Addnature sklep internetowy - addnature
Zaoszczędź do 60%1 na sezonowej wyprzedaży
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Peeroton

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Marka Peeroton

Austriacka firma Peeroton od 1994 roku zajmuje się produkcją napojów w proszku, suplementów diety, przekąsek proteinowych, batonów i żeli energetycznych przeznaczonych dla najbardziej wymagających sportowców. Z produktów marki zadowoleni są nie tylko profesjonaliści lub eksperci żywienia sportowego. Godne zaufania składy, atrakcyjne smaki do wyboru i poręczne produkty dostępne są dla osób w każdym wieku, które chcą osiągnąć pełny potencjał wydajności w ciągu dnia.

Odżywki dla sportowców - Oferta marki Peeroton

Szczególne miejsce w kolekcji marki Peeroton zajmują przekąski proteinowe, batony i żele energetyczne, które pomogą utrzymać najwyższy poziom sprawności fizycznej i umysłowej w życiu codziennym. W ofercie znajdziemy szeroki wybór odżywek dla sportowców opracowanych przy współpracy naukowców i specjalistów w dziedzinie żywienia. Spożywać je można po intensywnym treningu wytrzymałościowym, w trakcie zawodów sportowych lub w przerwie między posiłkami. Błyskawiczne zaopatrzenie w witaminy i węglowodany gwarantują między innymi lekkostrawne przekąski o żelowej konsystencji, które dostępne są w kilku różnych owocowych smakach do wyboru. Dostępne są również poręczne przekąski białkowe, które po wyjściu z siłowni idealnie zastąpią czasochłonne w przygotowaniu koktajle.

Napoje dla sportowców

Podstawowym zadaniem wszystkich napojów sportowych jest uzupełnienie składników mineralnych, wzmocnienie układu odpornościowego, regulacja równowagi elektrolitowej i dostarczanie energii niezbędnej do efektywnego treningu. Powinny być one starannie skomponowane, orzeźwiające i łatwo przyswajalne. Efektywnym sposobem nawadniania przed i w trakcie wysiłku jest szeroki wybór napojów dla sportowców marki Peeroton, które gwarantują błyskawiczną regenerację i doskonałe orzeźwienie. Dostępne są różnego rodzaju napoje izotoniczne i hipotoniczne w proszku o wielu atrakcyjnych smakach. Szczególnie polecany dla sportowców o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko jest również regeneracyjny shake, który zawiera między innymi wysokiej jakości węglowodany, witaminy i minerały.

Suplementy fitness

Sklep Addnature.pl posiada szeroką gamę suplementów fitness marki Peeroton, które pomogą sprostać wymaganiom aktywnego trybu życia. Optymalna dawka minerałów, witamin i mikroelementów zmniejszy ryzyko kontuzji, skurczów i osłabieniu kości i stawów. Różnorodne produkty z szerokiej gamy spełniają najwyższe standardy jakości i są praktyczne do spożycia również w trakcie podróży. Przeznaczone są one nie tylko dla sportowców wyczynowych i miłośników ruchu, ale dla wszystkich, którzy zmagają się z przewlekłym, silnym stresem. Zastosowanie suplementów fitness od Peeroton, które zawierają niezbędne aminokwasy, możliwe jest również wtedy, gdy szukamy czegoś, co złagodzi ból mięśni.