Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Biwak z rodziną - Cieszcie się latem wśród natury

Komperdell

49 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 33
 • 3
 • 2
 • 10
 • 5
 • 0
 • 0
 • 0
 • 4
 • 1
 • 1
 • 2
 • 0
 • 1
 • 1
 • 0
 • 1
 • 0
 • 0
Komperdell

Komperdell – przekonuje jakością

Austriackie przedsiębiorstwo Komperdell to jedna z najważniejszych obecnie marek w segmencie narciarstwa, trekkingu i wspinaczki górskiej, oferująca kijki, ochraniacze i rękawice, cenione zwłaszcza przez zawodowych sportowców. Uhonorowana licznymi nagrodami marka Komperdell cieszy się dużym zaufaniem także wśród osób uprawiających sport rekreacyjnie.

Sortuj
 
Strona 1 z
1

Komperdell kijki trekkingowe na podbój szlaków turystycznych

Austriacki producent kijków trekkingowych i narciarskich, firma Komperdell, to obecnie jedna z najważniejszych marek działających na rynku akcesoriów dla narciarzy i fanów pieszej wędrówki. Oferowane wysokiej jakości wyposażenie, a także mała kolekcja ochronnych i ciepłych kamizelek sportowych zyskały uznanie zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, a same produkty marki Komperdell zostały uhonorowane wieloma nagrodami i odznaczeniami jakości. Jeśli poszukujesz trwałości, doskonałego wykonania, wieloletniego użytkowania i wygody użytkowania, kijki trekkingowe i narciarskie Komperdell są z pewnością warte uwagi.

Komperdell kijki turystyczne

Kije trekkingowe w góry – solidne wyposażenie z Austrii

Firmę Komperdell łączy z rynkiem narciarskim i turystycznym długa historia, bo pierwsze modele kijów narciarskich pojawiły się w ich ofercie już w 1928 roku. W tamtym okresie były to oczywiście modele proste, jednak marka wraz z rozwijającym się rynkiem dotarła z czasem do nowych technologii poprawiających wytrzymałość, wydajność i funkcjonalność kijków. Stosowane początkowo kije drewniane zastąpiono z czasem modelami bambusowymi, co zmniejszyło ich wagę i podniosło ogólną wytrzymałość sprzętu. Dopiero po II Wojnie Światowej udało się jednak całkowicie odmienić sposób myślenia o narciarstwie, wprowadzić do sprzedaży kijki metalowe, a z czasem dostrzec ich zastosowanie także poza stokiem narciarskim – pierwsze kijki trekkingowe okazały się strzałem w 10 dla tych, którzy uwielbiali rekreacyjne spacery po górach i bardziej wymagającym terenie.

Z kijków narciarskich Komperdell korzystali na przestrzeni lat sportowcy wielu nacji, konkurujący na arenie międzynarodowej w zjazdach, slalomach czy biegach narciarskich. Postęp na polu jakości, trwałości i niskiej wagi materiału poczyniony przez markę nie tylko zwiększył komfort korzystania ze sprzętu dla doświadczonych zawodników, ale też poprawił podejście marki do produkcji kijków trekkingowych Komperdell na potrzeby rekreacyjne i turystyczne. Z czasem metal został zastąpiony więc stalą nierdzewną, lżejszymi stopami aluminium, a także włóknami węglowymi. Dziś stosowane są już tylko najnowocześniejsze, wysokiej jakości tworzywa gwarantujące doskonałą ergonomię, optymalny chwyt, pełną regulację długości kija, lekką konstrukcję i najwyższą wytrzymałość. To kije stworzone do wieloletniego użytkowania.

Kijki trekkingowe Komperdell dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Każdy, kto docenia aktywność na świeżym powietrzu i możliwości wysiłku na pozornie lekkim spacerze zauważy, jak doskonałym rozszerzeniem wyposażenia rekreacyjnego będą kijki trekkingowe austriackiego producenta. W ofercie dostępnej w Addnature.pl pojawia się obecnie kilkanaście różnorodnych wzorów i modeli kijków, w różnych wariantach kolorystycznych, ale i konstrukcyjnych. Producent tworzy rozwiązania dopasowane do potrzeb najmłodszych amatorów pieszych wędrówek, ale i tych którzy od lat spędzają wiele godzin na długich spacerach górskich i wymagają od sprzętu znacznie więcej.

Wśród stosowanych przez Komperdell systemów i rozwiązań technologicznych, oprócz szerokiego wykorzystania wyjątkowo lekkich włókien węglowych, ciekawą propozycją są zaproponowane przez producenta mechanizmy składania gwarantujące łatwą obsługę kijków, kompaktowe wymiary oraz pewność, że kij po rozłożeniu zapewni wsparcie tak wysokie, jak tradycyjne kije jednosegmentowe. Opracowana przez markę technologia Trailstick odpowiadająca za napięcie linki w kijach po rozłożeniu i złożeniu jest jednym z najtrwalszych tego typu rozwiązań dostępnych na rynku akcesoriów do turystyki pieszej. Dodatkowo, marka wprowadza do swojej oferty jednosegmentowe kijki biegowe Trail Runner z wygiętą rurą i antypoślizgowym chwytem, dopasowujące się do dynamiki ruchu rąk podczas biegu, niezastąpione dla amatorów dynamicznych treningów na szlakach górskich i stromym terenie.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.