Addnature sklep internetowy - addnature
Majowe celebracje - tylko przez krótki czas
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 399 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

NITECORE

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Latarki Nitecore - oświetleniowe rozwiązanie na outdoorowe wyzwanie!

Nitecore jest jednym z największych producentów latarek, który od momentu stworzenia marki wypuścił na rynek wiele innowacyjnych i niezwykle praktycznych rozwiązań oświetleniowych. Zarówno tradycyjne latarki ręczne, jak i latarki czołowe Nitecore charakteryzuje wysoka wydajność świetlna i niezwykła wytrzymałość na uszkodzenia, którą doceniają wszyscy fani outdooru. Latarki Nitecore mogą być z powodzeniem wykorzystywane w ekstremalnych warunkach outdoorowych. Dlaczego stały się tak popularne?

Latarki Nitecore wyznacznikiem jakości oświetlenia kieszonkowego

Marka Nitecore jest globalnym liderem latarek działających w technologii LED oraz dedykowanych do nich ładowarek. Przez lata swojego działania i ciągłej pracy nad nowymi technologiami, Nitecore zdołało opatentować aż 100 różnych rozwiązań wygrywających liczne nagrody, w tym amerykańską International Design Excellence Awards (IDEA), niemiecką iF Design Award, Red Dot Design Award i japońską G-Mark (Good Design). Projekty marki zawsze dążą do najwyższej funkcjonalności, sprawności działania i mobilności, ale co najważniejsze, nigdy nie tracą przy tym na estetyce i wyglądzie zewnętrznym.

Pomysł na stworzenie nowoczesnych latarek Nitecore czerpało z istniejącej na rynku niszy w kategorii wysokiej jakości specjalistycznych latarek outdoorowych. Dziś ich produkty sprawdzają się w wielu różnych branżach i są wykorzystywane nie tylko przez fanów pieszych wycieczek i wspinaczki, ale też przez różnorodne służby, ratowników czy pracowników fizycznych poruszających się po zmroku.

Innowacyjne latarki Nitecore – z zamiłowania do nowości

Marka stawiająca na podbój rynku latarek i oświetlenia przenośnego od zawsze wierzyła, że jej sukces leży w rękach innowacji i nieznanych dotąd rozwiązań. To na jej koncie można zanotować stworzenie pierwszej na świecie latarki typu AA wyposażonej w technologię Infinite Variable Brightness (NDI) czy latarki z inteligentnym napędem tłoka. Ciekawych rozwiązań w ofercie marki jest znacznie więcej, a Nitecore nie poprzestaje na stworzonych już projektach i nieustannie prowadzi poszukiwania nowych, lepszych pomysłów na funkcjonalne oświetlenie.

Nitecore podkreśla, że ich latarki są przystosowane do pracy w każdych warunkach. Jako dowód, a jednocześnie sposób na autopromocję, marka regularnie wspiera zespoły poszukiwaczy pracujących na miejscach trzęsień ziemi czy huraganów. Po tego rodzaju kataklizmach sprawne latarki i latarki czołowe Nitecore są w stanie pracować naprawdę wiele godzin, gwarantując dobrą widoczność niezależnie od warunków panujących w otoczeniu ratowników.

Latarki i latarki czołowe Nitecore w sklepie Addnature.pl

Chcąc zapewnić najlepszy dostęp do różnego rodzaju akcesoriów niezbędnych podczas wypraw outdoorowych, w ofercie Addnature.pl postawiliśmy na szeroki wybór latarek Nitecore obejmujący zarówno nagradzane modele latarek ledowych, jak i inne produkty z serii MultiTask i MultiTask Hybrid. Wiemy też, że przy dłuższych wyprawach niezbędne mogą się okazać dedykowane dla latarek Nitecore zapasowe, pojemne akumulatory oraz stworzone przez markę ładowarki pozwalające na szybkie odzyskanie pełnej mocy świecenia.

Wszystkie latarki i latarki czołowe Nitecore cechuje niezwykle wysoki czas pracy, który przy użyciu trybu oszczędnego może osiągnąć nawet kilkaset godzin nieprzerwanej pracy na jednym ładowaniu. W takich warunkach podróżowanie w dzień i w nocy staje się znacznie łatwiejsze i co najważniejsze – bezpieczne. Z latarkami Nitecore możesz dotrzeć wzrokiem wszędzie tam, gdzie światło dzienne nie dosięga i nie musisz obawiać się o wytrzymałość swojej latarki w całkowicie wyładowanym plecaku czy po upadku na twarde podłoże.