Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
pls
Outdoor Research: Przygoda – najlepsze źródło pomysłów
Wszystko zaczęło się w 1981 roku, gdy Ron Gregg założył markę Outdoor Research. Głęboko wierząc w to, że życie to przygoda, postanowił poświęcić się produkcji idealnego sprzętu do wypraw w plener i aktywnej turystyki. I choć zginął tragicznie pod lawiną ponad dziesięć lat temu, zespół specjalistów z firmy Outdoor Research dalej realizuje jego wizję.

Outdoor Research

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Outdoor Research: wybierz się na poszukiwanie przygody!

Wszechstronna marka odzieży i wyposażenia Outdoor Research wzmacnia swoją pozycję na rynku już od 1981 roku, kiedy to pojawiła się pierwsza linia sprzętu do wypraw plenerowych i aktywnej turystyki. Filozofia marki oparta na komfortowym i bezpiecznym wypoczynku na łonie natury jest odzwierciedlona w każdym produkcie sygnowany logo marki. Założyciel Outdoor Research od początku przyznawał, że motywacją do stworzenia marki była nieposkromiona potrzeba przebywania na zewnątrz, blisko natury i z pełną energią do doświadczania nowych sytuacji.

Kolekcja Outdoor Research w sklepie Addnature.pl

W ofercie marki pojawia się sprzęt i wyposażenie niezbędne na każdym etapie wyprawy i obcowania z przyrodą. Od rozbudowanej kolekcji odzieży outdoorowej, przez obuwie, sprzęt do kajakarstwa, namioty, po wyposażenie wspinaczkowe, Outdoor Research celuje w różne grupy odbiorców złączone jednym celem – przygodą i podróżą. Kolekcje marki podzielone są pod kątem konkretnych dyscyplin, wymagań i właściwości odzieży i sprzętu – sięgając po produkty Outdoor Research klient ma od początku wiedzieć jakiego wyposażenia może się spodziewać.

Outdoor Research Climbing Collection to kolekcja stworzona z myślą o wspinaczce i wygodnym poruszaniu się na pieszo na długich, wyczerpujących trasach. Podstawę stanowią tu pojemne i lekkie plecaki, w których zmieścisz niezbędny podczas wyprawy sprzęt i akcesoria.

Outdoor Research Gore-Tex Collection, zgodnie z nazwą skupia się na skutecznym wykorzystaniu tworzywa Gore-Tex w celu wzmocnienia odzieży i zapewnienia lepszej ochrony przed trudnymi warunkami atmosferycznymi spotykanymi na szlakach górskich o każdej porze roku.

Outdoor Research Helium Collection. Lekka, ale ciepła kurtka puchowa chroniąca przed wiatrem i deszczem? W kolekcji Helium znalazły się zarówno damskie, jak I męskie kurtki outdoorowe przystosowane do pogody przejściowej, jesienno-zimowej, ale też współgrające z odzieżą bazową i termiczną dla lepszej ochrony przed warunkami atmosferycznymi. W kolekcji kurtek zastosowano specjalną, wodoodporną powłokę Pertex Shield Diamond Fuse pokrywającą ramiona i kaptur kurtki, dla jeszcze skuteczniejszego zabezpieczenia przed opadami i przemoknięciem.

Outdoor Research Sun Protection. Brak ochrony przed promieniowaniem UV jest jednym z podstawowych błędów początkujących wędrowców i okazjonalnych amatorów turystyki górskiej. Czapka z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne, a w ekstremalnych przypadkach specjalnie przedłużony materiał na plecach to podstawa, jeśli nie chcesz mierzyć się z poparzeniami słonecznymi na głowie i karku. W kolekcji Sun Protection znajdziesz wszsytko, co niezbędne by przygotować się na letnią wędrówkę po górach.

Outdoor Research Transcendent Collection. Kolekcja Transcendent to już typowe, ciepłe kurtki zimowe przystosowane do ochrony ciała przed chłodem i wiatrem w niskich temperaturach. To jedna z ulubionych kolekcji alpinistów i osób, które zimą spędzają wiele godzin na świeżym powietrzu. Zastosowanie szerokiego pikowania, wypełnienia naturalnym puchem oraz zewnętrznego materiału 20D Ripstop Shell pozwoliło stworzyć kurtki solidne, odporne na warunki atmosferyczne i zapewniające odpowiedni poziom ciepła przy zachowaniu pełnej swobody ruchów podczas wędrówek.

Niepodważalna jakość i trwałość odzieży outdoorowej

Stworzenie tak solidnej i rozbudowanej oferty akcesoriów, wyposażenia i odzieży outdoorowej wymagało od marki wielu lat działań, rozwoju i wsłuchiwania się w potrzeby swoich odbiorców. Od początku kluczem było tworzenie sprzętu, który wzbogaci doświadczenia z wpraw i sprawi, że przygoda na łonie natury stanie się jeszcze ciekawsza i bardziej ekscytująca. Droga do szczytu powinna być równie ważna i wzbogacająca, jak jego zdobycie. Z właściwie przygotowanym wyposażeniem i odzieżą ochronną, osiągnięcie takiej równowagi jest w pełni możliwe, niezależnie od warunków.