Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Spadają liście, spadają i ceny - Łap posezonowe okazje

Mizuno

160 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 73
 • 0
 • 0
 • 32
 • 9
 • 50
 • 2
 • 1
 • 0
 • 3
 • 6
 • 6
 • 13
 • 5
 • 2
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Mizuno
Mizuno

Mizuno – Never Stop Pushing

Japoński producent Mizuno już od ponad stu lat oferuje artykuły sportowe i odzież. Oprócz firmowej reprezentacji lekkoatletycznej firma Mizuno wspiera odnoszących międzynarodowe sukcesy sportowców, dzięki czemu przy projektowaniu nowych produktów może korzystać z doświadczeń ekspertów.

Sortuj
 
Strona 1 z
3

Mizuno – historia marki

Sport odgrywa kluczową w życiu wielu ludzi dookoła świata. Marka Mizuno nie tylko wspiera aktywność sportową poprzez dostarczanie lepszych akcesoriów, ale również rozwija produkty i usługi pozwalające na wyciągnięcie maksymalnych korzyści z wprowadzania sportu do codziennego życia przeciętnego mieszkańca planety. Jak dumnie głosi ich motto, „zrobimy wszystko, by ludzie dookoła świata byli szczęśliwi dzięki sile, jaką daje sport”.

Mizuno buty do biegania

Marka Mizuno powstała w 1906 roku w Japonii. Już od samego początku jej założyciele wierzyli, że sport jest siłą zdolną łączyć pokolenia. Pierwszą działalnością marki była wyłącznie sprzedaż, a jednym z towarów cieszących się największym zainteresowaniem były piłki bejsbolowe. Szybko jednak okazało się, że prowadzący firmę bracia mają również talent do produkcji artykułów sportowych. Już w rok od założenia firmy udało im się sprzedać pierwsze, zrobione na zamówienie elementy odzieży sportowej, a po kilku latach ich produkcja ruszyła z pełną mocą.

Marka Mizuno szybko rozwinęła swoją działalność, poszerzając ją o rękawice i piłki bejsbolowe, a także bluzy, koszulki i spodenki do biegania. Przez pewien czas w sprzedaży pojawiały się coraz to nowe produkty, które zgodnie z zainteresowaniem klientów szybko z oferty znikały, bądź też pozostawały tam na dłużej. Produkty takie jak narty nie trafiły w gusta klientów – z drugiej jednak strony opracowane przez Mizuno kije golfowe podbiły sportowy świat i do dziś stanowią doskonały element sprzedażowy marki. Nic jednak nie jest w stanie przebić sukcesu, jakim okazała się zapoczątkowana w 1982 roku produkcja butów do biegania.

Mizuno – buty do biegania

Mizuno traktuje wypuszczane przez siebie buty do biegania jako uzupełnienie możliwości człowieka. To właśnie dzięki temu podejściu ich buty zdobyły popularność wśród profesjonalnych sportowców, począwszy od biegaczy aż do tenisistów z najwyższych szczebli rankingu światowego. Sport to dziedzina skrajnie konkurencyjna. Walka z przeciwnikiem lub ze swoimi słabościami zawsze polega na tym samym – pokonaniu przeszkody. Buty Mizuno pomagają dążyć do perfekcji, niezależnie od powodów, dla jakich człowiek decyduje się na uprawianie sportu.

Mizuno Wave Sky

Zaprojektowane specjalnie dla osób, które preferują bieganie na długich dystansach Wave Sky to buty dające maksymalną amortyzację i wygodę, jakiej wielu modelom obuwia do biegania zwyczajnie brakuje. Wysoce zaawansowana cholewka DynamotionFit utrzymuje stopę stabilnie, dostosowując się do podłoża oraz stopy i chroniąc ją przed odciskami i kontuzjami podczas długich biegów.

Mizuno Wave Rider

Pierwszy model kultowych butów Wave Rider powstał już w 1997 roku. Ten anatomicznie dopasowany do stopy but szybko stał się wyznacznikiem jakości i podstawowym elementem wyposażenia dla biegaczy dookoła świata, stanowiącym symbol niepohamowanej pasji biegania. Dążenie do perfekcji jest jednak elementem DNA marki Mizuno, dlatego też model Wave Rider jest nieustannie dopracowywany tak, by sprostać rosnącym wymaganiom klientów. Wyposażony obecnie w najwyższej jakości amortyzację, stabilną oprawę oraz zaawansowane technologicznie materiały, Wave Rider daje możliwość swobodnego biegania bez obciążeń.

Bieganie to potęga

Bieganie jest siłą, która napędza nie tylko profesjonalistów, ale i amatorów różnych form sportu. Mizuno doskonale wie, jak dobrze jest poczuć pełną mobilność i lekkość podczas biegu, dlatego ich podstawowym punktem skupienia jest rozwijanie technologii w kierunku najwyższego komfortu. Buty do biegania Mizuno są częstym elementem turniejów tenisowych, Igrzysk Olimpijskich i światowej klasy zawodów amatorskich, podczas których bieganie wznoszone jest do rangi potęgi. Znajdziecie je także w Addnature.pl – zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.