Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Biwak z rodziną - Cieszcie się latem wśród natury

Outwell

Explore the outdoors
Outwell znany jest z produkcji wyspecjalizowanych produktów outdoorowych, dzięki którym wyjazdy na kempingi stają się wielka rodzinna przygodą. Marka należąca do duńskiej rodzinnej firmy Oase Outdoor stała się liderem w branży kempingowej. Z wielką pasją, dzięki własnym doświadczeniom i opiniom specjalistów na całym świecie, tworzą innowacyjne produkty, które wyznaczają standardy w całej branży. Dzięki szerokiej gamie praktycznego i funkcjonalnego wyposażenia klasy premium, Outwell da każdemu radość z przebywania na świeżym powietrzu.

Topowe kategorie Outwell

Najpopularniejsze namioty Outwell

Inne kategorie Outwell

Na kempingu jak w domu

Wiele osób ceni sobie komfort z własnych czterech ścian podczas biwakowania na łonie natury. Aby zapewnić luksusową wygodę na kempingu, Outwell oferuje odpowiednie produkty glampingowe, takie jak przestronne namioty, w których można stać w wyprostowanej pozycji i posiadające zaciemniane komory sypialniane. Należą do nich także super miękkie śpiwory, które mogą służyć jako kołdry oraz wysokiej jakości nadmuchiwane materace , dzięki którym na pewno nie zatęsknisz za swoim wygodnym łóżkiem. Dzięki stylowym meblom Outwell, sofom i fotelom poczujesz się naprawdę jak w domu.

Z kolei smukłe przenośne lodówki COLux przechowają produkty spożywcze w chłodnej temperaturze podczas podróży, a dzięki grillom gazowym Outwell można serwować nawet najbardziej wyrafinowane potrawy i cieszyć się nimi w pięknych okolicznościach przyrody.

Dowiedz się więcej o Outwell

Filmy wideo o produktach Outwell

Testy produktów Outwell

Outwell

482 Produkty
Sortuj
 
Strona 1 z
9


Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.