Addnature sklep internetowy - addnature
Wyprzedaż - rabaty do 80%¹
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
Polar
Polar – Upgrade your Performance
Pulsometry fińskiej firmy Polar gwarantują optymalny przebieg treningu zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób uprawiających sport w wolnym czasie. Od 1977 roku przedsiębiorstwo konsekwentnie umacnia pozycję lidera na rynku mobilnych pulsometrów i zegarków sportowych. Zegarki Polar umożliwiają stworzenie indywidualnych profilów dla danej dyscypliny sportu lub pensum treningowego, które następnie mogą być odczytywane i analizowane przez komputer. Dzięki temu produkty Polar umożliwiają każdemu użytkownikowi poprawę kondycji fizycznej.

Polar

2 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • żółty
  • czerwony

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Polar Cover do M450 komputera rowerowego, czerwony
Polar Cover do M450 komputera rowerowego, czerwony czerwony
Polar
Cover do M450 komputera rowerowego, czerwony
62,99 zł
Polar Pokrowiec
Polar Pokrowiec
Polar
Pokrowiec
62,99 zł

Zegarki i opaski sportowe Polar

Fiński producent pulsometrów Polar oferuje wysokiej jakości produkty pozwalające na profesjonalne kontrolowanie swoich treningów. Firma działa od 1976 roku, kiedy twórcy marki postanowili stworzyć sprzęt monitorujący pracę serca. W ciągu 30 lat firma została liderem w swojej branży. Obecnie jej produkty są chętnie wybierane zarówno przez profesjonalnych sportowców, jak i początkujących biegaczy, którym zależy na dokładnym monitorowaniu swoich możliwości fizycznych.

Zegarki Polar

Zegarki Polar dla biegaczy

Grupą sportowców, która najczęściej wybiera akcesoria sportowe tego rodzaju są biegacze. Dzięki możliwości stałego monitorowania pracy serca są oni w stanie lepiej zaplanować treningi oraz wygodnie obserwować swoje postępy. Zegarek Polar z funkcją pulsometru składa się z dwóch elementów – typowego elektronicznego zegarka do noszenia na nadgarstku oraz opaski monitorującej puls, którą zapina się na piersi. Opaska kontroluje puls, a dzięki stałej wymianie danych z zegarkiem, sportowiec może obserwować dokładne dane.

Nowoczesne modele zegarków Polar są kompatybilne z programami komputerowymi, które umożliwiają szybką i wygodną kontrolę danych i co za tym idzie, bezpieczniejsze planowanie treningu. Samodzielne kontrolowanie czasu poświęconego na ćwiczenie i porównywanie swoich wyników jest czasochłonne i żmudne - decydując się na zakup dedykowanego do tego celu sprzętu dużo łatwiej można planować odpowiedni wysiłek fizyczny.

Dodatkowe akcesoria – opaski sportowe

W ofercie fińskiego producenta oprócz zegarków dla biegaczy, dostępne są również wielofunkcyjne zegarki sportowe, które posiadają GPS, mierzą prędkość oraz wyposażone zostały w szereg innych funkcji przydatnych w trakcie podejmowania aktywności fizycznych. Dzięki kompatybilności zegarków z systemami Android i iOS, dane mogą być przesyłane do pamięci smartfona i za pomogą odpowiedniej aplikacji na bieżąco kontrolowane.

W celu zwiększenia dokładności danych lub w przypadku widocznego zużycia opasek sportowych Polar, istnieje możliwość dokupienia nowej opaski, która pozwoli na dokładniejsze kontrolowanie danych.

Nawigacja rowerowa Polar

Dla wielbicieli jazdy na rowerze Polar przygotował duży wybór sportowych modeli nawigacji, które można swobodnie przypiąć do kierownicy rowerowej, dzięki czemu w bardzo komfortowy sposób można stale kontrolować trasę swojego przejazdu. Nawigacja rowerowa umożliwia nie tylko pokazywanie mapy i wskazywanie aktualnej lokalizacji, ale również mierzy długość trasy i pokazuje aktualny puls.

Duży wybór produktów Polar pozwala na dopasowanie ich do konkretnych potrzeb – czy to początkującego sportowa, czy zawodowego kolarza. W sklepie internetowym Addnature.pl dostępny jest szereg nowoczesnych akcesoriów, które doskonale sprawdzą się podczas różnego rodzaju treningów.

Sprzęty dla pływaków

Fińska marka nie zapomina o potrzebach pływaków – w ofercie zegarków i pulsometrów Polar znajdują się także produkty wodoodporne, które doskonale sprawdzą się w czasie treningów na basenie czy w otwartych zbiornikach wodnych. Wygodne podświetlenie ekranu umożliwia kontrolowanie swoich osiągów na bieżąco.

Akcesoria Polar dla kobiet i mężczyzn

Twórcy produktów Polar dobrze wiedzą jak ważna kwestią jest estetyczne wykonanie produktów. Dlatego też w ofercie dostępne są produkty o bardzo zróżnicowanym wyglądzie, który pozwala na dopasowanie sprzętu do indywidualnego gustu użytkowników – czy to pań, czy panów. Aby uprzyjemnić użytkownikom korzystanie z akcesoriów Polar, marka przygotowała również wymienne akcesoria, np. opaski do zegarków, które pozwalają na szybką odmianę wyglądu zegarka, bez konieczności kupowania nowego.

Produkty Polar w sklepie Addnature.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Addnature.pl. Dla naszych klientów przygotowaliśmy duży wybór różnorodnych sportowych akcesoriów, które usprawniają treningi sportowe i zwiększają ich efektywność. Nowoczesne zegarki i opaski sportowe Polar przydają się nie tylko osobom zawodowo zajmującym się sportem, ale także amatorom, poszukującym rozwiązań, które pomogą im w bezpieczny sposób budować formę i optymalizować treningi.