Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Biwak z rodziną - Cieszcie się latem wśród natury

Pacsafe

189 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 109
 • 1
 • 1
 • 35
 • 0
 • 26
 • 2
 • 0
 • 1
 • 7
 • 1
 • 0
 • 7
 • 5
 • 3
 • 0
 • 4
 • 0
 • 1
Pacsafe

Pacsafe – Smart Travel Gear

Marka Pacsafe została utworzona 1998 roku przez dwóch przyjaciół z Australii, którzy pływali żaglówką po całym świecie i odwiedzili ponad 80 krajów. Na podstawie doświadczeń własnych oraz innych podróżnych przekonali się, że konieczne jest stworzenie technologii chroniącej przed kradzieżą. Celem wszystkich produktów Pacsafe jest ochrona podróżnych przed kradzieżą.

Sortuj
 
Strona 1 z
4

Plecaki i torby Pacsafe

W czasie podróżowania – czy to rowerem, czy pieszo, za granicą czy na codziennej trasie do pracy lub szkoły – wiele razy jesteśmy narażeni na kradzież portfela, dokumentów czy osobistych przedmiotów. Wystarczy chwila nieuwagi, by stracić smartfona, portfel z dokumentami czy klucze – utrata dokumentów za granicą jest szczególnie problematyczna, dlatego wiele osób kochających podróże szuka rozwiązań, które pozwolą im skuteczniej chronić swoje rzeczy.

Pacsafe plecaki

Twórcom marki Pacsafe przyświecał podobny cel, gdy ponad 20 lat temu przygotowywali prototypowe torby i plecaki, zapobiegające kradzieży przenoszonego dobytku. Zamiast z niepokojem spać na swoim plecaku czy chować pieniądze w kieszeniach ubrań, wybierając torby Pacsafe można cieszyć się zwiedzaniem i smakiem przygody, bez konieczności ciągłego oglądania się przez ramię w poszukiwaniu zagrożeń. Torby i plecaki Pacsafe znajdziecie także w Addnature.pl!

Bezpieczna podróż – technologie chroniące przed kradzieżą

Jak można upewnić się, że nasz dobytek, nawet pozostawiony bez nadzoru, jest bezpieczny? Producent Pacsafe zapewnia rozwiązania, dzięki którym nawet pozostawiając plecak turystyczny czy torbę w jakimś miejscu nie trzeba martwić się o ich bezpieczeństwo. Często w czasie podróżowania można odczuć potrzebę zrzucenia na chwilę ciężaru z ramion – jeśli podróżuje się samotnie lub w małej grupie, bywa to trudne do zrealizowania.

Tymczasem dzięki technologiom chroniącym przed kradzieżą marki Pacsafe staje się to w pełni wykonalne. Jakie rozwiązania proponuje australijska marka? Między innymi możliwość przypięcia plecaka lub torby – dzięki temu rozwiązaniu można pozostawić swoje rzeczy bezpiecznie w jednym miejscu, przypięte do stabilnego obiektu (słupa, ogrodzenia, ławki itd.), a samemu swobodnie poruszać się po okolicznym terenie. To idealne rozwiązanie także podczas odpoczynku czy podróży pociągiem – bez obaw można pozostawić swój bagaż przypięty do półki bagażowej czy łóżka i spokojnie się zdrzemnąć lub odejść, by rozprostować nogi.

Wygodne w użytkowaniu zapięcia, linki i pasy pozwalają na szybkie rozłączenie bagażu, nie wymagają czasochłonnego odwiązywania czy wpisywania szyfrów. Jednocześnie stanowią solidne, odporne na przecięcie czy przerwanie zabezpieczenie.

Ponadto Pacsafe oferuje także standardowe akcesoria ochronne – kłódki z kluczykami, kłódki na kod, specjalne linki do noszenia portfela, zapobiegające wyrwaniu, zerwaniu czy ściągnięciu z uchwytu, zapinki zapobiegające otwarciu plecaka lub torby i wiele innych gadżetów, które w wymierny sposób podniosą bezpieczeństwo podróżowania z bagażem.

Torby i plecaki – komfort i bezpieczeństwo

Planując wycieczkę nawet na krótkiej trasie czy codzienne poruszanie się komunikacją miejską warto mieć na uwadze, że kieszonkowcom wystarczy zaledwie chwila naszej nieuwagi, by dobrać się do zawartości plecaka czy torby. Dlatego akcesoria Pacsafe wyposażone są w odpowiednie zabezpieczenia. Ponadto torby i plecaki australijskiej marki są niezwykle wygodne i umożliwiają przenoszenie różnego rodzaju bagaży w komfortowy sposób.

Innowacyjnym rozwiązaniem, w które są wyposażone zarówno torby, jak i plecaki Pacsafe, jest system RFID, zapewniający ochronę kart kredytowych i debetowych przed skanowaniem, umożliwiającym kradzież danych. Praktyka ta bywa wykorzystywana do kradzieży danych osobowych oraz środków finansowych – system RFID zawierają portfele Pacsafe, a także całe plecaki i torby.

Plecaki Pacsafe posiadają wygodny system nośny – w pełni spełniają funkcję wygodnego plecaka, a jednocześnie zapewniają ochronę przenoszonym rzeczom dzięki specjalnym ochraniaczom zamków, dodatkowym wzmocnieniom ze stali oraz zapięciom. Ponadto niektóre modele wyposażone są w kieszenie na przenoszenie laptopa oraz miejsce na system hydratacyjny.

Torby Pacsafe cechują się wygodnym pasem lub uchwytami i solidnymi zabezpieczeniami uniemożliwiającymi kradzież. Zarówno torby podróżne, jak i torby na ramię, saszetki, torby-listonoszki i portfele przygotowane są z materiałów gwarantujących wygodę użytkowania oraz bezpieczeństwo.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.