Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
Rumpl - Innowacyjne kołdry podróżne
Startup z Portland szybko stała się przedsiębiorstwem odnoszącym sukcesy i dbającym o zrównoważony rozwój z genialnym pomysłem: Rumpl zmodernizował klasyczny wełniany koc i sprawił, że nadaje się on na outdoorowe wyprawy. Kołdry wykonane z odpornych na warunki atmosferyczne, materiałów z recyklingu i sprytnych detali, zadbają o otulacjące ciepło na biwaku.

Rumpl

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Marka Rumpl

Rumpl to niewielka amerykańska firma z siedzibą w Portland w stanie Oregon, która zmodernizowała klasyczny wełniany koc i przystosowała go do warunków panujących na outdoorowych wyprawach. Inspirowane naturą i plenerowymi wyprawami produkty marki szyte są z materiałów wysokiej jakości przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. W ciągu swojej niedługiej obecności na rynku firma Rumpl zdobyła liczne grono zadowolonych klientów, którzy cenią sobie odporne na warunki atmosferyczne kołdry zapewniające najwyższy komfort termiczny na biwaku.

Oferta marki Rumpl

W sklepie Addnature dostępne są koce, poduszki oraz ręczniki turystyczne marki Rumpl.

Koce turystyczne

Podstawowym produktem w ofercie marki Rumpl są wysokiej jakości koce termiczne chroniące przed zimnem nawet w bardzo niskich temperaturach. Dostępne są koce dwuosobowe oraz jednoosobowe wyposażone w klips Cape Clip umożliwiający noszenie koca bez użycia rąk, co pozwala wykonywać wiele podstawowych czynności bez utraty ciepła. W katalogu marki Rumpl znajdują się:

  • lekkie, zajmujące niewiele miejsca koce wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu,
  • koce z podszewką z polaru i powłoką DWR zapewniającą odporność na zabrudzenia i wilgoć,
  • koce puchowe wykorzystujące rozwiązania stosowane w śpiworach i kurtkach w celu zapewnienia komfortu termicznego i przytulności zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

W ofercie marki Rumpl dostępne są również narzuty wykonane z miękkiej i niepowodującej swędzenia wełny merynosów, która posiada szczególne właściwości termoizolacyjne oraz antybakteryjne.

Poduszki turystyczne

Poduszki turystyczne marki Rumpl uszyte są z tkaniny polarowej wykonanej w 100% z włókien pochodzących z recyclingu. Wyposażone są w silikonowaną izolację z syntetycznych włókien kanalikowych 3D i wygodny w użyciu zamek błyskawiczny. Poduszki turystyczne Rumpl zapewniają komfort po długim dniu w podróży.

Maty podróżne

W swojej ofercie marka Rumpl posiada zwijane, wodoodporne maty podróżne, które zapewniają suchość i czystość w każdym miejscu. Pozwalają na komfortowe siedzenie na podłodze w trakcie biwaków oraz pieszych wędrówek. Doskonale integrują się z jednoosobowymi kocami Rumpl.

Ręczniki turystyczne

Marka Rumpl przygotowała dla swoich klientów szybkoschnące i bardzo chłonne ręczniki turystyczne wykonane z odpornej na zaplamienia i przykre zapachy poliestrowej tkaniny odpychającej piasek oraz sierść zwierząt.