywane są z myślą długoterminowym użytkowaniu każdy z modeli bidonów i butelek może mieć zamocowane inne modele zakrętek – odkręcane korki pozwalają na wylewanie się dużego strumienia płynu, amniejsze zakrętki z „dziubkiem” od bidonu albo szerokie zakrętki, jak z kubków termicznych, ułatwiają swobodne napicie się bezpośrednio z butelki.

Termosy Klean Kanteen

Akcesoria amerykańskiej marki nadają się także do przechowywania produktów spożywczych. Dzięki dobrej izolacji temperatury od panujących na zewnątrz warunków termosy Klean Kanteen nadają się do korzystania z nich podczas długich wycieczek trekingowych – nawet po kilku godzinach zamknięty w nich posiłek jest ciepły i nadaje się bezpośrednio do zjedzenia.

W ofercie produktów Klean Kanteen dostępnych w sklepie Addnture znajdują się także puszki na produkty spożywcze – różne ich pojemności umożliwiają bezpieczne zapakowanie produktów spożywczych i odizolowanie ich od czynników zewnętrznych. Wykonane ze stali szlachetniej puszki nie chłoną zapachów i łatwo się czyszczą – mogą być użytkowane do dowolnego rodzaju produktów spożywczych.

Kształty pojemników Klean Kanteen zostały wykonane w taki sposób, aby ich czyszczenie było łatwe i wygodne – zredukowana została ilość niewygodnych elementów profilowanych, które sprawiają, że czyszczenie jest dużą uciążliwością. Prosty kształt butelek i bidonów Klean Kanteen sprawia, że niejednokrotnie wystarczy przepłukanie wodą, by pozbyć się wszystkich resztek. System łatwego czyszczenia ma duże znaczenie szczególnie w czasie długiego trekkingu czy podczas uprawiania aktywności sportowych na długich dystansach, gdy długie czyszczenie byłoby problematyczne.

Produkty Klean Kanteen w ofercie Addnature

Dla osób, które lubią aktywne spędzanie czasu, a ponadto zależy im na odpowiedzialnym traktowaniu planety, marka Klean Kanteen przygotowała szeroki wybór produktów. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów bidony, butelki i termosy z powodzeniem mogą służyć przez wiele lat, bez uszczerbku na ich jakości.

W trosce o przyjemność użytkowania Klean Kanteen przygotował dla klientów produkty nie tylko trwałe, ale również estetycznie wykonane. Duży wybór intensywnych barw, jak i produktów w tradycyjnym stalowym kolorze, pozwala na dopasowanie produktu do swoich indywidualnych potrzeb i upodobań. W ofercie amerykańskiej marki znajduje się także szereg akcesoriów, które wpływają na użytkowanie, ułatwiając je i pozwalając na jeszcze lepsze dopasowanie produktu do swoich wymagań. Dzięki kompatybilnym z różnymi modelami zakrętkom sprzęt może być używany w różny sposób, zależnie od tego jaką użytkownik ma w danym momencie potrzebę.Potrzebujesz pomocy?
Brak wsparcia telefonicznego
Więcej informacji
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.