Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Spadają liście, spadają i ceny - Łap posezonowe okazje

Norrøna

Welcome to nature
Rodzinna norweska firma outdoorowa Norrøna została założona w 1929 roku. Czerpiąc inspirację z surowej norweskiej puszczy i wkładając swoją pasję do natury w każdy produkt, marka oferuje innowacyjne, funkcjonalne ubrania i akcesoria na każdą przygodę na świeżym powietrzu. Wszystkie produkty firmy Norrøna przechodzą ten sam trzyletni proces projektowania: są projektowane od pomysłu do prototypu w siedzibie głównej firmy Norrøna, a następnie poddawane rygorystycznym testom przeprowadzanym w pięknym, lecz surowym arktycznym regionie Norwegii. Wszystko z myślą o użytkowniku. Etyczny handel i stosowanie materiałów przyjaznych dla środowiska są podstawą filozofii Norrøny, a firma dokłada wszelkich starań, aby działać w sposób jak najbardziej przyjazny dla środowiska. Norrøna jest zaangażowana w ograniczanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne i jest w pełni przejrzysta w zakresie procesów i rozwoju.
Odkryj nowe porodukty Norrøna

Zobacz inne produkty

Kierowana pasją do natury i inspirowana surową arktyczną pogodą, Norrøna tworzy przyjazną dla środowiska odzież outdoorową od 1929 roku z niestrudzonym zaangażowaniem w jakość, funkcjonalność i wzornictwo.
Firma rodzinna Norrøna produkuje wysokiej jakości produkty outdoorowe od 1929 roku. Nikolai Schirmer - narciarz, producent filmowy i ambasador marki wyjechał do Norwegii, aby dowiedzieć się więcej na temat historii i rzemiosła tej marki, znanej z produkowania w sposób zrównoważony, minimalistyczny, a jednocześnie funkcjonalnego sprzętu outdoorowego. Skrupulatne wykonanie i staranny rozwój produktu mają w Norrønie kluczowe znaczenie. Wszystkie produkty są opracowywane we własnym zakresie w swojej siedzibie Norrøna House, tuż za Oslo, a większość z nich przechodzi rygorystyczny trzyletni proces testowania, który umożliwia firmie udoskonalanie ich aż do momentu, gdy będą w 100% gotowe do użycia przez klienta.

Norrøna

299 Produkty
Sortuj