Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Klean Kanteen

82 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 11
 • 0
 • 0
 • 8
 • 1
 • 6
 • 0
 • 6
 • 5
 • 2
 • 3
 • 1
 • 8
 • 3
 • 0
 • 0
 • 26
 • 0
 • 3
Klean Kanteen

Klean Kanteen – ekologiczne bidony i pojemniki na żywność bez BPA

Klean Kanteen oferuje miłośnikom outdooru i wypoczynku na łonie natury ekologiczne i nieszkodliwe dla zdrowia bidony, termosy, pojemniki na żywność i niezbędne akcesoria. Historia sukcesu tych produktów dopiero się zaczyna. Coraz silniejsze uwrażliwienie społeczeństwa na kwestie ochrony środowiska, zdrowego trybu życia oraz zrównoważonego rozwoju sprawia, że produkty Klean Kanteen maja przed sobą wielką przyszłość.

Sortuj
 
Strona 1 z
2

Termosy i butelki marki Klean Kanteen

Historia marki Klean Kanteen rozpoczęła się w 2002 roku. Wówczas jeszcze butelki na wodę wykonane ze stali nierdzewnej nie były popularne w użytku indywidualnym. Najczęściej produkowano butelki z tworzyw sztucznych, które były bardzo niekorzystnym rozwiązaniem dla środowiska naturalnego. Dlatego też Robert Seal zwracając uwagę na istnienie tego problemu stworzył prototyp butelki Klean Kanteen, którą wykonał z materiałów zakupionych w lokalnym sklepie w Chico w Kalifornii.

Klean Kanteen

W 2004 roku Robert zaprezentował model 27oz Klean Kanteen na rynku, chcąc przedstawić ludziom korzystne właściwości jakie ma butelka wykonana z tego materiału: jest bezpieczna, zdrowa, lekka i nadaje się do przetworzenia w materiał wolny od szkodliwych substancji chemicznych. Założeniem marki Klean Kanteen jest zaproponowanie użytkownikom alternatywy umożliwiającej zakup dobrych jakościowo produktów bezpiecznych dla środowiska. Produkty marki były użytkowane przez uczestników spotkań na rzecz ochrony środowiska, festiwali muzycznych, w czasie aktywności outdoorowych, a także podczas innych wydarzeń.

W 2005 roku markę przejęła rodzina Cresswell, która rozbudowuje firmę zgodnie z pierwotnym założeniem Seala – produkty wykonywane są ze stali nierdzewnej, która nie wpływa negatywnie na środowisko i nie przyczynia się do gromadzenia odpadów. Markę prowadzą brat i siostra - Jeff Cresswell i Michelle Kalberer, którzy dbają o prawidłowy rozwój firmy oraz o bezpieczne zdobywanie kolejnych światowych rynków, a ponadto kierują dzialanością charytatywną firmy..

Duży przełom przyszedł w 2007 i 2008 roku kiedy w mediach zrobiło się głośno na temat szkodliwości BPA – wówczas wielu konsumentów zaczęło poszukiwać alternatywy dla produktów z tworzyw sztucznych, które zostały uznane za produkty potencjalnie kancerogenne. Bardzo szybko zwiększyło się zapotrzebowanie na produkty marki Klean Kanteen – ponadto z roku na rok wzrasta świadomość konsumentów w zakresie szkodliwości wyrzucania plastiku i wielu ludzi decyduje się na wybór alternatywnego produktu. W bardzo krótkim czasie produkty marki zostały docenione przez użytkowników, co jest dużym sukcesem jej właścicieli, a także pokazuje efektywność i znaczenie działań na rzecz ochrony środowiska. Marka od 2014 roku dołączyła do organizacji 1% i przekazuje ponad 1% swoich dochodów na działalność charytatywną dla organizacji non-profit działających na rzecz planety. W 2012 roku Klean Kanteen dołączyła również do grona firm certyfikowanych znakiem „Certified B Corporations”, która zrzesza firmy spełniające rygorystyczne standardy działalności.

Butelki Klean Kanteen

Produkty Klean Kanteen doskonale nadają się do użytku dla sportowców i osób podejmujących aktywności outdoorowe. W ofercie dostępne są modele butelek o różnej pojemności, dzięki czemu każdy klient ma możliwość dopasowania produktu do swoich potrzeb – od małych butelek Klean Kanteen o pojemności 335 ml po duże butle 1900 ml. W ofercie sklepu dostępne są także niewielkie butelki 148 ml ze smoczkiem dla najmłodszych użytkowników. Dzięki wytrzymałemu materiałowi produkty mogą być stosowane przez wiele lat.

Sportowcy w czasie treningu potrzebują dużo wody, by na bieżąco uzupełniać braki płynów i nie dopuścić do odwodnienia organizmu. Wygodne butelki Klean Kanteen mogą być używane jako bidony dla rowerzystów lub wygodne pojemniki na wodę dla innych użytkownikow - w czasie biegów czy wspinaczki. Bezpieczne, szczelne zamknięcie i odporna na zarysowania powłoka zewnętrzna sprawiają, że użytkowanie butelek jest bardzo wygodne i bezproblemowe. Ponadto materiał wewnętrzny odporny jest na utratę temperatury napojów, dlatego nadaje się nie tylko do napełniania wodą, ale może być używany do przenoszenia soków, napojów energetycznych i innych płynów, także ciepłych.

Zależnie od pojemności butla sprawdzi się podczas krótkich lub dłuższych aktywności – odpowiednio dobrany stop stali nierdzewnej nie pochłania