Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Koce piknikowe

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Koc piknikowy - komfortowe posiedzenie na łonie natury

Nadeszło lato, co oznacza, że nadszedł czas na pikniki! Koce piknikowe to świetny sposób na zabezpieczenie jedzenia i napojów przed insektami pełzającymi po ziemi, ale także umożliwienie uczestnikom pikniku na swobodę przesiadywanie na ziemi, bez obaw o zabrudzenie czy przeziębienie. Koc piknikowy to lekki i kompaktowy koc outdoorowy, który można zabrać w dowolne miejsce. Łatwo składają się w małą torbę, dzięki czemu świetnie nadają się na kemping, pikniki i plażę. Koce piknikowe również lekkie, co ułatwia ich transport. Do wykonania kocy najczęściej wykorzystywane są włókna syntetyczne, takie jak tkanina poliestrowa, dzięki której koce piknikowe są łatwe do czyszczenia i nabierają właściwości wodoodporne.

Wybór najlepszego koca piknikowego

Wybór odpowiedniego koca piknikowego może być wyzwaniem, jeśli jesteś nowy w tym rodzaju kempingu. Istnieje wiele opcji, ale ważne jest, aby wybrać taki, który jest dobrze wykonany i wszechstronny. Po pierwsze, upewnij się, że rozmiar jest odpowiedni dla Twoich potrzeb. Zwróć uwagę, aby koc nie był zbyt duży, ponieważ utrudnia to znalezienie miejsca do odłożenia go, lub zbyt mały, ponieważ wtedy ogranicza swoją funkcjonalność. Tkanina powinna być również trwała i odporna na złe warunki atmosferyczne. Szukaj czegoś, co jest oddychające i łatwe do czyszczenia - co oznacza, że koc powinien mieć dobrą ocenę wodoodporności. Warto również zdecydować się na koc o dużej gramaturze, który jest wystarczająco gruby, aby zapewnić dużą ilość wyściółki między Tobą a podłożem.

Dostępne koce piknikowe w ofercie Addnature

Do dostępnych w sklepie Addnaature.pl koców piknikowych, należą:

  • standardowe prostokątne koce,
  • okrągłe koce,
  • kwadratowe koce.

Koce nie posiadają ograniczeń w kwestii pielęgnacji, można je bez szczególnej uważność prać w pralce. Do najpopularniejszych pozycji koców piknikowych, należą koce od wiodących producentów takich jak: CAMPZ, Cocoon, Klymit, Lafuma Mobilier czy Rumpl.