Rowerowy sklep online
Zwiedzaj miejskie dżungle | Znajdź swój sty
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 399 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

METODY PŁATNOŚCI

Szybkie przelewy online

Na addnature.pl możesz płacić szybkim przelewem internetowym. Po przejściu do płatności i wybraniu metody "Szybki przelew online", wybierz swój bank.

Po przekierowaniu na stronę Twojego banku, zaloguj się i potwierdź płatność. Zazwyczaj pieniądze są zaksięgowane w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.

Nasz dostawca płatności posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej i wykorzystuje szyfrowanie SSL do ochrony stron internetowych i poufności danych przesyłanych elektronicznie, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji.

Po dokonaniu płatności nastąpi ponowne przekierowanie na stronę addnature.pl, a Twoje zamówienie zostaje pomyślnie złożone.


PayPal

Wraz z systemem PayPal możesz łatwo, szybko i pewnie zapłacić za zamówienie na addnature.pl. Utwórz swoje konto w systemie PayPal i zapłać wygodnie za zamówione produkty. Zazwyczaj po dokonaniu płatności za pośrednictwem systemu PayPal, potwierdzenie zostanie wysłane natychmiast, dzięki czemu zamówienie może być zrealizowane bardzo szybko. Płacenie przez PayPal jest bezpłatne dla klienta – addnature.pl ponosi wszelkie ewentualne koszty.

Nie posiadsz jeszcze swojego konta PayPal? Wystarczy podać swoje konto bankowe na www.paypal.pl i za pomocą kilku kliknięć dokonać rejestracji. Trwa ona zaledwie kilka minut, gdyż jedynymi danymi, które należy podać są adres e-mail, adres korespondencyjny oraz dane bankowe. Dzięki posiadaniu konta PayPal można robić zakupy online szybko, bez ponoszenia dodatkowych kosztów i bez podawania swoich danych osobom trzecim.


Karta kredytowa

Wygodnie i pewnie: Płatność za pomocą polecenia zapłaty z Twojej karty kredytowej (VISA albo MasterCard). Wprowadź swój numer karty kredytowej, datę ważności oraz numer weryfikujący a sklep addnature.pl prześle Twoje dane za pomocą bezpiecznego szyfrowania. Jeżeli karta kredytowa nie zostanie odblokowana za pomocą kodów 3D Secure, prośba o kontrolę bezpieczeństwa zostanie przekierowana do Twojego banku. Kilka sekund później, Twoje zamówienie będzie mogło być przetwarzane. Obciążenie rachunku karty odbywa się tylko w przypadku wysłania towarów do klienta.


Jakie standardy bezpieczeństwa używane są przez Addnature?

Priorytetem dla nas jest posiadanie wiarygodnych i pewnych standardów bezpieczeństwa. Dlatego właśnie wszystkie oferowane przez nas metody płatności uznawane są za całkowicie bezpieczne i sprawdziły się w ostatnich latach jako najlepsze metody płatności za zakupy online.

Czy mogę zapłacić tylko część kwoty, a pozostałą część spłacać w ratach?

Nie jest to możliwe ze względów proceduralnych.

Czy mogę zmienić raz wybraną metodę płatności?

Niestety ze względów technicznych nie ma możliwości późniejszych zmian metody płatności. Jeżeli klient chce zmienić metodę płątności np. z polecenia zapłaty na PayPal, musi anulować istniejące zamówienie i dokonać zakupów jeszcze raz w naszym sklepie internetowym.